Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: receep 32

O zaman sorun var gibi
    Kaç gündür kullanıyorsunuz hocam
    Olmazsa değişim veya iade isteğin

Yaklaşık 4 gündür kullanıyorum. İade talebinde bulundum zaten, fırsatım olduğunda iade edeceğim. Sanırım batarya değişimini kendi orijinal servisinde yaptırmam gerekiyor...

• Yeni güncelleme geldi. İndiren var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncellemeyi yükledim sıkıntı yok.
  • güncelleme geldi bugün, telefon acayip yavaşladı.

• Malesef bugün telefonu düşürmem sonucu resimde görüldüğü gibi sağ ust taraf çatladı. Ayrica sag ustten asagi tarafa catlak olustu. Ancak dokunmatigimde hicbir sıkıntı yok catlak olan her yerin dokunmatigi sıkıntısız çalışıyor. Samsung ön cam değişimi yapıyor mu acaba ? Garantim de yeni bitmişti. Ön camın değişim ücreti ne kadardır acaba ? Izmir de oturuyorum. Izmir de degisim yapilacak yer tavsiyeniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknight07 -- 27 Kasım 2020; 0:11:4 >

• En son gelen güncellemeyi yükleyen var mıdır?

• Emin misin? Ne kadar yavaşladı ben de düsünuyordum tam güncelleyeyim mi diye?

• ScorpioRaptor kullanıcısına yanıt

özellikle internet browser yavaşladı

• Üstteki doğrudan paylaşım alanı bir süredir boş çıkıyor. Önceden whatsapp kişiler vs olurdu. Yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: darknight07

Malesef bugün telefonu düşürmem sonucu resimde görüldüğü gibi sağ ust taraf çatladı. Ayrica sag ustten asagi tarafa catlak olustu. Ancak dokunmatigimde hicbir sıkıntı yok catlak olan her yerin dokunmatigi sıkıntısız çalışıyor. Samsung ön cam değişimi yapıyor mu acaba ? Garantim de yeni bitmişti. Ön camın değişim ücreti ne kadardır acaba ? Izmir de oturuyorum. Izmir de degisim yapilacak yer tavsiyeniz var mıdır?

Yok mu yardımcı olacak?

• Herkese merhaba,

Son zamanlarda özellikle Pubg veya herhangi bir oyunda sürekli kasmalar yaşayan var mı ? Ben nedense çoğu oyunda ara ara takılmalar yaşıyorum. Pubd'de ise ancak grafik ayarları düşürerek bir yere kadar idare edebiliyorum. Formatı da denedim ancak çözülmedi maalesef. Bu sorunu yaşayıp, çözümlemiş olanlar varsa yardımlarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darknight07

Yok mu yardımcı olacak?

Alıntıları Göster

geçmiş olsun.

sadece ön cam değişimi yapılamıyor malesef. komple ön panelin değişmesi gerekecek

• darknight07 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Üstteki doğrudan paylaşım alanı bir süredir boş çıkıyor. Önceden whatsapp kişiler vs olurdu. Yardımcı olabilecek var mı?

Yardımcı olabilecek yok mu?

• Rica etsem s8 kullananlar ekran sürelerini atabilir mi? İlk aldığım aylarda 6 hatta bazen 7 saat ekran süresi alırken şuan durum bu. Ip11'e geçeceğim muhtemelen ancak 2. eli neredeyse para etmediği için yıl ortasında ya da sonunda geçmeyi düşünüyorum.

Kullanım: Karanlık modda, wifi açık arada Bluetooth ile kulaklık, neredeyse tüm uygulamalar uyku modunda. parlaklık otomatik, telefon orta düzey güç tasarrufunda -%10/fhd+/always on display kapalı.

• Androge0s kullanıcısına yanıt
    4saat 46dk %30 daha var. Oyun yok tabi. Oyun olsa muhtemelen 2 saati bile göremez. Kasım veya Aralık 2017de alındı cihaz pil değiştirilmedi

Edit: wifi-4.5g-3gkarışık
    Bluetooth yok
    GPS Yok
    Güç tasarrufu veya karanlık mod yok.
    Parlaklık %40 civarı
    Senkronizasyon açık
    Aod kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 30 Kasım 2020; 21:18:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeyi yükleyenler durum güncellemesi yapabilirler mi. Yüklenebilir mi

• önceki sürümde alt navigasyon bar ın yanında nokta işareti vardı
    2 defa basınca navigasyon bar ı kapanıyor ekran tam ekran oluyordu,
    şimdi o nokta neden yok
    ekran nasıl tam ekran oluyor bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

Son güncellemeyi yükleyenler durum güncellemesi yapabilirler mi. Yüklenebilir mi

Genelde hemen yüklerdim güncellemeleri ama bu sefer ben de gelen yorumlara göre yükleyeceğim sanırım.

• kozkir kullanıcısına yanıt
    Oreodan beridir pilde bir fark olmadi temiz kurulumla gectim sorun yok şükür şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.