Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
28
Favori
56.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byhtk

quote:

Orijinalden alıntı: Koruc1903

3000 olsun alacam 🙄

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s8-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000004FKMD

Samsung Galaxy S8 (Samsung Türkiye Garantili)
    Samsung
    %13
    indirim
    4.004,90 TL
    3.499,00 TL

beklemeye devam

Hepsiburadadan telefon mu alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aldım bile hocam 2500+150 kayıt parası 2650 TL ye geldi. Makina canavar dayanamadım o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Aldım bile hocam 2500+150 kayıt parası 2650 TL ye geldi. Makina canavar dayanamadım o kadar.

Nereden aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

quote:

3000 olsun alacam 🙄

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s8-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000004FKMD

Samsung
    %13
    indirim
    4.004,90 TL
    3.499,00 TL

beklemeye devam

almadım zaten

• Kral1905 K kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından tanıdığa getirttik.
  • Media marktte şuan gece indirimi var S8 64gb 3399 tl ihtiyacı olan bakabilir

• 540 euro. 2250tl'ye alındı. 150 lira da kayıt 2400 tl.

güzel ülkemde, en güzel fırsatla 3400 tl. vay anasını...

edit: soran olursa diye söyleyim; Almanya mediamarkttan alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnell -- 9 Ağustos 2017; 0:45:52 >
  • Arkadaşlar böyle bir ilan var. Ne kadar güvenilirdir. Gören, duyan ya da alan oldu mu? S8 Plus fiyatı 3.300 TL görünüyor. TR Garantili sıfır diyor.http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-plus-64-gb-samsung-turkiye-garantili-adiniza-faturali-sifir-298569133

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Divxer -- 10 Ağustos 2017; 13:5:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divxer

Arkadaşlar böyle bir ilan var. Ne kadar güvenilirdir. Gören, duyan ya da alan oldu mu? S8 Plus fiyatı 3.300 TL görünüyor. TR Garantili sıfır diyor.http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-plus-64-gb-samsung-turkiye-garantili-adiniza-faturali-sifir-298569133

Aradım elden alamazsınız dediler önce banka havalesi sonra hemen kargo yaparız diyor hiç güven vermedi açıkçası.. mesaj attım iyi fiyat almak istiyorum ama üyeliğiniz yeni elden alma seçeneğiniz yok nasıl güvenip alacağız dedim cevap yok. Anlamadığım nokta Gittigidiyor gibi bir site böyle illegal bir duruma nasıl izin veriyor??

• quote:

quote:

quote:

3000 olsun alacam 🙄

Samsung
    %13
    indirim
    4.004,90 TL
    3.499,00 TL

beklemeye devam

niye alınmasın 6 tane telefon aldım 1 ay içinde hiç birinde sorun yoktu hepsi kapalı kutu orjinal garanti

• eydmir kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben de güvenemedim. Zaten geçici bir süre İstanbul'daydım almadım. Hala arayıştayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

quote:

quote:

3000 olsun alacam 🙄

Samsung
    %13
    indirim
    4.004,90 TL
    3.499,00 TL

beklemeye devam

niye alınmasın 6 tane telefon aldım 1 ay içinde hiç birinde sorun yoktu hepsi kapalı kutu orjinal garanti

Iade edilen telefonlari kakaliyorlar. Sonradan jelatinleri kendileri takip paketliyorlar al sana sifir gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

quote:

quote:

3000 olsun alacam 🙄

Samsung
    %13
    indirim
    4.004,90 TL
    3.499,00 TL

beklemeye devam

Iade edilen telefonlari kakaliyorlar. Sonradan jelatinleri kendileri takip paketliyorlar al sana sifir gibi

sıfır olup olmadığını nasıl anlarız?

• Hocam boşver hic gerek yok riske girmeye iyi yapmışsın. Bu devirde kimseye güvenilmez.
  • Diger firmalarin iade telefonlari attigini ya da 2. Elde sattigini mi dusunuyorsunuz?

Bu kosulsuz iade kadar sacma bir olay yok zaten, adam laf olsun diye alip kurcalayip iade ediyor. Arizali, yanlis vs. urun degilse ne diye iade zorunlulugu getiriyorsun ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

Diger firmalarin iade telefonlari attigini ya da 2. Elde sattigini mi dusunuyorsunuz?

Bu kosulsuz iade kadar sacma bir olay yok zaten, adam laf olsun diye alip kurcalayip iade ediyor. Arizali, yanlis vs. urun degilse ne diye iade zorunlulugu getiriyorsun ki...

Kosulsuz iadeleri kakaliyolar millete diyorum.

Adam telefonu acmis kutusunu 20gun kullanmis telefonu. Alipta kullanmam

• quote:

quote:

Diger firmalarin iade telefonlari attigini ya da 2. Elde sattigini mi dusunuyorsunuz?

Arkadas diyor ki teknosa mm den alinan telefonlarda iade olabilir diyo bunlarda satiyor diyor.

Mesela psa grubundan bir markanin acik garajda duran araclar(satilmayi bekleyen)gecen doluda cami kasasi falan zarar gormus suanda o araclar tamirde ve bittiginde 0 diye satilacak.

Yani sifir diye aldiginiz telefon belkide baskasi kullanmistir bilemezsiniz.HB nin kasitli yaptigini zanetmiyorum acikcasi ozellikle o olay cinlilerde ortaya cikmisti ondada normal global rom sarj adaptoru degismesi lazim kutu acilip.

Suanda en iyi fiyat HB de bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

Arkadas diyor ki teknosa mm den alinan telefonlarda iade olabilir diyo bunlarda satiyor diyor.

Mesela psa grubundan bir markanin acik garajda duran araclar(satilmayi bekleyen)gecen doluda cami kasasi falan zarar gormus suanda o araclar tamirde ve bittiginde 0 diye satilacak.

Yani sifir diye aldiginiz telefon belkide baskasi kullanmistir bilemezsiniz.HB nin kasitli yaptigini zanetmiyorum acikcasi ozellikle o olay cinlilerde ortaya cikmisti ondada normal global rom sarj adaptoru degismesi lazim kutu acilip.

Suanda en iyi fiyat HB de bu arada

Internet sitelerinde alinanlardan bahsediyorsan boyle sorun var. Ama magazada satilanlarda boyle sorun bulamazsin.

• Nasil boyle emin olabiliyorsunuz anlamadim, hemen her buyuk marketin internet satisi var. Oradan donen telefonlarin uzerine su ictiklerini saniyorsunuz herhalde ya da teshir urunlerinin kutulanip satilmaya calisildigini duymadiniz hic.

Ozellikle saticisi hb olan, jelatini, kasasi vs. de sorun olmayan telefon catir catir alinir. Onlarca telefon aldim hic sorun yasamadim, tr garantisi olmayan, servisinin ilgilenmedigi cihazi bile iade ettim hic ugrasmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 15 Ağustos 2017; 10:48:56 >
  • Hepsiburada güvenilir midir? Çoğu arkadaş önermemiş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.