Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ilk sayfada verdiğiniz youtube appi ile 4k video izleyemedim. Videonun 4k olduğuna eminim chromedan açıp masaüstü sitesi isteyip izledim 4k. Ama uygulamaya girince 4kyı bırakın 2k bile çıkmıyor. Var mı 4k izleyebilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

şu pil sürelerini vs koyacamda çekiniyorum belli olmuyor bazısı 7 saat alıyor bazısı 3 saat :)
    Min-Maks-Orta diye mi koysak acaba :D
    ben 5'i geçemedim ama 1 günü çok rahat çıkarıyor bundan önceki telde saat 12'de iptal oluyordu tel s8 akşam 10-11 de hala %15-20 şarjı oluyor.

Sabah 07:30 da şarjdan aldım. Güncellemeyi yaptı, bitirdiğinde pil seviyesi %90'daydı.
    Akşam dışarıdaydım devamlı kullandım. Saat 23:00 gibi şarja taktım %1'deydi.
    S4-S5-Note4 den sonra S8 aldım. İlk defa dahili pili olan bir Samsung kullanıyorum.
    Ama bunun kadar memnun olduğum, pil süresi aldığım bir telefonum da olmadı.
    MaaşAllah diyelim tabi de

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

quote:

Orijinalden alıntı: 9mocha

bahsettiğim de bu işte. insan elinde bi canavar tutuyor ama maalesef ekranını nazik dikkatli kullanmak zorunda. ben always on u bile korkumdan kullanmıyorum.

ayrıca always on ilk çıktığı zamanlar yalnızca %1 şarj tüketiyor gibisinden açıklamalar yapılmıştı. o s7 edge için olabilirdi belki hatırlamıyorum da hadi s8 için %3 olsun. oysa ki güç tasarrufu ayarlarında aod kapalı hale gelirse +30 dakika tasarruf diyor. e hani yalnızca %1-2 idi? always on açıkkan şarj su gibi gidiyor anlam verebilmiş değilim.

bu konuya değinmişken s8 in normal ayarda şarjı hiiç iyi değil. ama güç tasarrufu modunda günü çıkarıyor ona bir şey diyemem. belki yazılımsaldır oreo ile düzeltilir umarım.

ama onun dışında cihaz mükemmel.

s8 + da 3 aydır hiç güç tasarrufu açmadım bir kere dahi hep 6 saat gördüm

Ben açıyorum valla çok bir şey farketmiyor zaten telefonun performansında

orta düzeyde değilde... son kademe güç tasarrufu açarsanız.. ve knox modu kurulu ise knox uçuyor. yani siliniyor..

ben kon onu yoğun biçimde kullanıyordum. güvenli klasörde çok iyi. kullanımı kolay. knoxu kaldırdım. tavsiye ederim...

dediğiniz gibi orta düzeyde güç tasarrufu performansı etkilemiyor... 1 saat kadar artı sağlıyor.. güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Buraxlive B kullanıcısına yanıt
    Spigen Tough Armor öneriyorum henüz telefonu düşürmedim ancak telefonu çok kalınlaştırmadan sanırım en yüksek koruma sağlayan kılıflardan biri. Ayrıca arkasındaki stand olarak aparatı var video vs izlerken kullanışlı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimertakman

Ben ilk sayfada verdiğiniz youtube appi ile 4k video izleyemedim. Videonun 4k olduğuna eminim chromedan açıp masaüstü sitesi isteyip izledim 4k. Ama uygulamaya girince 4kyı bırakın 2k bile çıkmıyor. Var mı 4k izleyebilen

chromedan neden açıyorsunuz onu anlamadım ?
    indirdiğiniz youtube appından açacaksınız daha yeni öğlen 4K izledim
  • satılık sıfır kapalı kutu dex station ankara elden teslim diğer şehirler önce havale sonra kargo 250 tl
  • Resimler boyutlarında oluşan dengesizlik düzeltildi.
    Mini ve Mobilde çıkmayan yıldız sorunu düzeltildi.
    Konu adından G950 ve G950F terimleri çıkarıldı ve konu adı sadeleştirdi.
    Oreo ile ilgili bölüm eklendi.

Yeni güncellemede modlar bölümüne bixby tuşunu devre dışı bırakıp bixby tuşuna istediğimiz komutu yaptırabileceğimiz mod eklenecek.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık konu derlenmiş toplanmış..

• Herkesten ayrı birde ben ekliyeyim.

Telefon s8+

Telefon tüm şarj ömrü boyunca turkcell 4g ağını kullandı

Konum açık

Always on açık

Edge zamazingosu açık

Senk açık

Parlaklık ekrandakinden bi parmak kadar fazla

Telefon görüşmesi var bi yarım saat

Spotify var 1 saat kadar

Güç tasarrufu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiki212 -- 14 Aralık 2017; 18:21:41 >

İyi olmuş ama eskiden aynı sırada 4 adet foto vardı şimdi 2 adet şekline olmuş. Forumdan mı kaynaklanıyor?

Oreo konusunda aşağıdaki yeniliklere resimli yer verilmiş. Yardımsever bir arkadaş tercüme ederse diğer arkadaşlara faydalı olur.

https://android.gadgethacks.com/news/all-best-new-features-coming-galaxy-s8-oreo-update-0180974/

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

İyi olmuş ama eskiden aynı sırada 4 adet foto vardı şimdi 2 adet şekline olmuş. Forumdan mı kaynaklanıyor?

Oreo konusunda aşağıdaki yeniliklere resimli yer verilmiş. Yardımsever bir arkadaş tercüme ederse diğer arkadaşlara faydalı olur.

https://android.gadgethacks.com/news/all-best-new-features-coming-galaxy-s8-oreo-update-0180974/

forum kaynaklı hocam ona yapabilecek birşeyim yok satırlar aynı eskisi gibi sadece sıraya dizdim.

linkteki haberden başka 2 özellik var onları ben çevirip anasayfaya koyarım sorun olmaz az çok ingilizce var

• Arkadaşlar hepsiburada, n11, gibi sitelerden sürekli bildirim geliyor, bu programların sürekli neti ve şarjı kullanmasını istemiyorum, ne yapabilirim?
    Bildirimleri engellemek onların arkaplanda şarj tüketmesini ve içeriğini güncellemesini etkiler mi?
  • Pil ile derdi olan telefona reset atsın. Benimki çok kötüydü reset attım düzeldi. Önce telefonu kapatın sonra ses açma tuşu bixby ve telefonu açma kapatma tuşuna aynı anda basili tutun biraz bekleyin yazıların olduğu menü çıkacak.

Wipe data/factory reset bu yazının üstüne gelip okeyleyin sonra telefonu kapatıp açın düzeliyor.

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Nasıl geliyor bildirim anlayamadım?

• Fabrika ayarlarına dön seçeneğini seçersem bireyleri silip yapmam gerektiği söyleniyordu neydi onlar

Hocam kontrol amaçlı açtım chromedan aynı videoyu ama uygulamada 4k seçeneği yok işte onu demeye çalıştım. Bir de rica etsem izlediğiniz videonun linkini atar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LunarOgred -- 14 Aralık 2017; 23:49:29 >
  • Youtube ayarlarindan iytb setting,video settings,override display resolotion secenegi aktif olmasi lazim.

Video farketmez dedigimi yapiniz uygulamayi indirdikten sonra anasayfaya eklerim resimli sekilde.

• marsli61 kullanıcısına yanıt
    Mesela %40 indirim var, saat 8 çarkı çevirin vs.
    Bildirimleri kapatsam bunlar gelmeyecek, bunda sıkıntı yok.
    Sıkıntı bunların arkaplanda çalışması ve güncellenmesi.
    Mail gibi düşünün, mail geldiği an mail kutusu güncellenip bize bildirim geliyor.
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Anlayamadığım şey bu reklamları hangi apps aracılığı ile alıyorsunuz nerden nasıl çıkıyorlar?

• 
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.