Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar parmak izi okuyucusunun hızıyla ilgili olarak bir video paylaşımına denk geldiniz mi. Hızli mi nasil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

italya mediamarkt sitesinde s7 729, s7edge 829 euro galiba satış fiyatlarına 30 euro zam gelmiş. o yüzden türkiyedede 2600 ve 3000 üzerinden 100tl zam yapıp 2700 ve 3100 tl yi uygun gördüler. bu arada dün bi arkadaş kayıt dahil s7 2140 tl gibi bi rakama geliyor dedi ama 730*3,23 = 2354 + 130 kayıt parası = 2484 tl ye geliyor. 200-300tl için türkiye garantisiz almayın derim. eskiden yurtdışından almak mantıklıydı tamam ama artık samsung türkiyeye yurtdışı ile hemen hemen aynı fiyata gelecek şekilde satıyor. s3-s4-s5 yurtdışı almış olsamda artık yurtdışı telefona sıcak bakmıyorum. en basitinden s6'da ois bozuldu servise verdim. ne zaman nerde garantinin işe yarayacağını bilemiyorsunuz.

Evet olabilir hocam, mantıklı. Keşke biraz daha ucuz olsaydı da herkes alabilseydi S7 serisini. Neyse hayırlısı bakalım. Siz ne karar verdiniz hocam? Alıyor musunuz?

ben s7 edge alacağım beklemeden türkiyeden. ama elime yine büyük gelirse bide edge ekranından dolayı kullanımda tutmada sıkıntı yaşarsam son dakika s7 düşünebilirim bakalım.

Anladım hocam , hayırlı olsun şimdiden. Bende çıktığı an Siyah S7 Edge alacağım inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Arkadaslar parmak izi okuyucusunun hızıyla ilgili olarak bir video paylaşımına denk geldiniz mi. Hızli mi nasil ?

Hocam hiç denk gelmedim ama Note 5'in parmak izi tarayıcısını düşünürsek gayet iyiydi. Bir de S7 serisindeki home tuşu biraz daha büyüdü. Bu da şu demek oluyor, hem parmak izi tarayıcısı genişledi hem de artık parmağımız daha iyi oturacak parmak izi tarayıcıya. Tabi benimki sadece bir tahmin. En doğru bilgiyi cihaz elimize geçince anlarız.
  • S7 Edge 64 GB çıksaydı keşke, gözümü kırpmadan verirdim 3100 Tl'yi ama hem 32 GB hemde bu kadar pahalı fiyat olunca satın alasım gelmiyor içimden... O kadar parasını biriktirdim aylar önceden ama piyasada kendime uygun telefon bulamıyorum...

Şimdi arkadaşlar sizlerden yardım rica ediyorum. Almayı düşündüğüm telefon şu:http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-2-64-gb-p-TELCEPASZEN264-G ( 1425 Tlymiş şu an)

Ram'i 4 Gb ve 64 GB'ta hafızası var tam istediğim gibi ama işlemci hakkında çok bir yorum yapamıyorum ( Intel Atom Z3580 ; 4 x 2,4 Ghz imiş gücü ) internetten videolarına baktım Asphalt 8'i de full ayarlarda kasılmadan oynayabiliyorlar... Sizce bu telefon beni 2 sene götürür mü ? ( hadi olmadı en az 1,5 sene götürsün ) yani demek istediğim oyunlar kasılmadan bu kadar süre götürebilirmi bu telefon ???
    Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaL_KnighT -- 25 Şubat 2016; 9:44:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

S7 Edge 64 GB çıksaydı keşke, gözümü kırpmadan verirdim 3100 Tl'yi ama hem 32 GB hemde bu kadar pahalı fiyat olunca satın alasım gelmiyor içimden... O kadar parasını biriktirdim aylar önceden ama piyasada kendime uygun telefon bulamıyorum...

Şimdi arkadaşlar sizlerden yardım rica ediyorum. Almayı düşündüğüm telefon şu:http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-2-64-gb-p-TELCEPASZEN264-G ( 1425 Tlymiş şu an)

Ram'i 4 Gb ve 64 GB'ta hafızası var tam istediğim gibi ama işlemci hakkında çok bir yorum yapamıyorum ( Intel Atom Z3580 ; 4 x 2,4 Ghz imiş gücü ) internetten videolarına baktım Asphalt 8'i de full ayarlarda kasılmadan oynayabiliyorlar... Sizce bu telefon beni 2 sene götürür mü ? ( hadi olmadı en az 1,5 sene götürsün ) yani demek istediğim oyunlar kasılmadan bu kadar süre götürebilirmi bu telefon ???

Hocam telefonun malzeme kalitesi iyi değil bir kere onu belirteyim. Ayrıca geri, ana ekran ve seçenekler tuşunun ışıkları yanmıyor. Gece kullanımda zorluk çekersiniz. Ayrıca Zenfone 6 hariç Zenfone 5 te ve Zenfone 2 de şarj pek iyi değil. İşlemci kaynaklı bazı sorunlar var şarjla ilgili. Bunları düşünerek davranın. Yanlış anlamayın. Telefonu kötülemiyorum sonuçta bu da bir tercih ve herkes tercihini kendi belirler. Ben sadece bir tavsiye de bılunmak istedim. Bunu alacağınıza gidin bir Huawei G8 falan alın. Hem daha ucuz hemde daha özellikli ve kullanışlı bana göre.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Note 5i de hic tecrübe etmemistim. Note 4 de parmak okuyucusu hic işlevsel değil. Sürümek gerekiyor parmaği orada 😅 note 5 öyleyse eğer s7 sıkıntı yoktur ozaman. Tesekkürler 👍

• Samsung herzaman olduğu gibi yine fahiş fiyata rezalet bi ürün çıkarmış..

• verdi001 V kullanıcısına yanıt
    Kimse takoz gibi telefon kullanmak istemez, çerçeveleri ekranın yarısını kaplıyor nerdeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

Kimse takoz gibi telefon kullanmak istemez, çerçeveleri ekranın yarısını kaplıyor nerdeyse.

bi kelime öğrenmiş gidiyorsunuz. Z5 takoz felan değil kullanmasak inanacaz. Ha bunada 2500 vermek aslında akıllıca değildi verdim. çünkü benim gözümde hiçbir telefon bu fiyatlara değmez bu gerçek.

• ayrıca yeni Xperia performancenin tasarımı muhteşem oldu. keşke biraz bekleseymişim.

Z5 tavsiyeni anlarımda xperia performansı nasıl tavsiye edebiliyorsun s7 ye karşılık anlamak mümkün degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

bi kelime öğrenmiş gidiyorsunuz. Z5 takoz felan değil kullanmasak inanacaz. Ha bunada 2500 vermek aslında akıllıca değildi verdim. çünkü benim gözümde hiçbir telefon bu fiyatlara değmez bu gerçek.

Sende bir kelime öğrenmişsin fiyatı fahişmiş, sanane parasını sen mi veriyorsun?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Şu ekrana bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 25 Şubat 2016; 10:11:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

ayrıca yeni Xperia performancenin tasarımı muhteşem oldu. keşke biraz bekleseymişim.

Tamam arkadaşım bak git al performans mıdır nedir güle güle kullan. Bak 2 gündür konuyu trolluyorsun yeter artık. Mesajların silindikçe sen atıyorsun amacın ne? Sony çalışanı falan mısın? Bak güzel kardeşim burası Samsung forumu. Konu trollemek hoşuna gidiyorsa madem ortaya koyduğun cihaz en azından S7 den iyi olsun. Ancak boş boş konuşuyorsun alma aldırma falan. Tamam sen istedin diye biz de almayacağız. Te Allahım yaa ne insanlar var memlekette :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 25 Şubat 2016; 10:26:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

S7 Edge 64 GB çıksaydı keşke, gözümü kırpmadan verirdim 3100 Tl'yi ama hem 32 GB hemde bu kadar pahalı fiyat olunca satın alasım gelmiyor içimden... O kadar parasını biriktirdim aylar önceden ama piyasada kendime uygun telefon bulamıyorum...

Hocam telefonun malzeme kalitesi iyi değil bir kere onu belirteyim. Ayrıca geri, ana ekran ve seçenekler tuşunun ışıkları yanmıyor. Gece kullanımda zorluk çekersiniz. Ayrıca Zenfone 6 hariç Zenfone 5 te ve Zenfone 2 de şarj pek iyi değil. İşlemci kaynaklı bazı sorunlar var şarjla ilgili. Bunları düşünerek davranın. Yanlış anlamayın. Telefonu kötülemiyorum sonuçta bu da bir tercih ve herkes tercihini kendi belirler. Ben sadece bir tavsiye de bılunmak istedim. Bunu alacağınıza gidin bir Huawei G8 falan alın. Hem daha ucuz hemde daha özellikli ve kullanışlı bana göre.

Şarj konusu çokda dert değil zaten senede 3 yada 4 kere şehir dışına çıkıyorum ondada sırt çantasına powerbank atarım. Malzeme kaliteside çok önemli değil aslında kılıf ilede kullanabilirim. Ama "Ana Ekran ve Seçenek" tuşlarının yanmaması gerçektende sıkıntı çıkarabilir bunu (Asus Zenfone 2) tasarlayan mühendis ve onaylayan müdüründe kafaları iyiymiş galiba
    Sağolasın yardımın için... Neyse ben acele etmeyimde biraz daha bekleyim bari...
    ( iç ses: "1 seneden beri bekliyorum sıkıldım ama ne yapayım çıkarmadılar istediğim gibi bir telefon... Bazen kedimi uzaylı gibi hissediyorum teknoloji manyaı oldum çıktım mevcut telefonlara burun kıvırıyorum..." )

• quote:

Eyvallah hocam. Note 5i de hic tecrübe etmemistim. Note 4 de parmak okuyucusu hic işlevsel değil. Sürümek gerekiyor parmaği orada 😅 note 5 öyleyse eğer s7 sıkıntı yoktur ozaman. Tesekkürler 👍

Yok hocam artık Note 5 ten itibaren parmağını tarayıcıya dokunman yetiyor. Güven bana S7 de o konuda sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum :)
  • quote:

Arkadaslar parmak izi okuyucusunun hızıyla ilgili olarak bir video paylaşımına denk geldiniz mi. Hızli mi nasil ?

Geçen bir inceleme de bahsedilmişti parmak izi okuyucu çok geliştirilmiş..Dokunmanızla açılması bir oluyor ve Artık daha hassas, mesela 10 deneme de %100 başarı almış, açılma hızı da ekstrası...
  • Samsung S7 Almanya'da (Saturn'de) 699 euro , tax free ile 623euro + 130 lira kayıt parası . Bu da şuan 2140 lira ediyor. Bence bu daha iyi . Hele yaza doğru alırsanız telefon 630-650 euroya düşer. daha da ucuza kapatırsınız.
    Bi sayabilir.misiniz özellik artılarını performanc ın s7 e göre artılarını. (z3c kullanıcısıyım)

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler hocam.isyerindeki mail hesabını kullanabilmek ici ya pin ya da parmak izi kullanmak zorunlu. Pin cok kullanisli olmadigi icin parmak okuyucusunun hızı önemliydi benim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

tam tersi s7 1mm daha kalın dı yanlış hatırlamıyorsam kamerayı gömmek için

Ben kalınlığı kastetmemiştim. Bence kalınlık artık önemli değil çünkü bütün yeni çıkan telefonlar fazlasıyla ince. Ben enden daha kompakt göründü demek istemiştim. Ben şu anda iphone 6 kullanıyorum ve inceliğinden dolayı fazla narin geliyor ve onun için dayanıklı ve nispeten kalın bir kılıf sipariş verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.