Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Emoji olsunda he tek gozumi taramis he hem goz hem yuzumu farketmez o. Bu arada s9 icin izleniminiz nedir?

Islemci performansi vs ortada olmadigi icin pek birsey dusunmuyorum :)

Getirdigi seylerin hepsi yazilimla olan seyler diyafram acikligi ve SuperSlow haric.

S8 satip yurtdisindan ayni fiyata S9 alinirsa mantikli yoksa mantiksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil yardım arkadaşlar.HTC 10 dan s8 edge e geçmeyi düşünüyorum.pil yüzünden geçeceğim.Yoğun kullanımda 4.5 g açıkken 2 saat ekran süresi alıyorum. Wifi ile 3.5 saat.Bu telefonu alırsam şarj konusunda yoğun kullanım da ekran sürem ne olur? Yarın telefonu alacağım kısmetse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unutulan6767 kullanıcısına yanıt
    Aynısı olur. Ben de aynısı ama forumda 4-5 saat alanlar da var fakat bence pil için geçilecek bir telefon değil. Ekran, tasarım ve kamera için iyi tercih. Hız konusunda da en iyilerden biri ama pil konusu en zayıf yönü.
  • unutulan6767 kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] bana yetiyor yogun kullanim

• quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Merhaba arkadaşlar S8 de rehber de ismi olan bir kişi arama yapınca veya arama gelince sadece numarası gözüküyor, ismi gözükmüyor, sebebi ne olabilir?

Aynı numarayı iki farklı isimle kayıt yapmıssınızdır.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    25 Şubat'ta ön siparişe açılan Galaxy S9 ve S9 Plus telefonlar 16 Mart'ta mağazalarda satışa sunulacak.

Galaxy S9'un 64 GB modelinin 4.599 TL olacağı açıklandı.

64, 128 ve 256 GB depolama seçenekleri sunan Galaxy S9+'ın fiyatı ise sırasıyla 5.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL olacağı öğrenildi.

Bu fiyatlar S8' e olumlu yansır yani kısa vadede bir düşüş beklemiyorum. Özellik olarak vay canına sadece bunun için alınır diyebilecek bir özellik ise kağıt üstünde yok. Dolayısıyla sırf model değiştirmek için S9 almak dışında şu an bir cazibe göremiyorum. Yine de erken karar vermek yerine bu konuda alım yapmayı düşünenler için yorum ve incelemeleri beklemelerini de özellikle tavsiye ederim.

• xperia z5 kullanıcısıyım. s8 almayı düşünüyorum. aslında yine bi xperia alacaktım fakat mwc de çıkacak olan telefonu beğenmedim. konuda bilen vardır diye sormak istedim. s8 için root ilede olabilir slow motion çekim yapma imkanı varmı 960 fps gibi yüksek değerlerde.

cevaplarken bildirim için alıntı yaparsanız sevinirim :)
  • S9 tasarım açısından s8 ile neredeyse aynı. Tabi 6gb ram kamera ve stereo ses s8 den s9 a geçmek için iyi bir neden mi tartışılır. Bir de sanırım büyük değişim kampanyası olacak s8 modellerine karşılık fark ödeyerek s9 sahibi olunabilecek. Benim tahminim s8 i s9 un satış fiyatının yarısına sayacaklar.

• arkadaşlar oreo güncellemesinden sonra whatsappta grup bildirimlerini kapatamama sorunu ile karşılaşan oldu mu hiç? hem uygulamadan hem bildirim ayarlarından grup bildirimlerinin tamamını kapatmama rağmen kafasına göre bildirim göndermeye devam ediyor. ben kapatıyorum o tekrar açıyor anlamadım gitti. whatsapp mı yoksa oreo kaynaklı bi sorun mu bilemedim. bu sorunu yaşayan ve bir çözüm bulan var mı acaba?

• Üstadlar s8+ almayı düşünüyorum ancak şarj süresi kafami karıştırıyor ekran süresi ortalama kullanımda (oyun oynamadan) ne kadar oluyor ? bir de gece (8 saatte) AOD kapali haldeyken ne kadar şarjı düşüyor ?

ses kaydı kalitesi nasıl ?

yanında gelen kulaklık nasıl ? apple kulakligindan iyi mi kötü mü ?

telefonda kronik sorun var mi ? alınca ilk neye bakayım ?

cevap verirseniz çok makbule geçer.

• oreodan sonra uykuda wifiın kopması sorunu yaşıyorum.

çözüm önerisi olan ?

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Değişim kampanyası tırt yani. 3500 TL ye aldığın s8 i götür 1800 saysınlar sonra 2700 daha ver neredeyse aynı özelliklere sahip s9 al. 400 TL hediye çeki de yedirmek istedikleri kazığı şirin göstermeye yönelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

pardon şu ikinci resmi nerde buldunuz?

ben göremedim de

S8 için 1800 TL vermesi biraz saçma

geçen sene S7 edge için sırasıyla S8 ve S8+ alımında 2100 - 2200 TL vermişti

bu sene S9 ve S9+ alımında S8 için sırasıyla 2500 - 2600 S8+ için 2600 - 2700 vereceğini tahmin ediyorum

geçen sene şöyle bir liste vardı. bu sene telefonculara gelip haberi olan olursa buraya yazsın lütfen

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• echonia kullanıcısına yanıt
    Değişim kampanyası seçip sepete attığınızda bir sonraki ekranda geliyor tüm değişim fiyatları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Değişim kampanyası seçip sepete attığınızda bir sonraki ekranda geliyor tüm değişim fiyatları.

teşekkürler.

verdikleri rakamlar gerçekten şaka gibi

samsung bayilere gelecek listeleri beklemek lazım

akşam Kanyon'daki Samsung'a uğrayıp sorayım bakalım bir bilgi var mı yok mu
  • Türkiyeden aldigim her hangi bir yazilim müdahalesi olmayan s8 e oreo gelmedi hala normalmidir ?

• E.V.O.42 kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süre verip geri çektiler geçen haftalarda, güncel hali gelmeye başlamış bazı ülkelere, yakında gelir.
  • S8 için sdcard'dan (veya adb ile) son sürüme güncelleme dosyası gelmiş bu arada.
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/how-to/discussion-oreo-final-t3746561

OTA beklemek istemeyenler bakabilir.

Ben CRAP -> CRB7'ye geçiş yaptım ancak hala anabant sürümü "crap" kalıyor kurtulamadık b*ktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 26 Şubat 2018; 10:49:9 >
  • Degisimin vs hicbir cazibesi yok.3 ay bekleyin zaten nette fiyatlar 3600'lere kadar dusucek.
    S9 Plus'a 959 euro/5200 verilmez çöp.
    Git Note8 al 3300 liraya daha mantikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 26 Şubat 2018; 10:33:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.