DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hmet, ibrahmanıl, eksilen, pandorria Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
20.956
Cevap
269
Favori
914.977
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2814 Mesaj
      27 Nisan 2017 20:13:59
      Bir arkadaşım kendisine S8+ eşine de S8 almış. S8+ orkide gri S8 ise gold... Yanıma geldi ve kurulumlarını yaptık. Bu sayede biraz inceleme fırsatım oldu... Renkleri muhteşem görünüyor. Orkide gri rengi muazzam :) Çok yakışmış... Alacak olsaydım kesinlikle S8+ Orkide Gri rengini alırdım..

Alan ve alacak olan sevgili arkadaşlar hepinize şimdiden hayırlı olsun inşallah. Telefonlar harika olmuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

[image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber[/image]
      iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü
    • Yarbay
      2814 Mesaj
      27 Nisan 2017 20:15:10
      quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar herkese selamlar.

Ben de yaklaşık 4 gündür Siyah S8 ile aranızdayım. Yabancı forumları ve burayı takip ediyorum düzenli olarak. Genel manada telefondan memnunum. Ancak bu kırmızı ekran muhabbeti canımı sıkıyor.

Özellikle ekranın kıvrımlı kısımlarında kırmızılaşmaya kaçan bir renk değişimi benim telefonda mevcut. Samsung, yazılım güncellemesi ile sorunu çözeceğim dedi ama bana pek inandırıcı gelmiyor bu durum.

Servise verip vermeme konusunda da kararsızım. aynı sıkıntıyı yaşayan başka kimse var mıdır ?

Konuyla ilgili önerilerinizi beklerim.

Hocam merhaba, nasılsınız? :) Uzun süre oldu görüşmeyeli...

Oncelikle telefonunuz hayirli olsun..Bence biraz bekleyin güncelleme gelene kadar.. Baktınız sorun devam ediyor o zaman servise verirsiniz...

Merhaba hocam. İyiyim çok teşekkür ederim. Sizi buralarda görmek beni mutlu etti :)

Siz de düşünüyor musunuz S8'i ?

Bilmukabele hocam :)

Şuan için düşünmüyorum. Note 8 olur kısmetse bakalım :)

Note 7 içimizde yara kalmıştı zaten.

Ben de onu bekleyecektim ama dayanamadım S8'e sarıldım. Umarım pişman olmayız :)

Pişman olmazsın hocam Allah'ın izniyle. Çok güzel bir telefon aldınız sonuçta. Iyi günlerde kullanın inşallah :)

İnşallah hocam. Çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Saygılar benden...

|
      |

[image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber[/image]

• Yüzbaşı
      340 Mesaj
      27 Nisan 2017 20:26:23
      Telefonu test etme imkanım oldu bugün
      1-Plus modeli elime felan sığmaz diye düşünüyordum gerçekten alakası bile yok çok rahat kavradım
      2-Arayüzde hafif laglar var büyük ihtimalle en yakın güncellemeyle giderirler
      3-Telefonlar baya hafifmiş resimlerde daha ağır gibi gözüküyordu
      |
      |

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      27 Nisan 2017 20:52:37
      Edit.

Konu devredilmiş ,gerekli içerikler yüklenmiş. Eline sağlık yeni konu sahibinin. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzkrs -- 28 Mayıs 2017; 22:45:3 >

PSN id : MithrandirTR
    • Çavuş
      57 Mesaj
      27 Nisan 2017 20:57:26
      Bende dün akşam itibariyle s8+ sahibi oldum. bugüne kadar tüm yorumları okuyup değerlendirmeye çalıştım. bende fikirlerimi paylaşayım dedim. note 7 den sonra eski s4 ile idare ettim bugüne kadar.
      öncelikle renk gri. en az parmak izi bırakan model gibi geldi bana. birde gri siyah uyumu arası parlak gri metal geçiş hoşuma gitti.
      s8 elime ufak geldi. parmak izi s8+ da daha rahat geldi. bence olabilecek en son limitte büyüklüğü (benim için). büyük ekran çok keyifli. çok beğenerek aldım.

ancak kalın kılıf kullanmak isteyenler bence yanaşmasın s8+'a. iyice kabalaşıyor telefon. bütün estetiği kayboluyor. Ayrıca bu tür kılıflarda parmak izine ulaşım zorlaşıyor. şeffaf bir slim cover alacağım şahsen.
      birde cam kırılmaz ekran koruyucu gibi bir şey istiyorum. (tavsiyeye ihtiyacım var)
      |
      |

• Yarbay
      6608 Mesaj
      27 Nisan 2017 21:07:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

Bence UAG'den daha hafif daha karizmatik ve koruyucu kılıf yok. Elinize aldığınızda tüy gibi hafif nasıl yapmışlar diye düşünüyor insan. Ayrıca inanılmaz şık ve ince.

Yıllardır tüm cihazlarımda kullanıyorum, bir bakan bir daha bakıyor. Bence canlı görüp denemelisiniz. UAG candır. Evet en premium ürün olduğu için fiyatı yüksek ancak kesinlikle öneririm.

Her konuda hangi telefon olursa olsun konuya gelip muhakkak uag kılıfları övüyorsunuz artık emin olmaya başladım özgür öztürk (uag türkiye sahibi ) çalışanı olabilme ihtimaliniz yüksek..

Bu arada bende hep uag veya spigen kullanıyorum . Fakat farklı farklı telefonlar konusuna girip kullanmadığım telefon için kullanmadığım kılıfi övmüyorum ...

• Teğmen
      200 Mesaj
      27 Nisan 2017 21:12:11
      quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

Bence UAG'den daha hafif daha karizmatik ve koruyucu kılıf yok. Elinize aldığınızda tüy gibi hafif nasıl yapmışlar diye düşünüyor insan. Ayrıca inanılmaz şık ve ince.

Yıllardır tüm cihazlarımda kullanıyorum, bir bakan bir daha bakıyor. Bence canlı görüp denemelisiniz. UAG candır. Evet en premium ürün olduğu için fiyatı yüksek ancak kesinlikle öneririm.

Her konuda hangi telefon olursa olsun konuya gelip muhakkak uag kılıfları övüyorsunuz artık emin olmaya başladım özgür öztürk (uag türkiye sahibi ) çalışanı olabilme ihtimaliniz yüksek..

Bu arada bende hep uag veya spigen kullanıyorum . Fakat farklı farklı telefonlar konusuna girip kullanmadığım telefon için kullanmadığım kılıfi övmüyorum ...

Yok hocam bir bağlantım, ben Türkiye'de yokken de kullanıyordum halen de kullanıyordum. Tanımam kimseyi. Çok fazla ürün bilgim yok ancak UAG hakkında yazmak hoşuma gidiyor, çok teşekkür aldım alan arkadaşlardan. Sevdiğim ve tavsiye ettiğim bir marka.

|
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      27 Nisan 2017 21:20:24
      Merhabalar, öncelikle alanlara hayırlı olsun.

Şöyle bikaç sorum var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Telefonu kardeşime Almanya hamburg dan aldırmayı düşünüyorum. 30'una kadar orda.

1) hangi mağazadan alması mantıklı olur. (bilen varsa hamburg û direk adres bile söyleyebilir :)

2)tax free olayında 30'nda direk Danimarka ya geçecek, tax free almasında problem olur mu? Tax free alacağı yer havaalanının neresinde?

3)her türlü tavsiyeye açığım:)

Şimdiden teşekkürler.

• Yarbay
      6476 Mesaj
      27 Nisan 2017 21:51:43
      Telefonda sim kart için pin ve puk no değişikliği menuüsünü bulamadım.

Chi of love
    • Yarbay
      4061 Mesaj
      27 Nisan 2017 21:56:14
      Arkadaşlar benim gibi aldığı gibi şansızca telefonunun arka camını kıran varsa, fiyat aldım samsung garantiden. 300tl dediler. Şuan ellerinde yokmuş Telefon çıkalı 1 hafta anca oldu. Ben bırakmadım ama büyük ihtimalle yarın gidip bırakıcam.

Edit: Ayrıca telefonun garantiden çıkmayacağını sadece işlem ücreti alınacağını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 27 Nisan 2017; 21:56:45 >

I5 6600K / MSI Z170A GAMING M3 / ASUS GTX1060 O.C/ TEAM ELİTE 8GB DDR4 2400MHZ / WD 1 TB BLUE / COOLERMASTER HYPER 412PWM / CORSAIR SPEC03 + HIGH POWER E.S 750W
      DELL INSPIRON N5010 / BENQ RL2240HE / CORSAIR H2100 / LOGİTECH Z5500 - G105 - G502- F710 / CREATİVE MEGAWORKS THX550
    • Yarbay
      2814 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:09:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Arkadaşlar benim gibi aldığı gibi şansızca telefonunun arka camını kıran varsa, fiyat aldım samsung garantiden. 300tl dediler. Şuan ellerinde yokmuş Telefon çıkalı 1 hafta anca oldu. Ben bırakmadım ama büyük ihtimalle yarın gidip bırakıcam.

Edit: Ayrıca telefonun garantiden çıkmayacağını sadece işlem ücreti alınacağını söylediler.

Süper olmuş hocam :)

|
      |

• Teğmen
      142 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:20:15
      Kuponla dex almayı düşünüyorum. Dex i kullanan var mı. Nasıldır, nedir. Biraz açıklayabilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      639 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:20:44

Kilit ekrani ve guvenlik
      Diger guvenlik ayarlari
      Sim kart kilidini ayarla

Buradan sadece pin1 degisiyor olmasi lazim. Puk degisimi telden yapildigini hic gormedim.

|
      |
      Cem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Phantom Phorever
    • Teğmen
      215 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:24:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Hadi hayırlısı. Iyi denk gelmiş

|
      |

• Yüzbaşı
      450 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:25:58
      BU ne biçim konu asus lg apple sony promotorleri gelmiş burada dünyanın 8. harikası olan samsung galaxy s8i eleştiriyorlar :D
      dünyanın en iyi telefonudur kendini nokta.
      |
      |

• Teğmen
      215 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:28:22
      quote:

Orijinalden alıntı: CompostO

Kuponla dex almayı düşünüyorum. Dex i kullanan var mı. Nasıldır, nedir. Biraz açıklayabilirmisiniz.

Cep telefonunu tv ye bağlayıp uygulamaları daha büyük şekilde görmeyi sağlıyor gerekli değil bence. Evde bilgisayarın yoksa (yada laptop in) ozaman olabilir. Word de yazı yazmak için faydası olur.

• Teğmen
      215 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:32:34
      Telefon ile ilgili sorunu olan şu özelliği beğenmedim dediginiz var mı.

Ben öncesinde 3 yil t50 (turkcellin) kullanan olarak süper ötesi geliyor herşey. Pek özelliklerini keşfedemedim daha .

|
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:34:24
      Arkadaşlar geçen gün Samsung bayisine gidip görüştüm elimde iPhone 6S Plus var 2000 TL'ye sayıyorlar üste 2 Bin eklemem gerekiyor sizce geçmeye değer mi lütfen fikirleriniz belirtseniz bana biraz yardımcı olmuş olursunuz :)

• Teğmen
      142 Mesaj
      27 Nisan 2017 22:42:42

Tv ye bağlayıp film izlenebilir. Ya da bunun için daha ucuz bir seçenek var mı?

|
      |
      kucukduran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
paykasa
modasor
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.