Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • power ve ses açmaya basılı tutunca alıyor. ayrıca bir de elinizi dik şekilde serçe parmağınızın ve elinizin dış kısmı sağ edge ekrana gelecek şekilde koyup sola doğru kaydırdığınızda da otomatik ekran görüntüsü alıyor ama sanırım bu özelliğin ayarlardan açık olması gerekiyor.
  • arkadaşlar crystal hd filmi uyguladım ekrana. Fakat siyah always on ekranda siyah yerler morumsu bir gökkuşağı rengini aldı bu neden oldu ? Uygulama öncesindeki temizleme bezi mi yaptı acaba bunu böyle ?
  • Karışık kullanım sosyal medya ufak tefek oyunlar parlaklık orta venelde mobil veri kullandım 4.5 g güç tasarrufu kapalı ekran 2 k

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 haftalık s8 edge imin ekranı kırıldı.Bir arkadaşımın elindeydi çarpıştılar ve yere düşürdü yaklaşık 1 metreden ve sağ altta piksel kayması oluştu 2 de çatlak dokunmatik çoğu yerde gitti.Garanti bunu karşılamaz gibi ne yapmalı bu tamir kaça patlar 2 arkadaş karşılıyacak öğrenciyiz en ucuz nasıl yaparız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybektkn

1 haftalık s8 edge imin ekranı kırıldı.Bir arkadaşımın elindeydi çarpıştılar ve yere düşürdü yaklaşık 1 metreden ve sağ altta piksel kayması oluştu 2 de çatlak dokunmatik çoğu yerde gitti.Garanti bunu karşılamaz gibi ne yapmalı bu tamir kaça patlar 2 arkadaş karşılıyacak öğrenciyiz en ucuz nasıl yaparız?

samsung ekran degişim ücretini düşürdü 700 tl samsung servisler yapıyor
  • N11 3000/275 kaptim.S8 plus aliriz belki belli olmaz
    Hedef duz S8'i masrafsiz plusa cevirmek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Ekim 2017; 15:35:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzmete kullanıcısına yanıt
    Hocam piksel kayması ve dokunmatik de sıkıntı var sadece ekran değişimi ile bu diğerleri düzelir mi ki

• Dokunmatikte

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybektkn

Hocam piksel kayması ve dokunmatik de sıkıntı var sadece ekran değişimi ile bu diğerleri düzelir mi ki

ekran kasa ile beraber komple değişiyor zaten düzelir
  • Arkadaşlar bugün telefonu isik sizmasi,wi-fi kopması.bixby ve güç tuşlarının stabilitesinin bozulmasindan dolayı Afyon da olmadığından Konyada ki servise gönderdim.

Sonucu bilgilendiricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 9 Ekim 2017; 16:11:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar bugün telefonu isik sizmasi,wi-fi kopması.bixby ve güç tuşlarının stabilitesinin bozulmasindan dolayı Afyon da olmadığından Konyada ki servise gönderdim.

Sonucu bilgilendiricem.

Isik sizmasi hepsinde var ve bu bir sorun degil diger edgelerdede var diger sorunlarinizi bilmiyorum tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar bugün telefonu isik sizmasi,wi-fi kopması.bixby ve güç tuşlarının stabilitesinin bozulmasindan dolayı Afyon da olmadığından Konyada ki servise gönderdim.

Sonucu bilgilendiricem.

Isik sizmasi hepsinde var ve bu bir sorun degil diger edgelerdede var diger sorunlarinizi bilmiyorum tabi

Bazılarında var bazilarinda yok o kadar para verip aynı memnuniyeti alalmadiktan sonra ne anlamı kalıyor.

Para iadesi alabilirsem cok güzel olacak :))

• %100 şarjla 6 saatte, hiç telefonu kullanmadan %20 şarj yiyor benim s8+
    Bu normal mi?
    Yok mu bir çözümü?
    Bir de uygulama önerileri olacaktı bir konuda s8+ ile ilgili, onu bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?
    Instagram story snap vb mecralarda da benim attığım fotoğraflar arkadaşlarımın telefonundan tam görüntülenmiyor, onların attıkları fotoğraflar da bana üstten alttan kenarlardan kesik geliyor. bunun sebebi nedir? çözümü var mı?
  • Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Eğer genel bir durumsa ve normalse herkeste olması lazım. eğer bir kişi dahi çıkıp da "ben de ışık sızması yok." derse ve doğru söylüyorsa bu bir sorundur.

zamanında note 4 te de kasa açıklığı vardı. çok tartışıldı ama az çok herkeste vardı ve çoğu kişi servisten değişim onarım para iadesi vb. alamadı
  • Arkadaşlar merhabalar. 2 sorum olacak;

-Dual Sim modellerin ekranları 2.sınıf diyorlar öyle bir durum var mı cidden?

-Dual Sim modellerde VoLTE sorunsuz çalışıyor mu?

Teşekkürler.

• Arkadaşlar ışık bu su değilki sızma denmez bence buna yansıma aradaki mm den bile küçük birleşme yerindeki yalıtıcıdan parlıyor. Sonuçta yekpare heryer birleşik değil. Edge ekranlarda hep var.Bu cihazın bende tek sorunu şarj sızması sızıp gidiyor hemen. 3600 batarya buysa şarj nasıl bukadar çabuk bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Eğer genel bir durumsa ve normalse herkeste olması lazım. eğer bir kişi dahi çıkıp da "ben de ışık sızması yok." derse ve doğru söylüyorsa bu bir sorundur.

zamanında note 4 te de kasa açıklığı vardı. çok tartışıldı ama az çok herkeste vardı ve çoğu kişi servisten değişim onarım para iadesi vb. alamadı

Ben daha almadım ama bu ışık sızması olayı böyle bir telefonda var ise bu kabul edilebilir bir şey değil bence. Mağazada baktıklarımda dikkatimi çekmedi ne yalan söyleyim. Kaldıki herkesde ışık sızması olması demek bunun normal olduğunu açıklamaz. Bence herkesin iyice bir kontrol etmesi lazım. Sonuçta elinizdeki teneke bir telefon değil 4000 liralık S8.

• quote:

Ekran kenarlarından ya da ön kameranın üst kısmından ışık sızması olmayan var mı?

Hocam bendeki sızma şöyle, ekranla metal kısmın birleştiği yerde bi açıklıktan ziyade birleşim yerindeki camın yansıması, ön kamera çevresinde sızıntı görmedim, tam olarak neresinde?

• Bu rezalete ne söylenir arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Ben daha almadım ama bu ışık sızması olayı böyle bir telefonda var ise bu kabul edilebilir bir şey değil bence. Mağazada baktıklarımda dikkatimi çekmedi ne yalan söyleyim. Kaldıki herkesde ışık sızması olması demek bunun normal olduğunu açıklamaz. Bence herkesin iyice bir kontrol etmesi lazım. Sonuçta elinizdeki teneke bir telefon değil 4000 liralık S8.

Hocam oyle isiklar yaymiyor etrafa.Sorun denecek birsey yok muhtemelen benim tahminim bilerek cami kirmasin diye boyle birsey yapilmis sert darbe aldiginda.Zaten aciklik ciddi bisi olsa tel su alir ekran gider.

Gunluk hayatta kimse fark edemez burda soylemeseler hayatta haberimiz olmaz XDA da bile boyle bir konu yok...

Bende bu telefonu sabahtan aksama kadar inceleyeyim yada iphone 1500 tane aklimca sorun bulurum.Cok bana mantikli gelmedi bu isik sizma mevzusu biraz sacma uretilirken zaten bunlar biliniyor adamlar 3 seridir edge yapiyor ve s6 edgedede bu olay vardi.Aksi birsey yok demek ki

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.