Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yazılar ekranın köşelerine denk geliyor ve okunmuyor o nasıl çözülüyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

Arkadaşlar samsung level u pro kablosuz kulaklık aldım. Az önce geldi. Kolat şekilde tanıtıp kullanmaya başladım. Şöyle bir durum var. Müziklerde çok temiz olan ses youtube videolarında çıtır çıtır diye bir ses ile birlikte çalıyor. Sesleri bastırmıyor ama rahatsız ediyor. Ben de youtubeden video çok izlerim. Bluetooth kulaklık kullanan arkadaşlar bir deneyebilir mi? Bu kulaklıkların hepsi mi bu şekilde youtubede çıtır çıtır ses çıkartıyor.

Yok mu hiç kablosuz kulaklık kullanan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Yok benim dediğim telefonun ayarı:

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Kardeş yıllardır ios şimdi anca alışmaya çalışıyorum bu işleyim sistemine kusura bakma. Orası hangi menü altında kalıyor acaba?

• Fantastic Light kullanıcısına yanıt
    Sorun değil. :)

Yukarıdan indirdiğiniz bildirim paneli var ya, onu daha da indirdiğinizde detaylı ayarlar var, sağa kaydırırsanız görebilirsiniz bahsettiğim ayarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Selam arkadaşlar,

Öncelikle İphone 3 ten beri Apple kullanicisiyim ve iphone 7 ariza yapınca servisten gelene kadar S8 alıp denemeye karar verdim.

Telefonu (veya işletim sistemini) baştan yadırgadım ama yavaş yavaş hoşuma gitmeye başladı.

Ben bildirimlere çok önem veren biriyim ve bu konuda bir sıkıntım var;

SAHİBİNDEN VE OUTLOOK uygulamalarından ne yaptımsa ana ekranda kutucuk üzerinde bildirim alamadım.

Bu ayarı nasıl yapacağımı bana öğretirseniz çok mutlu olacağım.

Saygılarımı sunuyorum.

E-posta uygulamasında uyarı çıkıyor.

Kardeş evet çıktı banada az önce ama geliş vaktine göre 3-5 dk. sonra yani çok geç düşüyor mailler.

Onu geçtim sahibinden.com uygulaması üzerinde de baloncuk içinde bildirim görünmüyor.

Bakalım bilen bir arkadaş vardır mutlaka diye tahmin ediyorum.

Bu arada cvp için sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Sorun değil. :)

Yukarıdan indirdiğiniz bildirim paneli var ya, onu daha da indirdiğinizde detaylı ayarlar var, sağa kaydırırsanız görebilirsiniz bahsettiğim ayarı.

Teşekkürler.

Benim senk. açık galiba foto ekledim görebilirsiniz.

SAHİBİNDEN.com uygulaması da aynı şekilde bildirimi baloncuk şeklinde vermiyor.

Şu an için en önemli sıkıntım bu bildirim olayları.

Bakalım inşallah çözeceğiz bilgili ve tecrübeli arkadaşlar sayesinde.

• Fantastic Light kullanıcısına yanıt
    Eposta uygulaması içinden ayarlara girince senk. Sıklığı kısmında ki ayarlarda kapalı olabilir mi?

• note8 35.000 şatmış ilk partide :D

S8 kaç sattı acaba 150.000 olmuş mudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 10 Ekim 2017; 20:51:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-plus-full-cover-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-571gl21778-p-HBV000007HBT2-yorumlari?filtre=5

Arkadaşlar bu ürünü aldım tavsiye etmiyorum . Görüntü kalitesini bozuyor yansıtma yapıyor falan leş ürün ama mecbur kullanıcam

hocam foruma sorsaydın keşke o ürünün çöp oldunu herkez söylüyordu.En iyisi sanırım Curved crystal bende kullanıyorum şuan sorun yok 1 ay oldu kap olarakta clear cover

• Edge ekran için kullanışlı programlar varmı bildiğiniz bilgi ekranı gibi kullanılacak mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Edge ekran için kullanışlı programlar varmı bildiğiniz bilgi ekranı gibi kullanılacak mesela.

hesap makinası var

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-plus-full-cover-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-571gl21778-p-HBV000007HBT2-yorumlari?filtre=5

Arkadaşlar bu ürünü aldım tavsiye etmiyorum . Görüntü kalitesini bozuyor yansıtma yapıyor falan leş ürün ama mecbur kullanıcam

Ya bu kadar mı olur hocam bugün elime ulaştı TAM aynı şeyi yazacaktım sizin yazınızı gördüm

• Arkadaşlar spigen kavisli temperli camini aldım hiç memnun değilim film önerecek birisi var mi artık basmadık oldu cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DtMt7 -- 10 Ekim 2017; 22:47:15 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bi iki kişi memnunum falan dedi aldım. Gitti valla para az bişeyde değil 50 küsür verdim birde kenarları attı bile lanet olsun. Dokunmatiği zorluyor söküp atıcam şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

Eposta uygulaması içinden ayarlara girince senk. Sıklığı kısmında ki ayarlarda kapalı olabilir mi?

O bölüm şu şekilde duruyor.

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Dostum yaklaşık olarak 1,5 aydır spigen kırılmaz koruyucuyu kullanmaktayım ve hiçbir şekilde ne dokunmatiği etkiledi ne yansıma yaptı nede kalkma o yüzden genel konuşma bence sen güzel yapıştıramamışsındır ve sonucunda da istediğin gibi olmamıştır.Lütfen aldığınız ürünlere yorum yaparken burada insanları yanlış yönlendirmeyin size oldu diye başkalarına da olacak anlamına gelmez.
  • Şu spigenin sıvı ekran koruyucusunu deneyen yokmu hâlâ?

• regasoft kullanıcısına yanıt
    Daha bugün elime ulaşan spigen temperlo cami dayanamayıp çıkardım.Gayet de güzel yapıştırdım fakat kesinlikle dokunmatige etkisi çok fazla basmatik oldu cihaz bildiğiniz

• desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Daha çıkmadı o on sipariş ürünüymüş bende sonradan farkettim

• quote:

quote:

Arkadaşlar samsung level u pro kablosuz kulaklık aldım. Az önce geldi. Kolat şekilde tanıtıp kullanmaya başladım. Şöyle bir durum var. Müziklerde çok temiz olan ses youtube videolarında çıtır çıtır diye bir ses ile birlikte çalıyor. Sesleri bastırmıyor ama rahatsız ediyor. Ben de youtubeden video çok izlerim. Bluetooth kulaklık kullanan arkadaşlar bir deneyebilir mi? Bu kulaklıkların hepsi mi bu şekilde youtubede çıtır çıtır ses çıkartıyor.

Yok mu hiç kablosuz kulaklık kullanan.

Level U kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yok. Youtube yada başka online platrofomrlarda dahi problem olmuyor.

Yotube'nin kendi uygulamasını mı yoksa web tarayıcısı üzerinden mi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama farklı bir uygulama deneyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.