Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda sim kart için pin ve puk no değişikliği menuüsünü bulamadım.
  • Arkadaşlar benim gibi aldığı gibi şansızca telefonunun arka camını kıran varsa, fiyat aldım samsung garantiden. 300tl dediler. Şuan ellerinde yokmuş Telefon çıkalı 1 hafta anca oldu. Ben bırakmadım ama büyük ihtimalle yarın gidip bırakıcam.

Edit: Ayrıca telefonun garantiden çıkmayacağını sadece işlem ücreti alınacağını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 27 Nisan 2017; 21:56:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Arkadaşlar benim gibi aldığı gibi şansızca telefonunun arka camını kıran varsa, fiyat aldım samsung garantiden. 300tl dediler. Şuan ellerinde yokmuş Telefon çıkalı 1 hafta anca oldu. Ben bırakmadım ama büyük ihtimalle yarın gidip bırakıcam.

Edit: Ayrıca telefonun garantiden çıkmayacağını sadece işlem ücreti alınacağını söylediler.

Süper olmuş hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponla dex almayı düşünüyorum. Dex i kullanan var mı. Nasıldır, nedir. Biraz açıklayabilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Kilit ekrani ve guvenlik
    Diger guvenlik ayarlari
    Sim kart kilidini ayarla

Buradan sadece pin1 degisiyor olmasi lazim. Puk degisimi telden yapildigini hic gormedim.

• quote:

Arkadaşlar benim gibi aldığı gibi şansızca telefonunun arka camını kıran varsa, fiyat aldım samsung garantiden. 300tl dediler. Şuan ellerinde yokmuş Telefon çıkalı 1 hafta anca oldu. Ben bırakmadım ama büyük ihtimalle yarın gidip bırakıcam.

Hadi hayırlısı. Iyi denk gelmiş

• BU ne biçim konu asus lg apple sony promotorleri gelmiş burada dünyanın 8. harikası olan samsung galaxy s8i eleştiriyorlar :D
    dünyanın en iyi telefonudur kendini nokta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CompostO

Kuponla dex almayı düşünüyorum. Dex i kullanan var mı. Nasıldır, nedir. Biraz açıklayabilirmisiniz.

Cep telefonunu tv ye bağlayıp uygulamaları daha büyük şekilde görmeyi sağlıyor gerekli değil bence. Evde bilgisayarın yoksa (yada laptop in) ozaman olabilir. Word de yazı yazmak için faydası olur.

• Telefon ile ilgili sorunu olan şu özelliği beğenmedim dediginiz var mı.

Ben öncesinde 3 yil t50 (turkcellin) kullanan olarak süper ötesi geliyor herşey. Pek özelliklerini keşfedemedim daha .

• Arkadaşlar geçen gün Samsung bayisine gidip görüştüm elimde iPhone 6S Plus var 2000 TL'ye sayıyorlar üste 2 Bin eklemem gerekiyor sizce geçmeye değer mi lütfen fikirleriniz belirtseniz bana biraz yardımcı olmuş olursunuz :)
  • kucukduran K kullanıcısına yanıt
    Tv ye bağlayıp film izlenebilir. Ya da bunun için daha ucuz bir seçenek var mı?

• Bizim toplumun bir elsikliği de sivil toplum örgütleri. Birlik olamıyoruz ortak hareket edemiyoruz. Yanlış anlamayın, sözüm meclisten dışarı, bi gecede 30.000 lira zamlanan arabaları hala almaya devam eden, en nihayetinde bir telefon olan buna 5000 lira veren adam parayı helalinden kazanmıyordur. Biraz protesto edelim bu saçma sapan işleri
    lütfen artık yahu. Zaten ekonomik olarak çöküntüdeyiz sebze meyve bile 2 haneli liralardan satılıyor paralarımız yurtdışına taşımayı azaltalım artık. S9a kaç para dökeceksiniz acaba merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: immortal_plt

Kilit ekrani ve guvenlik
    Diger guvenlik ayarlari
    Sim kart kilidini ayarla

Buradan sadece pin1 degisiyor olmasi lazim. Puk degisimi telden yapildigini hic gormedim.

Sağolasın
  • Arkadaşlar gece saati diye bir şey olması lazım telefonda hani istediğin saat aralığında devreye girip edge ekranda saati gösteriyor. Bunu nerede bulabilirim acaba .

Teşekkürler.

• Şimdiki tv ler de akıllı direk hdmi yada usb girişi zaten var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Samsungwa dan alışveriş yapan arkadaşlar hediyeleri kargoya verilen var mı ? Ve samsungwa hangi kargo firmasıyla çalışıyor bilen var mı?

Ben 25 i sabahi verdim. Havale ile odedigim icin hemen teyit amacli aradim sistemleri bozukmus bakamadilar. Surekli pendingde bekliyordu bugun dayanamadim aradim sonra inprogres oldu. Simdi nolacak bilmiyorum. Eleman 3 gun icinde gonderiliyor dedi ses yok. Baya yavas kaliyirlar islemlerde.

dün sipariş verdim bugün kargoya verdiler (Kablosuz Hızlı Şarj Standı (Yatay/Dikey) + TA20) ve (Çift USB Çıkışlı Hızlı Araç Şarjı) Aldım. inprogres yazıyordu kargo takip numarası gelince DELIVERY oldu. bu arada yurt içi kargo ile gönderiyorlar.

• quote:

Hocam valla senin adına çok sevindim. 300 tl de nazarlık olsun artık :)
    Peki bu durum yani henüz aldığın için mi, yoksa ilerde biz de arka camı kırarsak 300 tl ye değiştirebilicek miyiz? :)
  • erayunal1996 E kullanıcısına yanıt
    Ben olsam Apple 6s ten geçerdim.Daha önce kisa bir süre apple kullanmiş biri olarak, Apple çiledir :) Hatta hic kutusunu açmadığım Apple 6 yi direk nakite cevirip satmışımdır.

Özgür olmak yada olmamak seçim senin dostum.Bence çok düşünmeden kurtul şu zehirli elmadan :D Ortada çok class dolu dolu premium bir cihaz var.

• Selam arkadaşlar, kılıf işini hallettim. Spigen Slim Armor.

Ancak kimseden hala ekran koruyucu ile ilgili ses yok :)

İlk kez edge ekran kullanıyor olmamdan dolayı kafamda iki soru işareti var:

1.) Kavisli kenarları da dahil full kaplayacak şekilde bir ekran koruyucu mu yoksa sadece kavislerin başladığı yere kadar kaplayacak bi ekran koruyu mu mantıklı olur?

2.) Temperli cam mı normal ekran koruyucu film mi?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.