Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes İPhone dan beklerdi ama Samsung bu konuda inavosyona imzaa attı.

Eklenilen farklı özellikler neyse ama hala iPhone daki çerçeveler öyle bir şirkete yakışmıyor. Gönül isterdi ki edge tasarıma cevap olarak çok farklı güzel bir tasarım olsa ama telefonu buyutmem çok gereksiz diyenler telefonu büyüttü ama çerçevelerini unuttu.

Burada anlatmak istedigim devrimden bahsediliyorsa Samsung un zaten yaptığı bu. Bir müddet tabi ki aynı tasarımı kullanması normal.

Not: Tartışma yapmak için yazmadım, okuyun geçin. Her modelin markanın kendine özgü iyi olduğu yanları var.
    Parası olan isteyen kişiler S6 dan da geçer s3 den de. Biz mantıken sorulduğunda anlatmaya çalıştık, sende o var bunu alma diyen yok. isteyen istediğini alsın, boş muhabbetler gitmeyin.

Varsa yeni video ve değişik bi haber onları paylaşın mümkünse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Metrocity Samsung bayisiyle görüştüm 200 TL kapora vererek ön sipariş formunu açtık yani almaya başlamışlar. Bu arada rakamlar halen konuşuluyor net değil diye söylendi. Gri rengi gelecek mi diye sordum geleceğini söyledi bende gri olması şartıyla verdim kaporayı gri gelmesse ve vr olmassa alırım dedim tamam dedi. Bu arada bana çok hakim değilmiş gibi geldi çünkü gear vr dan da emin değildi. Neyse s6 edge alırken de buradan almıştım ön siparişle kablosuz şarjı almıştım bunda da sıkıntı olacağını zannetmiyorum inşallah gri rengi ile gelir ve yanında da vr olur.

İnşallah gri renk gelir hocam. Bende o rengi bekliyorum ama duyumlara göre sonra gelecekmiş. O nedenle siyah renge yöneldim.

Şimdiden hayırlı olsun inşallah size de hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Hocam bunların tek derdi özellikle son jenerasyon akıllı telefonlarda samsung'un yakaladığı başarıyı hazmedemiyor oluşları. ;)
    S6, s6 Edge, edge Plus ve note 5 ile Samsung kendisini aşmıştır. S7, bu telefonlardaki eksikliklerin giderildiği ve üstüne saydığınız gibi bir sürü yeniliğin, güncelleştirmenin yapıldığı bu yılın ses getiren akıllı cihazdır. Güneş balçıkla sıvanmaz! Paylaşımlarınızı takipteyim hocam. Nasip olursa s7 edge alacağım. Tabiki şuan fikrim note 5 ile bir süre devam etmek olacak. Sağım solumda belli olmaz. :)
    Saygılarımla. .

• Bende akasya samsung ile gorustum on siparisler haftaya baslayacagini soylediler depolama ile ilgili tam net bilgi sahibi degillermis 64 gb versiyonluda olabilirmis bakalim pazartesi gunu hersey netlesir .

• s7 edge batarya kullanımı

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 25 Şubat 2016; 14:26:03 >

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Ağzınıza sağlık Hocam. Foruma paylaşımları kontrol etmek için giriyorum. Girdiğime pişman ediyorlar. Yok s6 dan farkı ne! Yok aynı tasarım!
    Dediğinize sonuna kadar katılıyorum. EDGE serisiyle samsung devrim yapmıştır. :) Neyse lafı uzatmayayım. Saygılarımla..

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    1 günü 5 saat 25dk ekran süresi ile tamamlamış. İnşaAllah mobil veri iledir. Mobil ile tamamlamış ise çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 25 Şubat 2016; 14:33:11 >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz için sağolun hocam. S7 Edge'i ister alın ister almayın ama değerli yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.

İyi forumlar dilerim.
    Hocam arkadaş s7 edge nin pil kullanımını paylaşmış. 1 günü 5 saatten fazla bir ekran süresi ile kapatmış. Eğer mobil veri ile bu değer yakalanmışsa edge ye geçişimiz hızlanır. İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

1 günü 5 saat 25dk ekran süresi ile tamamlamış. İnşaAllah mobil veri iledir. Mobil ile tamamlamış ise çok güzel.

şurada ayrıntılı incelenmiş ama italyanca :)

http://www.andreagaleazzi.com/2016/02/samsung-galaxy-s7-test-live-batteria.html
  • Hergün konuya girip belki biyerde ön sipariş başlamıştır diye kontrol etmekten ciğerim soldu. :(
    Eyvallah. İnceleyelim :)

• arkadaşlar her yere baktım ama göremedim,

Allah aşkına şu 2699 TL S7 / 3099 TL S7 Edge Türkiye fiyatı olayını kim nereden duydu? samsung sitesinde de yazmıyor. onsipariş de açık değil sitede.

fiyatın Türkiye'de daha düşük çıkma ihtimali var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reykjavik -- 25 Şubat 2016; 14:43:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

ulan memleket ne hale geldi adamlar sanki milyar dolarlık samsung firması babalarının malıymış gibi savunuyorlar atarlanıyolar. Sony samsung bunlar milyarlarca dolarlık şirketler ben z5 aldım diye sony zenginleşmez. Yada s7 alamayacam diye samsung. demem şu bu kadar delicesine savunmayın samsung kapitalizmi en iyi kullanan şirkettir yıllarca insanlara çöp telefonlarlı yedirdiler. Iphone ve Sony en azından kalite yapıyor.

Arkadaşım rica ediyorum senden yeter lütfen. Bak konu düzeni bozuluyor. Böyle devam edersen tartışmalar çıkar ceza da alabilirsin. Tamam sana göre Sony bir numara bana da göre de Samsung. Ama aramızdaki fark ben hiçbir marka için almayın aldırmayın demem. Herkese de her türlü markayı tavsiye ederim. Senin yaptığın şu an yangına körükle gitmek. Merak etme herkes istediğini alıyor zaten. Senin alma demen kimseyi etkilemez. Boşuna çabalama bence. Çünkü herkesin kendine göre tercihi ,düşüncesi var. Anlaştık mı artık? Gel konuya güzel güzel sohbet edelim seninle, tanışalım, düşüncelerini paylaş ama bu yaptığın doğru değil. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

İyi forumlar dilerim.

eyvallah hocam senin gibi seviyeli konuşmayı bilen karşıdakine saldırmayan insana saygım var. zamanında samsungdan canım çok yandı, o yüzden antipati oluştu bende. saygım var size iyi günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam arkadaş s7 edge nin pil kullanımını paylaşmış. 1 günü 5 saatten fazla bir ekran süresi ile kapatmış. Eğer mobil veri ile bu değer yakalanmışsa edge ye geçişimiz hızlanır. İyi forumlar...

Şimdi gördüm paylaşımı. 1 gün 11 saat bekleme ve 5 buçuk saat ekran alınmış. Yalnız bu ekran kullanımı hangi senaryoda alınmış önemli olan bu. Bekleme süresine göre 5 buçuk saat ekran süresi telefonun beklemede fazla şarj tüketmediğini gösterir. Bu da iyi birşey sonuçta. Daha detaylı bilgiler olursa ona göre değerlendirmek mantıklı olur hocam.
  • quote:

quote:

quote:

ulan memleket ne hale geldi adamlar sanki milyar dolarlık samsung firması babalarının malıymış gibi savunuyorlar atarlanıyolar. Sony samsung bunlar milyarlarca dolarlık şirketler ben z5 aldım diye sony zenginleşmez. Yada s7 alamayacam diye samsung. demem şu bu kadar delicesine savunmayın samsung kapitalizmi en iyi kullanan şirkettir yıllarca insanlara çöp telefonlarlı yedirdiler. Iphone ve Sony en azından kalite yapıyor.

Arkadaşım rica ediyorum senden yeter lütfen. Bak konu düzeni bozuluyor. Böyle devam edersen tartışmalar çıkar ceza da alabilirsin. Tamam sana göre Sony bir numara bana da göre de Samsung. Ama aramızdaki fark ben hiçbir marka için almayın aldırmayın demem. Herkese de her türlü markayı tavsiye ederim. Senin yaptığın şu an yangına körükle gitmek. Merak etme herkes istediğini alıyor zaten. Senin alma demen kimseyi etkilemez. Boşuna çabalama bence. Çünkü herkesin kendine göre tercihi ,düşüncesi var. Anlaştık mı artık? Gel konuya güzel güzel sohbet edelim seninle, tanışalım, düşüncelerini paylaş ama bu yaptığın doğru değil. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

İyi forumlar dilerim.

eyvallah hocam senin gibi seviyeli konuşmayı bilen karşıdakine saldırmayan insana saygım var. zamanında samsungdan canım çok yandı, o yüzden antipati oluştu bende. saygım var size iyi günler dilerim.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz güzel karşılık için. Konumda her zaman görmek isterim sizi. Lütfen değerli düşüncelerinizi belirtmeyi eksik etmeyin bizden. Görüşmek üzere inşallah:) tekrar iyi forumlar dilerim.

36 saat icin cok iyi bir ekran suresi...

S7'de 4-4,5 saat olur bu rakam...Tabi 36 saat icin...

Pil performansi alicisini uzmeyecek anlasilan...Mukemmel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 25 Şubat 2016; 14:53:46 >
    Üstadım biraz inceledim. Ağırlıklı olarak WiFi kullanılmış. Birazda mobil veri tüketmiş. Fakat 2 saatten fazla telefon görüşmesi olmuş.
    Resimleri inceleyerek ancak bu kadar anlayabildim.

• quote:

Sony önce "Ultra" serisi (6,3 inch 2 Gb Ram vs... çok güzel bir telefondu 2013 yıla göre) kullanıcılarını mağdur etmesin. 2013 yılında çıkan Ultra'nın halefi diyebileceğimiz bir telefon çıkarmadılar... Insanlar Z3 Ultra beklediler gelmedi Z4 Ultra beklediler gelmedi, en son Z5 Ultra çıkar diye umutlandılar... Ama onun yerine 3 GB'lık ve 5,5 inchlik "Ultra" kullanıcılarına göre dandik özellikler diyebileceğimiz "Light" bir telefon çıkardı... Yanlış anlaşılmasın Z5 Premium kötü bir telefon değil. ama Ultra kullanıcıları halen ( 6,4 inch ekran , 4 GB ram , 64 Gb hafıza ve SnapDragon 820 işlemci) telefon bekliyorlar. SONY bu insanları mağdur etmeyi bıraksın ve adam gibi ULTRA'sını çıkarsın artık !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaL_KnighT -- 25 Şubat 2016; 14:52:30 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi forumlar dilerim.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz güzel karşılık için. Konumda her zaman görmek isterim sizi. Lütfen değerli düşüncelerinizi belirtmeyi eksik etmeyin bizden. Görüşmek üzere inşallah:) tekrar iyi forumlar dilerim.

Teşekkürler hocam sağolun.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.