Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
28
Favori
56.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Dükkan vs bı işletmesi varsa telefon şirket üzerine alınıyor KDV masraf olarak dükkanının vergisinden dusuluyor. Kdvsiz alınmış oluyor

Hocam benim bir abinin kendi bakkalı var onun üzerine kdvsiz nasıl cihaz alabilirim acaba ?

Abinizin adına değil, dükkanın adına ve dükkanın vergi numarasına kestireceksiniz. Fazla abartıp saçma sapan bir sürü şey almayın, maliye ile hoş olmayan diyaloglar yaşanır. Siz vergisini ödeyeceksiniz ancak abiniz vergi ödemesi yaparken gider göstererek kdv oranı kadarını kendi ödeyeceği vergiden düşerek ödeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500tl ye İzmir de kapalı kutu s8 verecek varsa özelden ulaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru mu yaptın bilmem; akşam 2000TL ye ıraktan gelen bi tane duos aldım kutusunu da ilk ben açtım fikriniz nedir?

• Orjinal samsungsa 2000 güzel fiyat. Yurtdışına giden bir çok arkadaşım var. Ben de ara ara gidiyorum ama dolar euro fırladığı için yurtışı fiyatlar avantajlı değil artık. 300-400 tl için yurtdışı telefon almak mantıklı gelmiyor. 150 lira da pasaport kaydı yaptırmak da ayrı masraf.

Altın rengini almamakta inat ettim. Hepsiburada da s8 3099 s8+ 3399 dan satıldı. Telefonum dayandığı sürece bu fiyatları beklerim. N11 ve gittigidiyorda satıcı önemli ama 50 lira ucuza alacağım diye açılmış veya paralel ithalat ürünleri almak istemem. Zaten önce fiyata bindirim sonra çekle indirim bekliyorsanız boşa beklemeyin bence.

Iphone 8 ve X çıktı Note 8 in fiyatını çektiler aşağıya. Note satılsın diye S8 e verilen önemı azalttı sanırım samsung. Androide alışkın olmasam buradan 1500 civarı ucuza gelen iphone 8 plus alırdım. 1 yıl da garantili olması da cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sans Noblesse

Orjinal samsungsa 2000 güzel fiyat. Yurtdışına giden bir çok arkadaşım var. Ben de ara ara gidiyorum ama dolar euro fırladığı için yurtışı fiyatlar avantajlı değil artık. 300-400 tl için yurtdışı telefon almak mantıklı gelmiyor. 150 lira da pasaport kaydı yaptırmak da ayrı masraf.

Altın rengini almamakta inat ettim. Hepsiburada da s8 3099 s8+ 3399 dan satıldı. Telefonum dayandığı sürece bu fiyatları beklerim. N11 ve gittigidiyorda satıcı önemli ama 50 lira ucuza alacağım diye açılmış veya paralel ithalat ürünleri almak istemem. Zaten önce fiyata bindirim sonra çekle indirim bekliyorsanız boşa beklemeyin bence.

Iphone 8 ve X çıktı Note 8 in fiyatını çektiler aşağıya. Note satılsın diye S8 e verilen önemı azalttı sanırım samsung. Androide alışkın olmasam buradan 1500 civarı ucuza gelen iphone 8 plus alırdım. 1 yıl da garantili olması da cabası.

Ne kadar geliyor hocam iPhone 8+ bir yıl garanti işi bitti diyorlar.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Apple sitesindeki fiyata %10 state tax (eyalet vergisi) ekle fiyat bu aşağı yukarı. Vergi iadesi alınabilse direk sitedeki fiyat da garanti değil vakit olmazsa veya yakın değilse alamayabiliriz vergi iadesini dedi arkadaşlar. Garanti modele göre. International olana var diye biliyorum. Bir ara iptal oldu sonra tekrar verildi sanırım takip etmedim. En son arkadaşıma 7 çıktığında 6S plus almıştık garanti vardı 1 yıl.

• AnkaraCep nasıldır arkadaşlar güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

AnkaraCep nasıldır arkadaşlar güvenilir mi?

2 ay once aldim sorun yok

• AnkaraCep'te S8 fiyatı 3058 TL kadar olmuşken şu anda 3299 TL

240 TL zam koy sonra 250 TL kupon versen ne olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 9 Kasım 2017; 9:30:32 >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    Gerçekten kuponların bize sunduğu avantajlar harika. 2 binli rakamları bir türlü göremeyeceğiz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 9 Kasım 2017; 9:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Gerçekten kuponların bize sunduğu avantajlar harika. 2 binli rakamları bir türlü göremeyeceğiz sanırım.

Valla hocam hiç döviz möviz demesinler. Bu satıcıların ellerindeki stoklar alındığında dövizin şu ankinden çok daha düşük olduğu aşikar. Hele n11 gününde de aynı bu fiyattan satarlarsa yaptıkları tek şey çakallık olur, kimse de almaz buralardan. Madem senede tek özel gün. O zaman S8'i 3000 TL gibi bir fiyattan satmalı ki kuponla birlikte 2700'e gelsin, o zaman alınır ve bir anlamı olur. Satış rekorları da kırılır.

Ama 3300'den satıp 3000'e gelecekse;
    zaten Vatan, Mediamarkt bile gece kuşu kampanyalarıyla S8'i 3399'a veriyorlar. 1-2 ay daha beklerim 3000-3100'e verdiklerinde gider gönül rahatlığıyla ordan alırım şahsen, en azından orjinal, açılmamış, eksiksiz olacağının kafa rahatlığı için 100 TL daha fazla veririm. İnternet sitesinden alındığında bir şeyini beğenmesen Vatan mağazası anında iade alıp mağazadan yenisini veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 9 Kasım 2017; 9:55:54 >

• gold'da 3250 tl'den satılıyor s8. burdaki ürünler samsung tr garantili mi?

• Beyler s8 plus alacak varsa satıcı ile konuşalım indirim yaptıralım. Ne kadar çok kişi o kadar iyi iphone için böyle konu vardı

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    11.11 de s8 kampanyada muhtemelen 3000tl olacak ama o ozel urunlerde kupon kullanilmiyormus malesef :(

Bende aylardir takip ediyorum soyle bir olay var saticinin fiyat 2aydir ayni ama urunde n11 destegi var n11 kendi komisyonundan kesip indirim yapiyor bu sekilde 3089a kadar dusmustu sonra geri 3139- 3249 oldu 11.11de de duz 3000 olacaktir ama kupon kullanmadiktan sonra iyi fiyat degil

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

11.11 de s8 kampanyada muhtemelen 3000tl olacak ama o ozel urunlerde kupon kullanilmiyormus malesef :(

Bende aylardir takip ediyorum soyle bir olay var saticinin fiyat 2aydir ayni ama urunde n11 destegi var n11 kendi komisyonundan kesip indirim yapiyor bu sekilde 3089a kadar dusmustu sonra geri 3139- 3249 oldu 11.11de de duz 3000 olacaktir ama kupon kullanmadiktan sonra iyi fiyat degil

Geçen sene ESC Market iphone 7'ye özel fiyatla koymuştu ve kupon da geçerli olmuştu aslında.

Belki bu senede buna benzer bir şey olur.
  • S8 plus mu, note8 mi? İkisi arasında kalsanız tercihiniz hangisi olurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

S8 plus mu, note8 mi? İkisi arasında kalsanız tercihiniz hangisi olurdu?

N11 de satilan Dual simli N8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Kasım 2017; 22:57:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

2 ay once n11 den 2900'e aldim hocam ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Kasım 2017; 22:59:10 >
  • Yalan oldu bizim s8 işi.

• s8 duos icin firsat varmı arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.