Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
28
Favori
56.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar saat veya kablosuz hızlı şarj standı kampanyasına baktığımda sitede 16 kasım 23:59 a kadar bedava diyor. Ama hepsiburada da bu indirim sözkonusu değil. Ben de s8 bekliyorum ama ghost screen sorunu ve kampanya eksikliğinden henüz alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Aynen AnkaraCep adlı firma tam üçkağıtçı...

Kaç gün 3050-3100 TL'ye sattığı telefonu tam 11 Kasım'da 3300'e çıkardı,
    bir de 3300'e satmadı,
    kasko zorunlu tutarak 3500'den aşağı bırakmadı.

11 Kasım bittiği gibi 3300'den kaskosuz satışa devam etti.

Böyle dalavereci satıcıları afişe edelim ki kimse alışveriş yapmasın bunlardan.

Hocam o gün o satıcıdan note 8 aldım.4 aralık kargo diyor.zaten ogün deli gibi note 8 sattı ki bu siyah için 100 adet demiş soru cevap kısmında 300 e yakın telefon sattı.yüksek tuttuki fiyatı alan alsın almayan almasın zaten dünya kadar kar elde etti.

hocam 4 aralık kargo mu olurmuş ? neden aldınız shubuo mağazasından aldım ben note 8 i 3757 tl ye geldi tr samsung garantili ve hemen kargo yaptılar, ben olsam o mağazayı tercih etmezdim.

şimdi yakınım için s8+ bakıyorum en düşük ne kadara alabiliriz acaba ? media mark falanmı takip edeyim?

• BF de S8'i 3000e bulabilir miyiz dostlar
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    keşke 11.11 de alsaydınız 3200/300, 3300/300 çekleri havada uçuşuyordu s8+ çeksiz 3150 liraya satıldı. Ben s8'i 2750 liraya mal ettim. BF de hepsiburadanın bu kadar indirim yapacağını hiç tahmin etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyankaya

keşke 11.11 de alsaydınız 3200/300, 3300/300 çekleri havada uçuşuyordu s8+ çeksiz 3150 liraya satıldı. Ben s8'i 2750 liraya mal ettim. BF de hepsiburadanın bu kadar indirim yapacağını hiç tahmin etmiyorum.

Şu son 1 aydır çok yoğundum hiç fırsat bulamadım böyle şeylere sağlık olsun bfde kovalayacagım artık

• Arkadaşlar meraba iphone 6 kullanıyorum ekran ufak geliyor

Galaxy s8 i 2300 s8+ 2500 e yurtdısı alabilirim sizce hangisini tercih etmeliyim aradaki farklar nedir acaba birde kronik sorun varmı uzun zamandır android kullanmadım

• brutal55 kullanıcısına yanıt
    S8 tavsiye ederim. Ben 6 plustan geçiş yapmak için bile s8 düşünüyorum. Ekranı plustan bile büyük.

• Arkadaşlar s8 in müzik performansi nasıldır yani ses konusunda iyi midir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukimyahu -- 20 Kasım 2017; 18:13:26 >
  • Şu an en uygun nerden bulabiliriz arkadaşlar...

• emptiness kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da 3400 cuma günü 3100du. Vatanda 3600 peşin fiyatına 10 taksit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    3000 bandına düşünce alacağız desenize...:) vatan bilgisayarın işi de güya faizsiz olmuş...:)

Bilgilendirme için sağolun hocam...

• S8 telefonumda ulaşılamama sorunu var. Aynı bölgede TT ve voda hatları kullanıldı. ikisinde de gunici zaman zaman aradiginiz kisiye ulasilamiyor oluyor arandiginda. 2 ay TT kullandık, hattandir diyerek voda ya geçtim ama voda da aynı sorun devam etti. Bu şekilde bir sorun yasayan varmi? Nasıl çözüm buldunuz.

Aynı telefon eşimde de var. Voda kullanıyor oda, ama o ne zaman aranilsa ulaşılıyor.

Telefon almanya dan alındı. Turkiyede garanti durumu nedir? 6 aylık telefon burda servis garantisi varmı?

• emptiness kullanıcısına yanıt
    Keşke 3100de alsaydim diyorum :) n11de vs daha ucuza bulunabilir ama ben güvenmiyorum beni yariyolda bıraktılar 1 kere. Güvenmediğim şeye 3000lira baglamam.

• saasc S kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

S8 telefonumda ulaşılamama sorunu var. Aynı bölgede TT ve voda hatları kullanıldı. ikisinde de gunici zaman zaman aradiginiz kisiye ulasilamiyor oluyor arandiginda. 2 ay TT kullandık, hattandir diyerek voda ya geçtim ama voda da aynı sorun devam etti. Bu şekilde bir sorun yasayan varmi? Nasıl çözüm buldunuz.

Aynı telefon eşimde de var. Voda kullanıyor oda, ama o ne zaman aranilsa ulaşılıyor.

Telefon almanya dan alındı. Turkiyede garanti durumu nedir? 6 aylık telefon burda servis garantisi varmı?

aynı sorun bende de var tel resmen hiç çekmiyor ben de tt yim bulunduğum şehirde vf iyi çekmyor diye buna geçmiştim 2 yıl önce ama eski telimde sıkıntı yokken s8+ da böyle bir sıkıntım var

• İnterest kullanıcısına yanıt
    Bu ne hocam galiba s8+ ama az daha verip note8de alınabilir

• collumanatomicum C kullanıcısına yanıt
    Peki çözüm yolu olarak ne yaptınız veya ne yapılıyor, aynı sıkıntıdan çözüm yolu bulan varmı?

• rortatas kullanıcısına yanıt
    Kayıt tarihi 23/11/2017

Sadece havale

0 mağaza yorumu

Dolandirilmak istiyenler alabilir

• 2750tl ye 4 aylık türkiye garantili cihaz sizce nasıl fiyat arkadaşlar...

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.