Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oreoda kalin yada pie'nin U4 surumunu yukleyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt

S.aleylum hocam s8 plus kullanıcısıyım hadesrom nedir nasıl yapılır 'ne gibi fark vardır zahmet olmazsa anlatırmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığın işletim sistemindeki gereksiz şeyler yok, daha seri, hızlı ve stabil, daha az pil kullanıyor vs.. Yine kendine göre bazı artıları var root sebebiyle, kernel de aynı şekilde hız ve stabilliğini arttırıyor cihazın. Kısacası hadesrom modlanmış samsung arayüzü. Root atarak yapılır, işlemler konusunda yardımcı olacak vaktim yok olsa da yardımcı olmam sonra cihaz vs. bozulur bişey olursa o sorumluluğu almam kendimce. Konu linkini atıyorum gerisi size kalmış.

https://forum.xda-developers.com/t/rom-oneui-hadesrom-pie-stock-v12-0-for-s8-s8-note8-exynos-03-03-2020.3891932/

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Not olarak ekleyeyim. Gereksiz uygulama kaldırmak için root atmaya gerek yok. ADB ile kaldırılabiliyor Gereksiz uygulamaları silincede bence roota gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

Emektar s8 ilk çıktığında almıştım sanırım miladını artık doldurdu zira günde 2-3 kez şarja takıyorum yoğun kullanımda. Bıktırdı artık beni şarja takmaktan.Ekran süresi 3-4 saat alıyorum.

İphone 11 düşünüyordum fakat Mi10t Pro bugün aklımı çeldi, siz ne düşünüyorsunuz tavsiyeniz var mı

Ben de Note 10 Plus düşünüyorum hocam. Aldınız mı siz?

• Akustik34 kullanıcısına yanıt

Hâlâ almadım indirim kovalıyorum

• saasc S kullanıcısına yanıt

Peki telefondaki hangi uygulamaları kaldırmak gerekiyor daha stabil ve iyi olması için yanlış birsey silmeyelim

• yeni güncelleme geldi dtk1

• emre_3579 E kullanıcısına yanıt
    1 yıl önce bir liste paylaşmıştım. Ama bazılarında kaldırılan uygulama yerine bir uygulama olmadığı için sıkıntı çıkmıştı. Herkesin kendi listesini oluşturması en güzeli. Çalışan uygulamaları bulup onları kaldırabilirsiniz

• Bu son güncelle me nasıl yüklenirmi bi önceki güncelleme şarj süresini çok düşürmüştü bundan dolayı almanya rom yüklemiştim

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Hocam ip11 çok hantal, kalın, ağır bir telefon gerçekten berbat bu konuda, S8'den geçip bu ne ya? olabilirsin, o incelik, zarafet, elde tutuş hissi yok aman diyeyim.

• Arkadaşlar bir güvenlik güncellemesi gelmiş yükleyen varmı.
  • Ben kendimi feda ettim yükledim. Artı eksi yönlerini yazarım.😂😂😂
  • Arkadaşlar merhaba. Deji batarya aldım, batarya değişimini kendim yaptım fakat batarya performansı 3,5 yıllık eski bataryasıyla aynı. Sanırım pil boşaltma devrini sıfırlamam gerekiyormuş. Odin üzerinden stock romu tekrar kurmayı denedim fakat sıfırlanmadı. Nedir sıfırlama yöntemi?

• Zymnax kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=BFy5x2YqfTk&feature=youtu.be

Hocam şu uygulamayı kullanarak, pilin durumunu tahmini olarak öğrenebilirsiniz
    Uygulamayı kurduktan sonra birkaç gün kullanın bakalım sağlık olarak ne gösterecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

https://www.youtube.com/watch?v=BFy5x2YqfTk&feature=youtu.be

Hocam şu uygulamayı kullanarak, pilin durumunu tahmini olarak öğrenebilirsiniz
    Uygulamayı kurduktan sonra birkaç gün kullanın bakalım sağlık olarak ne gösterecek

Kullandım bu uygulamayı. Yeni bataryayla eski batarya aynı şekilde %82 olarak görünüyorlar. Tamamen şarj olduğunda bile 4,35V'a çıkmıyo 4,285V civarında kalıyor cihaz. Yazılımsal bir kısıtlama olduğu aşikar.

O zaman sorun var gibi
    Kaç gündür kullanıyorsunuz hocam
    Olmazsa değişim veya iade isteğin
    https://www.cephastanesi.org/samsung-batarya-kalibrasyonu/
    Bu işlemi deneyebilirsiniz. Ama deki bataryalar 3000 diyorsa 2500mah gibi düşünmek lazım. Yan sanayi sonuçta

Edit: deki değil deji olacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 26 Kasım 2020; 2:10:32 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

S8 tasarım olarak harika ama. Ip 11 e kamerası ve pili için geçicem bir de 2.eli değer kaybetmediği için.

Ayrıca lanet olası bu s8 de aldığımdan beri pembelik sorunu var ekranın yanları pespembe, çektiğim fotoğraflara baktığımda kıpkırmızı gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

https://www.cephastanesi.org/samsung-batarya-kalibrasyonu/
    Bu işlemi deneyebilirsiniz. Ama deki bataryalar 3000 diyorsa 2500mah gibi düşünmek lazım. Yan sanayi sonuçta

Edit: deki değil deji olacaktı

Merhaba, bundan önce Note 4, iPhone 6S, Note 5 ve S7 Edge telefonlarımda Deji batarya ile değişim yaptım. Hiçbirisinde yan sanayi olduğu için düşük kapasite sorunu yaşamadım, aksine ilk günkü gibi hatta daha iyi oldu batarya kapasiteleri. Bu sebeple güvenerek aldım bu markanın bataryasını. Accubattery uygulaması da bu cihazlar için hep %100 veya %98 gibi değerler gösteriyordu kullandığım zamanlarda.

Attığınız sitedeki yönergeleri uygulamıştım. Herhangi bir değişiklik olmadı malesef. Ancak öneriniz için yine de çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.