Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crap resmi sürüm kodu ben ilk geldiğinde yükledim sonra kaldırıldı. Beta ota nota falan da değil direk yazılım güncellemeden geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone x telefonum çalındı . Vodofone kontratlı verince s8 aldım.

Telefon şekil olarak çok iyi
    Arka kamerası iyi.
    İçinden çıkan kulaklık çok şekil duruyor
    menü geçişleri ve tam ekran olayı güzel.

Ama

Yalnız ön kamerası çok kötü , beyaz ışıkta çok kötü çekiyor
    Yüz tanıma sistemi çalışmıyor. Gün içinde 5 kere açıyorsa 20 kere açmıyor. Bu ikisi için bir ayar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qkhnk -- 26 Şubat 2018; 18:25:57 >
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Ön kamera makyaj ayarını kapatınca daha güzel fotoğraflar çekiyor eğer açıksa kapatıp deneyin. Yüz tanıma ben de çok iyi çalışıyor açamadığı nadir. Daha iyi ışıklı bi ortamda tanıtırsanız daha verimli bir sonuç alırsınız hocam

• qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçmiş olsun. iphone x den sonra ön kamera biraz düşük gelebilir ama oto fokuslu ve çoğu telefonun arka kamerası gibi çekiyor

Ben iris tarayıcı kullanıyorum saniyesinde açıyor en fazla 2 3 saniye oluyor bazen. İris tarayıcı daha güvenli ve düzgün tutarsanız baya hızlı

• Orijinal Türkiye garantili cihazı olup da Turkcell'de kayıtlı gözükmüyor diye 4.5g ve volte hizmeti alamayan arkadaş var mıdır? Bende öyle bir durum söz konusu. İlginç geldi.

• Face değil de Iris kullanın özellikle son güncelleme sonrası 1 sn bile geçmeden karanlık aydınlık dinlemeden anında açıyor.
    Hatta otomatik açmaya ayarladım saate bakmak için telefona bakıyorum bir anda açıyor ben bile şaşırıyorum

@qkhnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 26 Şubat 2018; 19:55:13 >
  • SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    OTA zaten yazılım güncelleme ile gelene deniyor.
    (OTA: Over The Air: Yani kablosuz bağlantı ya da mobil veri hattıyla resmi alınan yama şeklindeki güncellemeye deniyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaFKa

Orijinal Türkiye garantili cihazı olup da Turkcell'de kayıtlı gözükmüyor diye 4.5g ve volte hizmeti alamayan arkadaş var mıdır? Bende öyle bir durum söz konusu. İlginç geldi.

Turkcelde sizin cihaz degil S8 lerin kaydı yok

Sizin cihaza haz bir durum değil.

• aresmar kullanıcısına yanıt
    S9 daki gibi ikisi beraber kullanabilirsek çok daha iyi olur aslında

• Aynen iris harikaymış :D Teşekkürler arkadaşlar
  • Substratum Themes'i nasıl kuruyoruz.Herşeyi yaptım swift black aldım andromeda'yı aldım etkinleştirdim fakat manager overlays'de gözükmüyor 2 saatir uğraşıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Firmanın elbet bir kazancı olacak. O zaten size verilen bir teklif illaki uygulamak zorunda değilsiniz. Daha yüksek fiyata satıp yenisine de geçebilirsiniz. Başka bir firma var mı acaba sattığı paraya 1 sene sonra o cihazı geri alan? Güldürmeyin Allah aşkına. Kaideniz cihazı ve markayı iğnelemek olduğu için çöp kelimesini kullandığınız rahat anlaşılıyor ve emin ol çoğu insan çöp gibi düşünmüyor. Çöpse eğer cihazınız çöpe atınız.

"Çöpse eğer cihazınız çöpe atınız."

Harika bir cevap, enfes, eline sağlık

• SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    valla iris tarayıcı çok iyi güneş gözlüğünün üzerinden bile alıyor nasıl oluyor anlamadım, ayrıca tam böyle santim santim ayarlamana da gerek yok ancak güneş direk göze vuruyorsa o zaman biraz bekliyor
  • KaFKa kullanıcısına yanıt
    Cevap verildi mi bilmiyorum ama sorununuz cihazınızın kaydı ile ilgili değil.
    Eğer çevrenizde Turkcell'in desteklediği Volte destekli bir model (örneğin S6) kullanan birileri varsa hattınızı o cihaza takarak Volte özelliğini şebekeden açtırıp daha sonra S8 ile kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Evet hocam ben klormatik gözlük kullanıyorum onunla algılıyor ilginç geliyor mesafesini ve tutuş şeklini ayarladığınız zaman problemsiz açıyor

• aresmar kullanıcısına yanıt
    Cahilliğime verin ota diyince sammobile de falan olan dosyalardan sandım bir şey öğrenmiş oldum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Face değil de Iris kullanın özellikle son güncelleme sonrası 1 sn bile geçmeden karanlık aydınlık dinlemeden anında açıyor.
    Hatta otomatik açmaya ayarladım saate bakmak için telefona bakıyorum bir anda açıyor ben bile şaşırıyorum

@qkhnk

Otomatik nasıl oluyor hocam

• S8 Plus 3400 tl ye hepsiburadada satılıyor S9 çıkınca fiyatı dahada iner mi ?
  • Farklı duvar kağıtları isteyen arkadaşlar için birkaç uygulamayı bir araya getirdim;

Google Duvar Kağıtları:Google'un Pixel serisi veya eski adıyla Nexus serisindeki stock duvar kağıtlarının yanı sıra birçok yüksek çözünürlüklü fotoğraf barındırıyor.Doğa temalı fotograflar arayanlar içinde güzel bir uygulama.

Wallrox:Yine güzel fotoğraflarlar içeren bir uygulama.Daha çok tasarım,fantazi duvar kağıtları içeriyor.Sürekli yenileniyor.

DevianArt:Ünlü site DevianArt'ın mobil uygulaması.Neredeyse sınırsız derecede fotoğraf var,her türlü çeşitten duvar kağıdı bulabilirsiniz.Yarım saat harcayarak gayet güzel arşivlik fotoğraflar bulabildim.Bayağı beğendim açıkçası.

Backdrops:Bana göre içlerinden en iyisi(Zevk meselesi tamamen.).Büyük bir arşivleri yok ancak olanlarda bayağı güzel.Fotoğrafların tamamı yüksek çözünürlüklü.Duvar kağıdı olarak ayarlayınca herhangi bir şekilde kötü görünmüyor.Yüksek çözünürlüklü telefonlar için biçilmiş kaftan.Ayrıca materyal tasarım veya sade duvar kağıtlarını seviyorsanız tam sizlik bir uygulama.Tek dezavantajı duvar kağıtlarını maalesef indiremiyoruz.Geliştirici sizden tam sürüm için 3.79₺ istiyor.Tam sürüm satın aldığınızda da birkaç koleksiyon ekstra olarak açılıyor.Oldukça özgün duvar kağıtları var.

Tüm uygulamaları Play Store'da bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushHour -- 26 Şubat 2018; 21:58:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Face değil de Iris kullanın özellikle son güncelleme sonrası 1 sn bile geçmeden karanlık aydınlık dinlemeden anında açıyor.

@qkhnk

Oreo ya güncelledikten sonra tanımlı face i kaldırıp tekrar tanıtırsanız aynı iris kadar hızlı ve otomatik açıyor.
  • 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.