Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

az once 2150tl olmuştu vatan bilgisayarda gittim karta para atıp geldim fiyat geri 2599 olmuş ne ayak bunlar anlamadım ayıp ya

2600'den aşağı hiç görmedim Vatan'da, yanlış görmüş olmayasın dostum?

yok kardeş allaha şükür :D hatta 3 saat o civarda kaldı fiyati alsakmı almasakmı diye düşündük sonra alalım dedik atm ye gidene kadar geri yükselmiş fiyati eve gelince bi baktık 2599

• Şuan en uygun nereden alınabilir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyır edge 2550 ,duz olan 2200 tl ,uygunmu bilemedim
  • Sıcak fırsatları takip eden arkadaşlar ekran problemini ve garanti dışı kalan cihazlardan haberiniz var mı? Cihazın anakonusunda çok konuşuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Sıcak fırsatları takip eden arkadaşlar ekran problemini ve garanti dışı kalan cihazlardan haberiniz var mı? Cihazın anakonusunda çok konuşuluyor

hocam bende duydum almakta kararsız kaldım.Ekşi de samsung garanti yazdım çok olumsuz yorum vardı sanki sadece s7 için değil bu durum
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    Bunun için zaten ayrı bir konu var almaya karar vermeden önce orası okunuyor. Bu durumu sıcak firsatlarda tartışmanın yerinde olmadığını düşünüyorum.

• Gittigidiyor mediamarkt da 2639 liraya geliyor artı maximum kartla 100 lira bonus veriyor. Şimdilik en uygun bu fiyat yeni note tanitimi yapilacak yarin fiyatlari etkiler mi sizce? S7 edge fiyatidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyankaya -- 22 Ağustos 2017; 13:13:29 >
  • Arkadaşlar

Samsung Galaxy S7 Edge almak istiyorum
    en gıcık olduğum kenarların soyulması
    s7 edgede var mı böyle bir sorun.
  • hepsiburada.com da 2300 tl Samsung Türkiye garantili ve satıcıda Hepsiburada.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7-B
  • Gg da 2100küsüre geliyor şuan maximum ile

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

hepsiburada.com da 2300 tl Samsung Türkiye garantili ve satıcıda Hepsiburada.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7-B

Şu an 2250

• Bu cihazdan ithalatçı garantili almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

• Bugün Mecidiyeköy'de bir Telefoncunun vitrininde s7 edge Samsung Türkiye garantili 2250tl fiyat gördüm. Mümkün müdür bu fiyat? Pek inanamadim.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Bence mümkün değil, hele bir dükkan vitrininde. Ya açık kutudur, iade/sorunlu cihaz olma ihtimali yüksek. Kapalı kutu ise, sonradan jelatinlenmiş bir ürün de olabilir. İyi incelemek lazım...
  • sahibindende 1650 1700 1750 liraya nasıl satılıyor var mı buradan alan çakma olsa antutudan anlaşılır herhalde
  • Almanya'da 399€ olan telefon Türkiye'de 2300TL

Skandal resmen.

Fabrika bu telefonu 200-250€ gibi bir fiyata veriyor Türkiye'ye. Vergileri katınca bile 1550TL civarı yapıyor. Gerisi direkt olarak kafa firmanın kâr marjı.

Ederi günümüzde Türkiye'de bile 1600TL'dir.

Almayın aldırmayın da fiyatlar hak ettiği yere gelsin artık.
  • Selamlar var mı 2500 civarına sıcacık?
  • Samsung Galaxy S7 Dual Sim (İthalatçı Garantili) hepsi burada da 1790 tl.türküye garantili olan 2570 tl. aradaki bu kadar fark sadece garanti firmasıylamı alakalı yoksa başka sorunlarda varmı? ben 5 yıldır s3 kullanıyorum italat olarak almıştım,garanti yönünden fazla sıkıntı yaşamadım. s7 italat olanda türkçe menü felan sıkıntısı varmı.alan varmı acaba?770 tl aradaki fark neden var acaba merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.