Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güncelleme hala gelmedi bir bilgisi olan varmı

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Size gelmez zaten betadasiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Beta sürümünde olanlar nasıl güncelleme yapacak hocam?
  • Telefonu alalı 15 gün oldu beta programı na kaydolmadım

• Beta değil o CRAP sürüm yani kısa süre dağıtılıp çekilen sürüm.
  • İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    hemen üst mesajda yazdığım yöntemle geçiş yapabilirsin ya da bekleyeceksin.
  • quote:

Beta surunde oldugunu nerden anladiniz?

• Terms kullanıcısına yanıt
    Sonu crap oldugu icin

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    s8 den s9 a geçmek için hiçbir neden yok ha 300-400 tl fark olsa mantıklı olabilirdi ama arada dağlar var s9a geçsek ne olacak.
  • Canimiz sikildikca surahiye su doldururken veya cakmak cakarken video cekip agir cekim izleyebilecegiz

• Ekrana koruyucu taktirmadan once telefonu dusurmemin sonucu ekranin sol kosesi ile iris tarayici arasinda yaklasik 1-1.5 cm cizik olusmustu.Birkac ay sonra cihaz degisim kampanyasindan yararlanayim desem ekrani kirik olarak siniflandirirlar mi?Cunku degisim sartlarinda ekran kirikligini koruyucu film varsa cikartip bakin yaziyor.Sonucta sadece catlagi kastetseler filmi cikarmadan da belli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Bir marka düşünün, 1 yıl önce 4400 liradan sattığı cihazını, daha 1 yıl olmadan max 2150 liraya takasa alsın. Adamlar kendi mallarına çöp muamelesi yapıyor. burada çöp diyenlere kızmamak lazım.

• Acil yardım lütfen.
    Sabah rehberim garipleşmeye başladı. Sonra yok oldu. Silmedim etmedim. Samsung Acount aktif ama sanırım oradan da eşitleyerek silindi.
    Rehber ayarlarında görüntülenecek kişileri seçerken tümü dedim. Çıktı rehber ama bilinmeyen numaraları getirdi outlooktan bir sürü.
    Rehberi dışa aktar dediğimde 421.450 kişi aktarılacak diyor. Yuh yani.
    Sonra telefonu seçiyorum(ki genelde hep o seçili idi) rehber gidiyor. Samsug Acount taki kişileri göster deyince yine rehber boş.
    Ama yine tümünü seçince bilinmeyen bir üsrü numara başta olmak üzere listeyi görüyorum.
    Daha garibi, Telefon numara çevirme ekranında kişiler sekmesi var. Onun tıklayınca rehberde görülmeyen tüm kişiler birden görülüyor. Ama tekrardan telefon sekmesini kapatıp ana ekranda kişileri seçince yine ekranda hiç bir şey yok.
    Ne yapabilirim. Format atamam şu anda. Çok detaylı yedek almam lazım. Özellikle Whatsapp çok dolu benim.
    Ya da alternatif rehber programı kullansam rehberi sağlıklı şekilde (görünen kişileri) dışa aktarabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 26 Şubat 2018; 17:33:0 >

• quote:

Sonu crap oldugu icin

sonu CRAP olupta OTA ile yükleyenler de mi beta?
  • DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Firmanın elbet bir kazancı olacak. O zaten size verilen bir teklif illaki uygulamak zorunda değilsiniz. Daha yüksek fiyata satıp yenisine de geçebilirsiniz. Başka bir firma var mı acaba sattığı paraya 1 sene sonra o cihazı geri alan? Güldürmeyin Allah aşkına. Kaideniz cihazı ve markayı iğnelemek olduğu için çöp kelimesini kullandığınız rahat anlaşılıyor ve emin ol çoğu insan çöp gibi düşünmüyor. Çöpse eğer cihazınız çöpe atınız.
    Sonu crap olunca ota ile yuklenmiyor diye biliyorum.Acikcasi crap in ne olduguna dair gecen haftaya kadar bir fikrin yoktu.1. Sayfadaki yonergeler ile oreo betaya guncellemistim.Tr ye resmi oreo gelince betadakilerin ana bant surumunun sonu crap oldugu icin resmi olarak guncelleme alamadiklarini ogrendim.Odin ile 7.0 a geri donunce de craptan kurtuldum.Yani bildigim kadariyla crap yazmasi kotu bir sey ve beta yuklendigi zaman yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Firmanın elbet bir kazancı olacak. O zaten size verilen bir teklif illaki uygulamak zorunda değilsiniz. Daha yüksek fiyata satıp yenisine de geçebilirsiniz. Başka bir firma var mı acaba sattığı paraya 1 sene sonra o cihazı geri alan? Güldürmeyin Allah aşkına. Kaideniz cihazı ve markayı iğnelemek olduğu için çöp kelimesini kullandığınız rahat anlaşılıyor ve emin ol çoğu insan çöp gibi düşünmüyor. Çöpse eğer cihazınız çöpe atınız.

Son cümle olayı bağladı

• Resmî sürümdede CRAP yazıyor..

• quote:

Sonu crap olunca ota ile yuklenmiyor diye biliyorum.Acikcasi crap in ne olduguna dair gecen haftaya kadar bir fikrin yoktu.1. Sayfadaki yonergeler ile oreo betaya guncellemistim.Tr ye resmi oreo gelince betadakilerin ana bant surumunun sonu crap oldugu icin resmi olarak guncelleme alamadiklarini ogrendim.Odin ile 7.0 a geri donunce de craptan kurtuldum.Yani bildigim kadariyla crap yazmasi kotu bir sey ve beta yuklendigi zaman yaziyor

Yanlış biliyor ve yönlendiriyorsunuz!
    Resmi orfeo ota ile yayınlandı ve 1-2 gün sonra durduruldu.
    Durdurulmadan önce oreo ya yukseltenlerinki de anaband sürümü CRAP

Lütfen biliyor gibi bilmeden insanları yanlış yonlendirmeyiniz!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne diyerek kimi nereye yönlendirmişim çok merak ettim.Bilginizden ötürü sizi tebrik ediyor esenlikler diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.