Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 fiyatı sızdırıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet neden telefonun fiyatinin dusmesine sinirleniyoki az bekleyin fiyati normale dusunce alin 5000 den aldin diye 5000 kalmasini istemek nedir bide telefon aliyorsunuz yatirim yapmiyosunuz yatirim yapmak isteyen altin alsin

adamlar pazarin kaymagini aliyor marketing rules unite 5)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

3000 mah...

5000 lik lenovo 1450 tl

3350 lik mi 6 1990 tl

İkisinide sahibim. Kamerası dışında neden fazla para vereyim ki

Mirrorlink destekli olsalar mükemmel olur. Bu çinliler teknoloji kopyalaya kopyalaya teknoloji geliştirdiler

• cok para bu paraya alınmaz .bekliyordum ama bu fiyatla almam.
  • mütahite peşinat olarak ver eve gir. bir yıl sonra ev sahibi ol.hangi mütahit beğenmez 6000-7000 binlirayı.

• Gercekten pahali zaten bi telefon bi dslr alinir o paraya hic bi telefonun cekemeyecegi fotografi mid lensle bookeh efektini yaparsin ve video

• O paraya hem telefon hem dslr alınır diyenlerden bıktım. Zaten telefonların amacı dslr kadar iyi olmak ki siz iki cihaz taşımayın diye. Mesela bir kafede koca makineyi çıkarıp çekmektense telefonu çıkarıp tek dokunuşla çekme kolaylığı var. Haa tabii dslr kadar kaliteli değiller "daha".

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu paraya Türkiye'de zor. Gerçi apple da cıvıttı şuan 7plus kullanıyorum ve 2011den beri apple kullanıcısı olarak bıkmış durumdayım cihaz resmen dalga geçer gibi arada bir donuyor. S9 a geçerim dedim onunda fiyatı 6k olursa tercih etmeyeceğim gibi görünüyor. en azından plus değilde normal s9 4500 falan olsaydı alabilirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin
    Birileri 5000 TL'dan bahsetmiş, kelimenin tam anlamıyla "RÜYANIZDA GÖRÜRSÜNÜZ", 999 dolarlık iPhone X 6000 TL'dan çıktı, 1100 dolarlık S9 en az 6250 TL olacaktır. Belki Samsung Türkiye'nin katkısı ile 5999 TL olabilir. Tabi yine her zamanki gibi birkaç ay içinde ucuzlayacak ve 4000 TL altını görecektir.

Yaw he heeee, sana öyle geliyor. Sen dünün haberi olan "En çok parayı Apple kazanıyor" u okumadın her halde.
    Samsung Apple ile bir mi. Samsung 1000 Dolarlık Note 8 i 5000 den satmadı mı?
    Apple mı ki bu 999 luk şeye 6100 desin. Kazıkçı Apple ile karıştırma...

iPhone X sim kilitsiz amerika fiyatı 999 dolar. Trt payı, ötv ve kdv eklenince 5897 try oluyor güncel kurla. Apple tr karı 202 try us fiyatını baz alırsak.

Note8 sim kilitsiz fiyatı 929 dolar. Trt payı, ötv, kdv eklenince 5484 try oluyor. Samsung tr karı 14 try. (Şu anki tavsiye edilen satış fiyatı 5499 try 4999 değil)

Apple ın kazık atma gibi bir durumu yok ortada. 180 lira daha fazla kar payı var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 20 Şubat 2018; 16:58:20 >

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Senin hesaplarina göre samsung salağin önde gideni kar etmeden cihaz satiyor demekki samsung aptalin önde gideniymiş sayende ögrenmiş olduk:))

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Samsung salağın önde gideni kısmını nasıl çıkarttınız anlayamıyorum. Burada Samsung tr ve apple tr nin vergilerden sonra kar payları var geliş fiyatlarını amerika fiyatı varsayarsak. Ki samsung tr ve apple tr ye cihazlar daha uyguna geliyor artı fabrika kar oranlarına bakarsak birim başında 600 doların üzerinde karları var.

Bu mesaj Apple kazık atıyor mu atmıyor mu sorusuna cevaptı.

Ayrıca not: samsung da apple da kullandım/kullanıyorum, ikisinden de nefret ediyorum telefonlar konusunda.

• S8 aldım kafam rahat bir sıkıntı yok. En az 2-3 sene götürür 2-3 sene sonra ne olur bilmiyorum dolar düşerse ne ala
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin
    Birileri 5000 TL'dan bahsetmiş, kelimenin tam anlamıyla "RÜYANIZDA GÖRÜRSÜNÜZ", 999 dolarlık iPhone X 6000 TL'dan çıktı, 1100 dolarlık S9 en az 6250 TL olacaktır. Belki Samsung Türkiye'nin katkısı ile 5999 TL olabilir. Tabi yine her zamanki gibi birkaç ay içinde ucuzlayacak ve 4000 TL altını görecektir.

Yaw he heeee, sana öyle geliyor. Sen dünün haberi olan "En çok parayı Apple kazanıyor" u okumadın her halde.
    Samsung Apple ile bir mi. Samsung 1000 Dolarlık Note 8 i 5000 den satmadı mı?
    Apple mı ki bu 999 luk şeye 6100 desin. Kazıkçı Apple ile karıştırma...

Apple Türkiye diyecektin herhalde

Peki o note 8 in kutu içeriğindekileri de hesaba katarsak ne olacak son hesap( gear iconx vs.) Apple her yerde Apple.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: çıkalımmı

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Güncelleme almayacak telefona 1250 dolar vermek.. içindeki yazılım 30 dolarlık telefonlarda da aynı olan cihaza..

Ahahahahahah

Bi de apple alanlara laf edenler de bunlar. En azından yazılımı donanımı rakipsiz ;) kim ne derse desin apple.

cok yakından tanıdıgım 5 kısının ıphonesı tek bır mesajla kullanılamaz hale geldı cok onemlı fotograf ve mseajları yok oldu baya stabıl ha ıos harıka. ıyıkı su rezıl apple dan kurtulup note8 almısım. varsın guncelleme almasın en azından harf atınca telefon cokmuyor.

Bu dedikleriniz nedense bi bize olmuyor kardeşim..

Harf skandalını duymadın herhalde arkadaşlarımda ki iphone ların (çoğu 7 ve 8) tek bir sembolle çöküyor. Biri de telefonunu itunes la bile açamıyor, kilit ekranına bile ulaşamıyor.

• Almayın olsun bitsin.

• Oha artık, zaten döviz ve vergiler yüzünden birşey alamıyoruz bir de baz fiyatı artıyor şimdi hepten 6-7 bin lirayı görür.
    Gerçi ilk çıktığı gibi alanları keriz yerine koyuyorlar bir nevi, 5 ay falan sonradan alanlar normal fiyatlara alabiliyor.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Note8 in içinden akg kulaklık çıkmıyor mu?

Aksesuar kısmına girersek samsung çok daha zengin o konuda. O mesaj sadece apple samsung tr kar kıyaslaması içindi. Apple veya samsungu övmek gibi bir amacım yok.

Amerika'da şuan hediye gear iconx de eklendi s8/s8+/note 8 alanlar için.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir teklif o zaman. Gear vr gibi neredeyse hiç kullanılmayan hediyelerden kat ve kat daha iyi olmuş.

Kizmaca darilmaca yok yaptigin hesaba göre samsung 14 tl kazaniyomuş samsung salak miş dedim yanliş bişey dememişim ama hesabinda yanlişlik var biraz daha araştirmak gerek:))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.