Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
28
Favori
56.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-64gb-samsung-turkiye-garantili-300578216

Maximum kart ile 3119 TL'ye geliyor.

2900 TL civarına inmesini bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 22 Ağustos 2017; 21:51:37 >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Bana enişte 2 adet telefon yolladı. Ben antalya da yaşıyorum. Antalya ya gelecek bir arkadaşıyla elden(bavulda) geldi cihazlar.

En sağlam yol bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alcantra kılıflarda fırsat bulabilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

629 euroya almanyadan aldırdım telefonu. 150 lirada kayıt ücreti olacak. bayramda gelecek bakalım. umarım memnun kalırım

629 euro'ya 50-70 euro arasi tax free aliniyor.Tax free cikarsaniz dubai fiyatlarina geliyor hemen hemen fakat 2018 den itibaren araplarda vergi odeyecek.

eşimin gurbetçi akrabasından istedim. zaten git al gel bir sürü zahmet. tax-free olayı da havaalanında yorucu oluyor. o nedenle talep etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-64gb-samsung-turkiye-garantili-300578216

N11'i takip edin bu hafta sonu 3018'e geliyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-64gb-samsung-turkiye-garantili-300578216

11 Kasım'da S8'i 2500 civarına alabilir miyiz sizce? :) Onu beklesem mi diyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: armo07

Bana enişte 2 adet telefon yolladı. Ben antalya da yaşıyorum. Antalya ya gelecek bir arkadaşıyla elden(bavulda) geldi cihazlar.

En sağlam yol bu.

Eger saticak olursan Antalya icinde elden teslim alabimirim

• quote:

quote:

quote:

11 Kasım'da S8'i 2500 civarına alabilir miyiz sizce? :) Onu beklesem mi diyorum?

Belki alinir kart kombosu falan olursa ama gecen seneki gibi 777 lik kuponu 444'e verecekler mi yada daha iyisini ?

• Distribütörler birbirleri ile anlaşırlar para kazanmak için.

Note 8 5000TL'ye neden çıktı? Apple İphone 8'i 5000TL'den yukarı satacak anlaşmalar var.

Ancak şöyle bir durum da var;

S8, S8+ ve Note 8 alacaklar 30-45 arası beklesinler almasınlar, Note 8'in fiyatı minimum 500TL düşecek, ondan sonra yavaş yavaş S8 ve S8+'da düşecek.

Buna bağlı S7, S7 Edge ve Note 5 fiyatları da en geç 60 gün içinde %15 düşecektir.

Kazıklanmak isteyenlere lafım yok.

Tahmini fiyatları da ekleyim;

Note 8: 4499TL

S8+: 3200TL

S8: 2899TL

S7 Edge: 2350TL

S7: 1999TL

Note 5: 1899TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Distribütörler birbirleri ile anlaşırlar para kazanmak için.

Note 8 5000TL'ye neden çıktı? Apple İphone 8'i 5000TL'den yukarı satacak anlaşmalar var.

S8, S8+ ve Note 8 alacaklar 30-45 arası beklesinler almasınlar, Note 8'in fiyatı minimum 500TL düşecek, ondan sonra yavaş yavaş S8 ve S8+'da düşecek.

Buna bağlı S7, S7 Edge ve Note 5 fiyatları da en geç 60 gün içinde %15 düşecektir.

S7 ve S7 edgeler 1-2 aya kalkar hatta fiziksellerde kaldirdilar.Bundan sonra fiyat dususu degil artik ölum baslayacak 2 tel icin :)

Note5 hele Note8 den sonra kesinlikle gormeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-s8-sifir-kapali-kutu-magazadan-473382300/detay

Bu ve bunun gibi fiyatlar da var sahibinden üzerinde..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Distribütörler birbirleri ile anlaşırlar para kazanmak için.

S7 ve S7 edgeler 1-2 aya kalkar hatta fiziksellerde kaldirdilar.Bundan sonra fiyat dususu degil artik ölum baslayacak 2 tel icin :)

Note5 hele Note8 den sonra kesinlikle gormeyiz.

Arkadaş bilmiyorsanız konuşmayın.

S7 ve S7 Edge nereye kalkıyor?

S6 ve S6 Edge satılıyor hala.

1 üst güncelleme, 2 sene güvenlik güncellemesi alacağı resmi olarak açıklanan telefon nereye kalkıyor?

S7 ve S7 Edge en güncel telefon modellerinden birisi, anlıyor gibi görünmek için bilgi kirliliği yaratmak zorunda değilsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belki alinir kart kombosu falan olursa ama gecen seneki gibi 777 lik kuponu 444'e verecekler mi yada daha iyisini ?

11 Kasım'da bu telefonu kampanya ile 2900 civarında satacaklarını tahmin ediyorum. (geçen seneki iphone 7 gibi)
    300-400 TL'lik de çek olsa 2500'e alabiliriz diye düşünüyorum.

Elimde s3 mini'ye kaldım, epey zorlanıyorum ama 2,5 ay daha dişimi sıkacağım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 28 Ağustos 2017; 21:38:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-s8-sifir-kapali-kutu-magazadan-473382300/detay

Bu ve bunun gibi fiyatlar da var sahibinden üzerinde..

Bilginiz var mı bu konuda ? Bir sıkıntı yaşar mıyız garanti konusunda vs
  • Echoés kullanıcısına yanıt
    Valla ben de bilmiyorum ama sahibinden.de samsung s8 ve 2700 tl altı ilanları düşükten yükseğe doğru sıralatınca birçok ilan çıkıyor. Hani bir iki ilan olsa sakat iş diyecem de 10dan fazla ilan var hepsi mi sakat? Gidip yüz yüze görüşmek lazım ama şu bir gerçek ki telefon güzel olmuş bende s7 edge olsa da gözüm kaymıyor değil bu telefona

• quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

Valla ben de bilmiyorum ama sahibinden.de samsung s8 ve 2700 tl altı ilanları düşükten yükseğe doğru sıralatınca birçok ilan çıkıyor. Hani bir iki ilan olsa sakat iş diyecem de 10dan fazla ilan var hepsi mi sakat? Gidip yüz yüze görüşmek lazım ama şu bir gerçek ki telefon güzel olmuş bende s7 edge olsa da gözüm kaymıyor değil bu telefona

mi 6 ile s8 arasında kaldım. bayramdan sonra yurtdışından getirtme imkanım var aslında ama imei kayıt vs işlerle pek uğraşmak istemiyorum nasıl oluyor bilgim de yok.
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Pasaport kayıtlı yani garantisiz diye bu fiyata olabilir mi?

• Echoés kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle S8 hocam S8 gibi bir telefon şu ana kadar kullanmamıştım harbiden alternatifi yok.
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Hiçbiri sakat değil elden gidip alın hepsi orjinal telefon yalnız garantisi yok yurtdışından yolcu yanında getirtiliyor. Bu işi yapan adamlar var sanırım.
  • Arkadaşlar Dubai den Samsung s8 gelicek bana. Oldum olası iPhone u sevemedim, 7 plus mı diye de düşünmedim değil. Neyse demem o ki, Dubai den almalı mıyım sizce ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.