Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • modlar bölümündeki patlak youtube eklenti linkleri yenilendi.Ayrıca uyarı konuldu tarayıcıda gmail hesabınız açık değilse linkleri indiremiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 13 Aralık 2017; 19:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

modlar bölümündeki patlak youtube eklenti linkleri yenilendi.Ayrıca uyarı konuldu tarayıcıda gmail hesabınız açık değilse linkleri indiremiyorsunuz.

Süper olmuş hocam. Ellerine sağlık konu adam oldu resmen .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    şu pil sürelerini vs koyacamda çekiniyorum belli olmuyor bazısı 7 saat alıyor bazısı 3 saat :)
    Min-Maks-Orta diye mi koysak acaba :D
    ben 5'i geçemedim ama 1 günü çok rahat çıkarıyor bundan önceki telde saat 12'de iptal oluyordu tel s8 akşam 10-11 de hala %15-20 şarjı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

şu pil sürelerini vs koyacamda çekiniyorum belli olmuyor bazısı 7 saat alıyor bazısı 3 saat :)
    Min-Maks-Orta diye mi koysak acaba :D
    ben 5'i geçemedim ama 1 günü çok rahat çıkarıyor bundan önceki telde saat 12'de iptal oluyordu tel s8 akşam 10-11 de hala %15-20 şarjı oluyor.

Aynen öyle yapın bence hiç olmazsa bu telefonu alacak kişiler için az da olsa fikir oluşturur kafalarında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra kayıtlı olmayan numaraların kim olduğunu yazıyor,arayan kimliği kapalı nasıl olmuş olabilir fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevgili s8 sahipleri s8 için ekran koruyucu ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Arkadaslar telefonu servisten aldim.amoled yanigi ve yavas sarj birde ses kısma açma tuşu ara sıra takılıyor şikayetiyle vermiştim.

Ekranı 1 gunde değiştiler sarj soketini değiştiler artik hızlı şarj oluyor tuşları ve kadarıda değiştiler 1krs ödemedim bilginize.

Hızlı şarjı yazılımsal sorun sanan arkadaslar bosuna güncelleme beklemesin

Hızlı şarj yazmıyor muydu sizde?
  • 9mocha 9 kullanıcısına yanıt
    Bence vazgeçmesinler zaten. LCD devri kapandı gibi tv ler bile oled e geçti.

• Lion kullanıcısına yanıt
    Yavas sarj yaziyordu,kabloyu bastirinca hizli sarj yaziyordu ama birakinca kablo sarj yada yavas sarj yaziyoedu.tamirden sonra sadece hizli sarj yaziyor

• cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    Arama ayarlarında "Arayan kimliği ve spam korumas" nı açmış olmalısınız.
    "İsmi ve numarayı paylaş" açık ise sizin isminiz de numaranızın olmadığı kişiyi aradığınızda karşı tarafın ekranında görünür.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş eline sağlık. Şimdi baktım da dikkatimi çekti. Cihazın objektifinden bölümünde aynı boydaki resimleri aynı sırada kullanırsan aradaki boşluklar bu kadar göze batmaz ve sayfa daha göze hoş gelir.

Cihazla ilgili çoğu soru ve sorun geçmişte irdelenmişti. Dolayısıyla gündemde bu manada önemli ve farklı bir durum yok. Kısacası bunca süredir kullanımda S8 ve plus' ların özellikle donanımsal ciddi bir sorun olmaması kullanıcı ve potansiyel alıcı için iyi haber. Bir nevi çok km yapmış araba misali kullanılmış cihazların bayağı iyi durumda olduğu söylenebilir.

Şimdi önümüzde Oreo güncellemesi var ve bizi hareketlendirecek en önemli özellik bu olacak. Oreo ile birlikte Samsung' un arayüzü de yenileneceği için bayağı keyif alabileceğimiz bir cihaz olacak. Bu konuyla ilgili güncel paylaşımları arttırabilirsen Ocak ayına kadar bizde biraz heyecan oluşur!

Tabi Oreo ile ilgili ben biraz bilgi paylaşayım. Maxicep' teki habere göre İngiltere' de Ocak 2018 sonu veya Şubat başı resmi güncelleme geleceği Samsung tarafından yanıtlanmış. Bu durumda bize bir 15 gün daha rötarla ulaşabilir.

https://www.****.com/galaxy-s8-ve-s8-icin-resmi-android-oreo-guncellemesi-ocak-ayi-sonuna-dogru-gelecek

Webtekno' daki bir haberde ise Oreo ile şunlar bekleniyormuş; Oreo ile birlikte Galaxy S8 yeni Edge aydınlatmalarına sahip olacak. Yeni saat widget’leri ve GIF klavyesine ek olarak Galaxy Note 8’de bulunan bazı kısa yol özellikleri de Oreo güncellemesi ile Galaxy S8’e gelmiş olacak.

http://www.webtekno.com/samsung-galaxy-s8-e-gelecek-android-oreo-guncellemesiyle-birlikte-hangi-yenilikleri-gorecegiz-h37838.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 14 Aralık 2017; 1:15:8 >

• quote:

Yavas sarj yaziyordu,kabloyu bastirinca hizli sarj yaziyordu ama birakinca kablo sarj yada yavas sarj yaziyoedu.tamirden sonra sadece hizli sarj yaziyor

Hızlı şarjda kaç saat sürüyor hocam sizin?

Bana hızlı gelmiyor

• Lion kullanıcısına yanıt
    baya hızlı oluyor ama hiç dikkat etmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

İyi olmuş eline sağlık. Şimdi baktım da dikkatimi çekti. Cihazın objektifinden bölümünde aynı boydaki resimleri aynı sırada kullanırsan aradaki boşluklar bu kadar göze batmaz ve sayfa daha göze hoş gelir.

Cihazla ilgili çoğu soru ve sorun geçmişte irdelenmişti. Dolayısıyla gündemde bu manada önemli ve farklı bir durum yok. Kısacası bunca süredir kullanımda S8 ve plus' ların özellikle donanımsal ciddi bir sorun olmaması kullanıcı ve potansiyel alıcı için iyi haber. Bir nevi çok km yapmış araba misali kullanılmış cihazların bayağı iyi durumda olduğu söylenebilir.

Şimdi önümüzde Oreo güncellemesi var ve bizi hareketlendirecek en önemli özellik bu olacak. Oreo ile birlikte Samsung' un arayüzü de yenileneceği için bayağı keyif alabileceğimiz bir cihaz olacak. Bu konuyla ilgili güncel paylaşımları arttırabilirsen Ocak ayına kadar bizde biraz heyecan oluşur!

Tabi Oreo ile ilgili ben biraz bilgi paylaşayım. Maxicep' teki habere göre İngiltere' de Ocak 2018 sonu veya Şubat başı resmi güncelleme geleceği Samsung tarafından yanıtlanmış. Bu durumda bize bir 15 gün daha rötarla ulaşabilir.

https://www.****.com/galaxy-s8-ve-s8-icin-resmi-android-oreo-guncellemesi-ocak-ayi-sonuna-dogru-gelecek

Webtekno' daki bir haberde ise Oreo ile şunlar bekleniyormuş; Oreo ile birlikte Galaxy S8 yeni Edge aydınlatmalarına sahip olacak. Yeni saat widget’leri ve GIF klavyesine ek olarak Galaxy Note 8’de bulunan bazı kısa yol özellikleri de Oreo güncellemesi ile Galaxy S8’e gelmiş olacak.

http://www.webtekno.com/samsung-galaxy-s8-e-gelecek-android-oreo-guncellemesiyle-birlikte-hangi-yenilikleri-gorecegiz-h37838.html

Aksam fotolara duzenleme yaparim dediginiz sekilde.

Oreo icin ayri bir bolum acilabilir aksam onada bakarim ek olarak Dex'e 3 farkli cozunurluk destegi geliyor 8.0 da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar klasik kılıf muhabbeti yapmak istemem ama spigenin kılıfları i inceledim bana düşmeye ksrsi maksimum korumayı sağlayacak kılıf hangisi kullanan kişilerden cevaplar bekliyorum ona göre alacağım kararsızım.

• arkadaslar aranızda custom olarak "oreo " romlarından yükleyen oldumu, yüklemeyi düşünüyorum da stabil mi merak ediyorum.
    youtube uygulaması çok iyi olmuş ama bir sorum var uygulamada video indirme görünüyor seçeneklerde videoyu nasıl download edebiliriz yada edebiliyormuyuz ben mi yanlış anladım

( ayarlarda arkaplan ve indirilene girince indir başlığı altında yalnızca kablosuz ağda indir,video kalitesi gibi seçenekler var ama nasıl indirebileceğimizi çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 14 Aralık 2017; 10:31:58 >
  • quote:

youtube uygulaması çok iyi olmuş ama bir sorum var uygulamada video indirme görünüyor seçeneklerde videoyu nasıl download edebiliriz yada edebiliyormuyuz ben mi yanlış anladım

( ayarlarda arkaplan ve indirilene girince indir başlığı altında yalnızca kablosuz ağda indir,video kalitesi gibi seçenekler var ama nasıl indirebileceğimizi çözemedim

Indirme secenegi yok hocam o ozellik ne ise yariyor bende cozemedim daha :/

bukadarıda kafi ama birde download olaydı tadından yenmezdi
  • quote:

bukadarıda kafi ama birde download olaydı tadından yenmezdi

Eklenirse haber ederim

• 
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.