Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: xeserx

quote:

Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Eğer genel bir durumsa ve normalse herkeste olması lazım. eğer bir kişi dahi çıkıp da "ben de ışık sızması yok." derse ve doğru söylüyorsa bu bir sorundur.

zamanında note 4 te de kasa açıklığı vardı. çok tartışıldı ama az çok herkeste vardı ve çoğu kişi servisten değişim onarım para iadesi vb. alamadı

Hocam bendeki sızma şöyle, ekranla metal kısmın birleştiği yerde bi açıklıktan ziyade birleşim yerindeki camın yansıması, ön kamera çevresinde sızıntı görmedim, tam olarak neresinde?

Ekran kenarlarındaki aynen dediğiniz gibi ancak ön kamera ve iris tarayıcının üstündeki garip. Çünkü sadece kamera ve sensörün olduğu yerde var. Kameranın üstünde cam ile kasanın birleştiği yerde. Bana da dert edilecek bir şey gibi gelmedi ama çok dile getirilince işkilleniyor insan.

Evet kenarlar önemli değil fakat ön kamera üstünde ki sızma bende yok ama sorun olacağını sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Selam arkadaşlar,

Öncelikle İphone 3 ten beri Apple kullanicisiyim ve iphone 7 ariza yapınca servisten gelene kadar S8 alıp denemeye karar verdim.

Telefonu (veya işletim sistemini) baştan yadırgadım ama yavaş yavaş hoşuma gitmeye başladı.

Ben bildirimlere çok önem veren biriyim ve bu konuda bir sıkıntım var;

SAHİBİNDEN VE OUTLOOK uygulamalarından ne yaptımsa ana ekranda kutucuk üzerinde bildirim alamadım.

Bu ayarı nasıl yapacağımı bana öğretirseniz çok mutlu olacağım.

Saygılarımı sunuyorum.

Galiba kendi uygulamaları ile alakalı sorun. Ekstra bir ayar yapılmadığını biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Eğer genel bir durumsa ve normalse herkeste olması lazım. eğer bir kişi dahi çıkıp da "ben de ışık sızması yok." derse ve doğru söylüyorsa bu bir sorundur.

zamanında note 4 te de kasa açıklığı vardı. çok tartışıldı ama az çok herkeste vardı ve çoğu kişi servisten değişim onarım para iadesi vb. alamadı

Hocam bendeki sızma şöyle, ekranla metal kısmın birleştiği yerde bi açıklıktan ziyade birleşim yerindeki camın yansıması, ön kamera çevresinde sızıntı görmedim, tam olarak neresinde?

Ekran kenarlarındaki aynen dediğiniz gibi ancak ön kamera ve iris tarayıcının üstündeki garip. Çünkü sadece kamera ve sensörün olduğu yerde var. Kameranın üstünde cam ile kasanın birleştiği yerde. Bana da dert edilecek bir şey gibi gelmedi ama çok dile getirilince işkilleniyor insan.

Kameranın üstünde olması da sorun değil. Sonsuz ekran, ekranın her yerine ışık yayıyor. Yani alt ve üst çerçevelerin altından bile ışık geçiyor. Güle güle kullanın.

• Gear yazilimi kadar cop bir yazilim yok ulan programi aciyorsun allah allah telefonda islemci birbirini yiyor kasiliyor ediyor ne yapiyorsun arkadasim mining mi yapiyorsun arkada acinca boluyor muyum anlamadim ki komple sifirdan adam gibi yazilim yapamadilar..

8.0 gelsede status bar sorunuda cozulse oda lag yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 10 Ekim 2017; 11:41:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selam arkadaşlar,

Öncelikle İphone 3 ten beri Apple kullanicisiyim ve iphone 7 ariza yapınca servisten gelene kadar S8 alıp denemeye karar verdim.

Telefonu (veya işletim sistemini) baştan yadırgadım ama yavaş yavaş hoşuma gitmeye başladı.

SAHİBİNDEN VE OUTLOOK uygulamalarından ne yaptımsa ana ekranda kutucuk üzerinde bildirim alamadım.

Saygılarımı sunuyorum.

Gmail dende bildirim gözükmüyor.

• Arkadaşlar samsung level u pro kablosuz kulaklık aldım. Az önce geldi. Kolat şekilde tanıtıp kullanmaya başladım. Şöyle bir durum var. Müziklerde çok temiz olan ses youtube videolarında çıtır çıtır diye bir ses ile birlikte çalıyor. Sesleri bastırmıyor ama rahatsız ediyor. Ben de youtubeden video çok izlerim. Bluetooth kulaklık kullanan arkadaşlar bir deneyebilir mi? Bu kulaklıkların hepsi mi bu şekilde youtubede çıtır çıtır ses çıkartıyor.

• basarm B kullanıcısına yanıt
    Telefon dün elime geçti güncellemeler falan derken şarjı bitti pek inceleyemedim. Gece 4 gibi kurcaladım cihazı ekran parlaklığı çok geldi gözüme. Otomatiğe de alsam düşmedi ama cihazın optimizasyonu böyle sanırım. Eski cihazım s7 idi onda otomatiğe aldığımda oldukça kararıyordu ekran. Belki bununda ayarı vardır. Zamanla buluruz. Çok şükür bir sorunu yok bana öyle gelmiş.

S7 den geçmeyi düşünen arkadaşlara kesinlikle öneririm. Ben büyük telefon pek sevmem o yüzden s8 alayım diyordum ama iyi ki Plus modelini tercih etmişim. Kullanımı ve taşıması bu ekran boyutunda birr telefon için oldukça iyi.

Pili de sabahtan beri elimde %63 kalmış. S7 de olsa öğle arası şarj etmem gerekiyordu bu kadar oynamadığım halde..

• nodesperat3 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Pili cidden çok başarılı bu telefonun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetonnn

quote:

quote:

quote:

Kameranın üstünde olması da sorun değil. Sonsuz ekran, ekranın her yerine ışık yayıyor. Yani alt ve üst çerçevelerin altından bile ışık geçiyor. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.

• quote:

Selam arkadaşlar,

Saygılarımı sunuyorum.

E-posta uygulamasında uyarı çıkıyor.

• Hocam bana email uygulamasında mail gelince bildirim gelmiyor.Ben uygulamayı açtığımda maillerimi görebiliyorum.Dün gelmiş mail in bildirim yok gözükmüyor
  • Pxsel kullanıcısına yanıt
    eposta uygulaması outlooktan çok daha kullanışlı geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

quote:

Selam arkadaşlar,

Saygılarımı sunuyorum.

E-posta uygulamasında uyarı çıkıyor.

Tüm arkadaşlara cevaplar için teşekkür ederim.

Outlook uygulamasını devre dışı bırakıp E posta uygulamasını kurdum buraya Outlook mailimi kurdum ama bildirimleri anında alamıyorum yine.

Ben kendim uygulamayı açınca düşüyor mail.

Halbuki uygulama içinden Program senkronizasyonunu Otomatik (alındığında) yaptım.

Bildirim ayarlarından da tüm ayarları yaptım ama anında düşmüyor mailler.

Sizden ricam bana iletileri anında alabileceğim bir yol gösterir misiniz.

İlave olarak Sahibinden.com üzerinden de bildirimleri anında alamıyorum.

Bana bildirim geldiğinde bildirimleri anında almam benim için ciddi manada önemli.

Hatta bu denli gelişmiş bir telefonda bu ayarlar yapılamıyorsa mecburiyetten yine İphone'a dönmek durumunda kalacağım.

Saygılarımla ..

• Bildirim panelinizdeki senkronizasyon seçeneği açıktır, değil mi?

• Arkadaşlar Nisan ayında S8 ile aranızdaydım şimdi ise 1 hafta önce S8+ Duos ile aranıza katıldım.
    Söylemem gereken tek şey kesinlikle S8+ alınması imiş. Bataryası S8'e göre aşırı muazzam.
    Yoğun kullanımda bile geceyi dolduruyor hatta sabahı bile çok rahat görüyorum.

Telefonum s8+ duos avrupa modeli ama bana hiç kayıt ettirmem gerektiğine dair 1 haftadır Sms gelmedi.
    SMS ne zaman gelir ki? Bir de bunun 1 yıl uluslararası garantisi var mı TR de dahil?
    Satın alırken öyle aldım ama Samsung yetkili servisine götürdüm baktılar garantisi yok dediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Bildirim panelinizdeki senkronizasyon seçeneği açıktır, değil mi?

Bu şekilde şu an.

• Fantastic Light kullanıcısına yanıt
    hocam kişilerde sıkıntı olabilir fix contact sync playstoredan bi dene istersen
  • Fantastic Light kullanıcısına yanıt
    Yok benim dediğim telefonun ayarı:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorun bende de var hocam çözümünü bulursan haberdar edersen çok iyi olur.Ben sorunu outlook uygulaması ile çözdüm onu kullanıyorum.

• http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-plus-full-cover-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-571gl21778-p-HBV000007HBT2-yorumlari?filtre=5

Arkadaşlar bu ürünü aldım tavsiye etmiyorum . Görüntü kalitesini bozuyor yansıtma yapıyor falan leş ürün ama mecbur kullanıcam
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.