Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Acelen yoksa bekle ve gör. Fiyatı mutlaka düşer de ne kadar ve ne zaman düşer o tam bilinmez. Mesela belki seneye bu günlerde s10 çıkarken s8 artık 2,000 TL mertebesinde işlem görebilir aynı s7' nin şu an düştüğü durum gibi. Diğer taraftan şu mantıkla düşünürsen s9 almak isteyen ve s8' den geçenler takasa veya satışa gireceğinden 2. elde bolluk olur o da fiyata yansır!....

1 sene sonra S8 alinmaz hocam guncellenmeyen cihaz olarak kalicak.

En iyisi soyle;

S8 mesela 5 ay sonra almis biri android 9.0'a kadar guncelleme alacak.

S10 cikarken S8 ayni yazilim olacak

S11 de ise guncelleme bitecek ve yeni telefon alabilir.

Cihazi 3 sene guncel kullanirsiniz bu sayede en mantikli olani bu sanirim ben S6 ekrani kirmasaydim S9 alicaktim cunku onun destegi bitti artik S9 ile 8.0 gecerdim gibi.

S6 için Oreo güncellemesi gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Yarın s8 plus alacağım ama aklıma ikinci el alma gibi bir kurt düştü. Sıfırına 3400 vereceğime üç dört ay önce alınmış garantili bir telefonu 2800ün aşağısına alabiliyorum. Sizce hangisi daha mantıklı? s9un çıkması sıfır satan yerlerde hemen fiyat düşürmez ama ikinci elde düştüğünü net bir şekilde görülebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

quote:

quote:

Acelen yoksa bekle ve gör. Fiyatı mutlaka düşer de ne kadar ve ne zaman düşer o tam bilinmez. Mesela belki seneye bu günlerde s10 çıkarken s8 artık 2,000 TL mertebesinde işlem görebilir aynı s7' nin şu an düştüğü durum gibi. Diğer taraftan şu mantıkla düşünürsen s9 almak isteyen ve s8' den geçenler takasa veya satışa gireceğinden 2. elde bolluk olur o da fiyata yansır!....

En iyisi soyle;

Cihazi 3 sene guncel kullanirsiniz bu sayede en mantikli olani bu sanirim ben S6 ekrani kirmasaydim S9 alicaktim cunku onun destegi bitti artik S9 ile 8.0 gecerdim gibi.

Gorucez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

En iyisi soyle;

Gorucez

En azından bu konuda geçen ay haberler yayınlandı

• https://support.t-mobile.com/docs/DOC-34546

Bu da ABD li bir operatörün duyurusu

• quote:

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-34546

Bu da ABD li bir operatörün duyurusu

Biliyorum hocam bekleyip gormek lazim hala %10 ihtimal veriyorum oreo ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim cevap için.
    Pil konusunda feedbackler ne yönde acaba ? İyileşme mi var gerileme mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo güncellemesi ne zaman TÜRKİYE ye dağıtılacak bilgisi olan varmı arkadaşlar

• SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Samsung Türkiye Telefonlarına OREO artık yayınlanmış olmalı
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/
  • Terms kullanıcısına yanıt
    Sanırım bunlar S8 telefonlar için. S8 plus modelleri için değil
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Henüz deneme aşamasındayım ama şu geçici dağıtıma çıkan CRAP sürümünden daha iyi gibi geliyor ve sanki performans daha akıcı gibi. Tamamen ilk izlenimler tabi. Yanılıyor da olabilirim.
  • Terms kullanıcısına yanıt
    Türkiye için olan 10 gün önce yayınlanıp kaldırılan sürüm. bu gün odinin Oreo uyumlu sürümü yayınlandı, galiba o sebeple tekrar linklerini koymuşlar. eski odinde yükleme problemi oluyordu
    ben Ota yı beklemenizi tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: screws_conv

Sanırım bunlar S8 telefonlar için. S8 plus modelleri için değil

s8+ içinde gelmiş gözüküyor sitede ama telefonda henüz bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Valla muhabbeti okudum da. Hani eskilerdenim buralarda o yüzden merak ettim hangi firma çöp muamelesi yapmıyor acaba? Apple mı? Apple kendi artık zamanı geçmeye başlayan telefonunun değerini yüksek tutmak amacıyla sürekli bazı işler peşinde olabilir. O da müşterisine çöp gibi davranıyor o ne olacak? Pili eskidi diye telefon yavaşlatan yeni telefonu almaya zorlayan. Abuk subuk bir model çıkarıp üretimini nerdeyse durduracak olan. Tek bir karakter harf ile tüm mesajlaşma sistemini çökertebilecek bir açığa sahip olan o müthiş güvenli sistemi ile mi?

Hadi peki Apple'ı geçtim hangi Android sistemli telefonun ikinci eli bir sene sonra değeri yerle bir olmuyor? Ben pek çok marka telefon kullandım gene ikinci eli en iyi müşteri bulan telefon Samsung'dur. Senelerdir başka marka telefon kullanıyorum. Bu sene ilk defa S8 ile Samsung kullanmaya başladım.Diğer markaları da çok iyi biliyorum. Sony lere HTC lere bir bakın ikinci elleri ne halde...

Yani bu ortamda alayım telefonu seneye az kayıpla satarım diyebileceğin bir ürün yok. Apple kullanmak istiyorsan zaten Android ile işin olmaz onun dünyası kendine has kapalı bir dünya. Yukarıda yazdığım müşteriye çöp gibi davranmak rahatsız etmiyorsa zaten sorun yok iphone'a geçersin S8'den sıkılınca...

Ha bu arada Samsung un geri aldığı fiyat ikinci el fiyatını belirlemez. Hiç bir aklı başında S8 kullanıcısı gidip 1800 TL'ye S8'ini satmaz şu anda.

Aynen S8 cihazımı geçen ay 2400 TL ye sattım.

• jskat J kullanıcısına yanıt
    O görünen sanırım yayınlanıp geri çekilen sürüm G955FXXU1CRAP
  • Arkadaşlar smart switch ile tüm verileri yedekleyip yeniden yükleyen var mı? Telefonu sıfırlamayı düşünüyorum. smart switch ile yedek aldım. Ancak geri yüklemede sorun çıkar mı bilemedim? Alman romlu oreo kullanıyorum. Oreo ya gelen ikinci güncelleme sonrası şarj daha hızlı bitiyor sanki. Telefonu yaklaşık 10 aydır kullanıyorum hiç sıfırlamadım. Şarja faydası olacağını düşündüm.
  • Arkadaşlar eminim konusu geçmiştir ama aramalarıma rağmen bulamadığım için soruyorum. S8 e Teknosa'dan kavisli ekran koruyucu taktırmıştım ilk aldığımda. Şimdi spigen kılıf düşünüyorum ama taktığımda kenarlarının camı kaldırma durumundan şüpheliyim. Ekran koruma ile birlikte kılıf kullanan arkadaş var mıdır, takılan kavisli koruma camında sorun çıkarıyor mu, kılıf modeline göre fark eder mi bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

• KaFKa kullanıcısına yanıt
    Takılan koruma camı eğer kenarları tam kapatan tipte (edge to edge diye geçer) ise, silikon tipi kenarları kapatan kılıflar korumak için taktığınız cam/plastik sert korumaları iki taraftan ittireceğinden kaldırır. bunun kaçarı yok.
    Ya bu cam koruyucunun full yapışkanlı ve case-friendly denen yani kılıf dostu kenarlarda biraz boşluk olanından alacaksınız ya da kılıfınız ince sert ve cam kenarlarına değmeyen tiplerden olacak (samsung un şeffaf sert ince kılıfı gibi).
  • s8 Nougat 'ta acil arama numaraları nasıl ekleniyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Takılan koruma camı eğer kenarları tam kapatan tipte (edge to edge diye geçer) ise, silikon tipi kenarları kapatan kılıflar korumak için taktığınız cam/plastik sert korumaları iki taraftan ittireceğinden kaldırır. bunun kaçarı yok.
    Ya bu cam koruyucunun full yapışkanlı ve case-friendly denen yani kılıf dostu kenarlarda biraz boşluk olanından alacaksınız ya da kılıfınız ince sert ve cam kenarlarına değmeyen tiplerden olacak (samsung un şeffaf sert ince kılıfı gibi).

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Cam s8 için üretilmiş kavisli olanlardan fakat dediğiniz gibi tam olarak kasaya kadar gitmiyor, arada bir miktar boşluk var. Bu durumda pek sıkıntı oluşturmaz gibi sanırım. Spigen rugged armor veya neo hybrid kılıf almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.