Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
28
Favori
56.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Cep yeni ürünler eklemiş Note 8 ve S8+. 11.11 sisteminde fiyatı düşecek gözüküyor. S8 maalesef yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Ankara Cep yeni ürünler eklemiş Note 8 ve S8+. 11.11 sisteminde fiyatı düşecek gözüküyor. S8 maalesef yok.

https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s8-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-P190720779
    11.11 ürünü olarak görünüyor bu ama ustam
  • deutchwhy22 D kullanıcısına yanıt
    Yok ustam onlar normal fiyatlar,bu ürün mesela gece düşecek sanırım çünkü gelecek fırsatlarda gözüküyor;

https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s8-plus-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-P216292550

Ancak kuponlarla birleşiyor mu bunlar bilmiyorum.
  • Bende s8 plus var kesinlikle note 8 alırdım. Emin ol hatta bi sekilde eskiyi getir yeniyi götür kampanyası görürsem direk yapıştırcam note 8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden peki?
  • Aldım ben Samsung s8, Orkide Gri 2977,99 liraya geldi. 50 lirada puan verecek. Fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlknmnkse

Bende s8 plus var kesinlikle note 8 alırdım. Emin ol hatta bi sekilde eskiyi getir yeniyi götür kampanyası görürsem direk yapıştırcam note 8

neden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Server hatası sağolsun alamadan tükendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar siyah rozetli olarak kaça düşmüştü kaçırdım ben
  • Valla yarın gün içinde bu telefon 3000 TL gibi bir fiyattan özel indirime girmezse gidip iphone 6S veya 7 alacağım, ya da X'i bekleyeceğim
  • Bu Ankara cep adlı firmanın yaptığı çakallıktan başka bir şey değil. Samsung s8+ olsun note8 olsun sen tut indirim kuponları ayağına telefonu kaskolu satışa açık hale getir.Kaskosuz satış yok sipariş verebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayTOzAy

Bu Ankara cep adlı firmanın yaptığı çakallıktan başka bir şey değil. Samsung s8+ olsun note8 olsun sen tut indirim kuponları ayağına telefonu kaskolu satışa açık hale getir.Kaskosuz satış yok sipariş verebilen var mı?

Hem 1-2 hafta öncesine kadar 200 TL pahalı satıyor, şimdi bir de kaskolu 3500 TL zamazingosu çıkarmış.

Almayın arkadaşlar bu satıcıdan. Zaten kargolama sürecinde hep şikayet almış.
  • Sizi bilmem ama ankaracep güven veren bir satıcı değil bence. Farkettiniz mi bilmiyorum 4 aralık gönderim tarihi yazmış. Zaten normalde geç gönderimden şikayet almış. Açık paket vs de cabası. Üşenip geri yollamazlar diye tutturabildiğine ittiriyor. Ben araç da alacak olduğumdan sony centerdan sony xz1 aldım. Ankarada Sony bayisi satıcı. Sıkıntısız bir alışveriş oldu ve teslim aldım memnunum. 200 tl 11.11 çekiyle 2659 tl ye geldi. İlerde note 8 ile değiştiririm belki.

• Ankaracepten alıp 5. Gün iptal etmiştim. İyikide etmişim. Güvenilir bir firma değil. 11/11 de gidip kaskoyu zorunlu tuttular fiyat normalden bile yüksekti o gün. Zaten kafalarına göre kargoya veriyorlar. 25 gün kargo süresi mi olur? 11/11 de alacaksın adam 4/12 de kargoya verecek işe bak.

Elektrostoree mağazasından aldım, 11/11 de aldım aynı gün kargoladılar, pazartesi elimdeydi.

• Aynen AnkaraCep adlı firma tam üçkağıtçı...

Kaç gün 3050-3100 TL'ye sattığı telefonu tam 11 Kasım'da 3300'e çıkardı,
    bir de 3300'e satmadı,
    kasko zorunlu tutarak 3500'den aşağı bırakmadı.

11 Kasım bittiği gibi 3300'den kaskosuz satışa devam etti.

Böyle dalavereci satıcıları afişe edelim ki kimse alışveriş yapmasın bunlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Aynen AnkaraCep adlı firma tam üçkağıtçı...

bir de 3300'e satmadı,

Hocam o gün o satıcıdan note 8 aldım.4 aralık kargo diyor.zaten ogün deli gibi note 8 sattı ki bu siyah için 100 adet demiş soru cevap kısmında 300 e yakın telefon sattı.yüksek tuttuki fiyatı alan alsın almayan almasın zaten dünya kadar kar elde etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Aynen AnkaraCep adlı firma tam üçkağıtçı...

bir de 3300'e satmadı,

Hocam o gün o satıcıdan note 8 aldım.4 aralık kargo diyor.zaten ogün deli gibi note 8 sattı ki bu siyah için 100 adet demiş soru cevap kısmında 300 e yakın telefon sattı.yüksek tuttuki fiyatı alan alsın almayan almasın zaten dünya kadar kar elde etti.

Note 8'i bilmiyorum ama S8'i almamaları lazımdı hocam.

Vatan, Mediamarkt gibi çok daha garanti yerler gece kuşu kampanyalarıyla S8'i zaten 3350 civarına satıyor.
    Madem Ankaracep S8'i 3500'den kaskolu almaya zorladı, kimse almamalıydı bu fiyattan, hatta bu tavırdan dolayı çok daha ucuz olsa bile alınmamalıydı.

Şahsen şu an S3 mini'ye kaldım, S8 almayı düşünüyordum. Ama bu tavırdan ötürü almadım, S3 mini kullanmaya devam ediyorum şu anda.

100-150 TL daha fazla verilir ama en azından çok daha garanti yerlerden almak daha mantıklı, tabii bu benim görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 15 Kasım 2017; 13:46:56 >

• Ankara cepten uzak durun s8 için 10 gün bugün yarın diyerek beklettiler sonra iptal ettiler
    Mavi yoksa siyah gönderin dedim yinede muamele bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 15 Kasım 2017; 21:39:13 >
  • Bende 11.11 de n11.com den reyontek saticisindan 3300/ 270tl kuponla aldim.sali günü sıfır paketi ile kapimdaydi. Ankaracep hakkında olumsuz yorumlarınızı değerlendirdiğim için kasko zorlamasi olmasaydı ve daha ucuza satılsaydı dahi almayacaktim. Haklı da çıktım

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.