Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 canlı yayını | Simultane tercüman eşliğinde (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
2
Favori
19.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem

Fiyata bak yuh artık, Allah şu iki firmanıda belasını versin, böyle fiyatmı belirlenir. Doları artmasına sebep olanlara ayrıca küfür ediyorum orası ayrı ama samsung bokunu çıkardı. 5000 TL nedir la

Kardeşim yurt dışında adamlar yıllardır aynı fiyata çıkartıyor. Bak iphone falan hep 700-800 usd bandında fiyatlar. Samsungda öyle yurt dışı fiyatları ilk s serisine göre 100 dolar anca artmıştır ama bizim paramız sürekli değer kaybediyor ve sürekli yeni vergiler konulduğu için böyle saçma sapan fiyatlar oldu samsung ya da iphone değil suçlu olan. Ayrıca 5000 olmasına neden bu kadar şaşırıyorsunuz iphone 7 plus 128 4950 TL 256 lık olan 5000 üzeri sanki ilk defa samsung 5000 e tel çıkarttı. 7 plus 5000 ediyorsa normal şartlarda bu telefonun daha çok etmesi lazım tabiki

• ulan note 7 patlamayaydın iidi şimdi tel fiyatlarına bak..
  • Yurtdisindan 3600TL civarlarına plus modeli getiren bulabilirsek oyle alirim. 5 bin tl cok yuksek gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada bakıyorum geçmişteki incelemelere biriside dememiş ya bu telefon bir obje olarak 800 dolar(g2)yada 1117 dolar(s4) etmez ful plastik malzeme falan diye

ibretlik aga genelde geçmişteki incelemeler.gerçi değişen bişey yok ama.biri diyor bunda sd800 var aga (g2 için) sanki sd800 uzaya götürdü seni.

kıssadan hisse: arkadaşlar güvenilir inceleme yapan piyasada neredeyse editör yok.yüzde 99 u reklam incelemeleri.deneyimleme falan yok(burada berkin bozdoğanı ayırmak lazım.hakketen telefonu kullanarak inceleme yapıyor ve doğruları söylüyor)

ikincisi uzun kullanım testleri önemli.g2 de kronik sorunlar ortaya çıktı.ekran sararması vs.

üçüncüsü. bırak 800 doları 400-500 dolar saydığın telefonun malzeme kalitesi ve işciliği 1. sınıf olacak aga.150 gramlık objeler bunlar.
  • Millet açıkçana söyleyeyim, değil samsung, herhangi bir telefona 5000 tl para bayılmak mallıktan başka bir şey değil, aynı fiyata sistem toplayın, daha işlevlidir, hatta daha uzun süre kullanırsınız...
  • Suç samsung 'da değil aslında. TL nin yıllardır değer kaybına bir eklenen vergileri hesaplayınca tavsiye edilen fiyatla arasında 79 lira gibi bir fark çıkıyor. 2011 de ilk akıllı amiral gemisi telefonumu 1500'e almıştım.

Şu an telefonlardan alınan vergi. Önce %25 ÖTV EKLENİYOR bu ücrete %7 TRT payı ekleniyor sonra hepsinden bir de %18 KDV alınıyor.

Bir kaç siteye baktım 750 Dolardan başlayacak fiyatı falan demiş haberlerde. 750 dolar olarak hesaplarsak yanlışım yoksa aşağıdaki gibi bir tablo çıkıyor ortaya. 1583 TL vergi alınıyor bir telefondan. Bu yüzden artık yolcu yanında ikinci bir telefona daha izin olayını kaldırdılar. Eşe dosta telefon getiriyordu millet onun da önünü kestiler. :) Bir arabadan 2 araba parası vergi, bir telefondan 2 ya da 1 telefon parası vergi. Mis gibi ülke

Samsung Galaxy S8 canlı yayını | Simultane tercüman eşliğinde

Ben ÖTV alındığını bilmiyordum ÖTV de varmış meğer. Acaba sonradan mı çıktı bu, 1,5 sene önce araştırdığımda ithal telefonlardan %18 kdv alınır deniyordu. Bugün baktım biraz %25'de ötv varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 29 Mart 2017; 21:16:7 >

• Ulan s8 i bekliyordum telefon almak için en fazla dedim 3600 den çıkar s7 edge şu anda hb da 2789 TL ki 70 lira zam yemiş vay arkadaş 4400 nedir ya ben en iyisi elimi çabuk tutup s7 edge alayım yoksa onun fiyatı da artıcak 3000ün üstüne çıkıcak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna 5bin vermek enayiliktir nokta onlarca aynı platformu kullanan amiral gemisi denecek telefonlardan ne üstün özelliği var bunun anlamadım. Yok falanca özelliği yüzde 10 arttırıldı yok pili yüzde 7 daha uzun gidiyo yok ekran kasa oranı yüzde 75 ten 78e çıkarıldı vs vs çok saçma bi durum milletin ağzına parmakla bal çalıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 29 Mart 2017; 21:18:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Millet açıkçana söyleyeyim, değil samsung, herhangi bir telefona 5000 tl para bayılmak mallıktan başka bir şey değil, aynı fiyata sistem toplayın, daha işlevlidir, hatta daha uzun süre kullanırsınız...

dedi cebimizin dostu...
  • 5000 tl yuh la 4 ay çalışacak asgeri ücretle çalışıyorsan düşün yani.

• müşteride patliycağına elimizde patlasın.
    düqqan sizden değerli mi qarşimm
  • telefona verilecek para bana göre en fazla 3000tl dir. ki bunu da mevcut şartlardan dolayı veririm, öbür türlü bahsi geçen paralara almak akıl karı değil.
  • Fiyat çok bence o paraya öküz cidden alınır

• satılık böbrek pm plss!!

• Aypon pahalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Millet açıkçana söyleyeyim, değil samsung, herhangi bir telefona 5000 tl para bayılmak mallıktan başka bir şey değil, aynı fiyata sistem toplayın, daha işlevlidir, hatta daha uzun süre kullanırsınız...

dedi cebimizin dostu...

Dedi 5 bin liraya ayfon alan cep düşmanı

• Ürün hayal kırıklığı oldu. Bunca zaman boşuna bekledim.. Androidfan olmama rağmen iphone 7 plus ile devam.
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    param ağırlık yapıyor alıyorum problem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

ulan note 7 patlamayaydın iidi şimdi tel fiyatlarına bak..

Note7 patlamasa baya baya gotururdu.

Iyi ki s7 edgeimi 1800 liraya almisim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 8 heralde 5500e gelir :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.