Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 canlı yayını | Simultane tercüman eşliğinde (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
2
Favori
19.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

750₺'ye kat kat iyi bir fotoğraf makinesi, 250₺'ye müthiş bir MP3 çalar, 1700 ₺'ye ideal (little little) bir bilgisayar yahut tablet vs vs sayacağım 5000₺'yi anca görecek. :/ Çok para veriyoruz telefona çok. Hem ekonomi kötülüğünden hem de müsriflikten.

Hocam mp3 çalar devri bitti artık. Kablo takıp müzik atmakla mı uğraşacaksın? Ya da tek tek müzik mi arayacaksın? Onun yerine kaliteli bir kulaklık al 300 TL'ye falan en uyduruk telefonla bile kullansan daha fazla verim alırsın.

Ses konusunda ne beklediğine bağlı. MP3 arayacağın random MP3 playerlardan bahsetmedim. Aynı kulaklıkla farklı cihazlardan farklı performans alıyorsam kulaklık tek başına bir etken değil. Bu konuda yanlış düşünüyorsunuz. İyi kulaklık ve iyi MP3 etkileşimi farklı bir konu. Ha ben yüksek ses tutkunuyum ve iyi kulaklıkla ses az aldığım cihazlar da oldu. Şimdi standart, istediğim gibi yönettiğim bir Sony MP3 playerda iPhone kulaklığı kullanıyorum. Ses yetiyor ve artıyor da. Benzer Huawei kulaklığı da aynı. Ha senheiser kulaklık vardı daha tiz ses veren onda da ses bir tık yüksekti. Ama bana o cihazda iyi ses veren bu kulaklıklar telefonda aynısını yaşatmadi. Saygılar.

Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

750₺'ye kat kat iyi bir fotoğraf makinesi, 250₺'ye müthiş bir MP3 çalar, 1700 ₺'ye ideal (little little) bir bilgisayar yahut tablet vs vs sayacağım 5000₺'yi anca görecek. :/ Çok para veriyoruz telefona çok. Hem ekonomi kötülüğünden hem de müsriflikten.

Hocam mp3 çalar devri bitti artık. Kablo takıp müzik atmakla mı uğraşacaksın? Ya da tek tek müzik mi arayacaksın? Onun yerine kaliteli bir kulaklık al 300 TL'ye falan en uyduruk telefonla bile kullansan daha fazla verim alırsın.

Ses konusunda ne beklediğine bağlı. MP3 arayacağın random MP3 playerlardan bahsetmedim. Aynı kulaklıkla farklı cihazlardan farklı performans alıyorsam kulaklık tek başına bir etken değil. Bu konuda yanlış düşünüyorsunuz. İyi kulaklık ve iyi MP3 etkileşimi farklı bir konu. Ha ben yüksek ses tutkunuyum ve iyi kulaklıkla ses az aldığım cihazlar da oldu. Şimdi standart, istediğim gibi yönettiğim bir Sony MP3 playerda iPhone kulaklığı kullanıyorum. Ses yetiyor ve artıyor da. Benzer Huawei kulaklığı da aynı. Ha senheiser kulaklık vardı daha tiz ses veren onda da ses bir tık yüksekti. Ama bana o cihazda iyi ses veren bu kulaklıklar telefonda aynısını yaşatmadi. Saygılar.

Yav he he

Benimle tartışmak, cevap vermek zorunda değilsin. Kaldı ki yetkinliğin de yok. Üslubunla orantılı kişilerle münakaşaya gir.

• Almayın aldırmayın !!! Para tuzağı bu cihaz !!!
  • Ben bu telefona maximum 2.500 ₺ veririm o da mecbur kalırsam.O fiyata bu telefon gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

abı ıphone 7 plus var 256 gb satıp s8 samsung alayımı

7plus 64 GB var satıp üzerine borç ve kredi çekip evi de ipotek ettirip 96 ay taksitle samsung galaxy 8+ alalım Ama önce iphone 7plus un 74. Taksidini yatırmam lazım yatacak yerimiz yok ama olsun samsung bu değer yani o derece

😂😂😂

İyi aq bişey üretildiği yok teknoloji adına bir tane telefonda almayalım mal gibi yaşayalım gidelim öteki tarafa sakalda bırakalım cübbe sarık ,sanki ucuza veriyorlarda biz almıyoruz yorumunuzu öpeyim...
  • ben fakirim kardeşim alamam öyle gelip yorumlara bakıyorum sadece

• S7 ile karsilastirinca yazilim farkliliklari disinda bisey yok nerdeyse...yani temel ozellikler işlemci ram ekran vs...en azindan ram 6 olmaliydi. Lansman müthiş...urun ve fiyat fiyasko...

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

3215 TL 7581 Kron eder

Norveç'te en düşük ve ortalama maaşlar ne kadar ?

Asgari ücret asagi yukari 18.000kr neto(elline gecen para)Ama hayat cok pahalli.

Benimki daha yuksek ama kendi is yerim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: zfemx

Note 8 i beklemek daha mantıklı degil mi ?

note 7 tekrar geliyormuş hocam. 8 den haber yok ki daha.
  • videonun girişindeki gri gümüş parlak tarasarım yapmamışya zor satar :D

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.