Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bişi soracam... bu telefon için iki farklı işlemci var hangisin modemi daha hızlı? (modem işlemciye entegre diye biliyorum)

ve modemin hızı nedir ( malum 4g geliyo (!) )

lg g5 deki modem ile arasında fark nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keopsdd kullanıcısına yanıt
    S3 samsung telefonumu akrabanin pasaportuna kayıt ettirmistim. 100 kusur liralık kayıt ücretinden başka sorun yok.

Ayrıca sure 120 güne çıkartılmış. Resmi btk nin yazısı

Kayıt işlemi öncesinde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

IMEI kaydı için kişiye ait pasaportun son iki yıl içerisinde  herhangi bir cihaz kayıt işleminde bulunulmamış ve kişinin Türkiye’ye giriş yaptığı tarihten itibaren 120 günü geçmemiş olması gerekmektedir.

link;http://www.mcks.gov.tr/tr/KonuDetay.php?BKey=40

Ayrıca yurt dışından gelecek var ise, pasaport um var ve gelirken telefon getirebilecek varsa PM atsin. Anlaşır isek S7 edge düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 24 Şubat 2016; 20:54:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Arkadaşlar € kurunu 3.87 den mi aldılar? şaka mı bu Avrupa fiyatı 2600 TL (800€*3.25) ediyor güncel kurla (3.25) aradaki 500TL yi kim cebine atıyor VR ın ederi o kadar değil...
    Samsung Türkiyeyi şikayet etmek lazım.

Samsung'u değil de devleti şikayet et. Telefonlarda %25 ÖTV * %18 KDV = %47.5 vergi var. Avrupa ülkelerinde sadece KDV var. O da %18 ya da %19.

ama avrupadaki cahiliyet oranı %9 sa bizim millette %90.. devlet az bile yapıyor.. iphone 6 dan 6s ye geçen var.. herkes ağlıyor ama parayı amerikaya çine akıtmayı çok da iyi biliyor.. s6 edgesi olupta, bunu satıp s7 edgeyi alsam mı acaba diye düşünen de çoktur.. ee böyle olunca ülke ekonomisi dışarı akıyor.. bizim 150 ton domates onların 1 adet 150gr telefonu dahi etmiyor artık sokun şunu aklınıza da devlete laf etmeyin..

• Arkdaşlar bu konuyu takip eden bilir, burada kimse şu telefon iyi, aman mutlaka bunu alın diye fanboyluk yapmıyor. Samsung S7 serisi çok güzel bir telefon, ancak pahalı da bir telefon. Eğer ciddi anlamda bütçenizi sıkıntıya sokarak alacaksanız, LG G5 çok daha makul bir fiyatla gelecektir ve o da çok güzel bir telefon. Bu alternatifi her zaman aklınızın bir köşesinde tutun derim 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkdaşlar bu konuyu takip eden bilir, burada kimse şu telefon iyi, aman mutlaka bunu alın diye fanboyluk yapmıyor. Samsung S7 serisi çok güzel bir telefon, ancak pahalı da bir telefon. Eğer ciddi anlamda bütçenizi sıkıntıya sokarak alacaksanız, LG G5 çok daha makul bir fiyatla gelecektir ve o da çok güzel bir telefon. Bu alternatifi her zaman aklınızın bir köşesinde tutun derim 😉

Aynen hocam. Birkaç saat önce sizin söylediğinizin aynısını bende söyledim. G5 gayet iyi bir alternatif. Bütçesi yetmeyen arkadaşlar G5'e yönelebilir. Tahminimce fiyatı 2500 lirayı geçmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 24 Şubat 2016; 21:08:33 >
  • Fiyatı nerden öğrendiniz hiçbiyerde yazmıyor gördüğüm kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taklitçi karşıtı -- 24 Şubat 2016; 21:13:44 >
  • Bütçesi yetmeyen gitsin başka telefon alsın yanlış bir cümle. Aynı telefon bir kaç ay sonra 2300 lira şuraya yazıyorum Bunun dışında yurtdışından cihazı getirtmek de iyi bir opsion s1-2-3 kullandım hiçbirinde de garantilik olmadım bence bunları düşünmekte yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Fiyatı nerden öğrendiniz hiçbiyerde yazmıyor gördüğüm kadarıyla

Galaxy S7 fiyatından bahsediyorsanız eğer bir teknoloji marketin yazışmalarından sızan bilgidir diyelim :) değerli bir arkadaşımız tarafından paylaşıldı. S7 : 2699 lira S7 Edge : 3099 lira. Ek olarak önsiparişe Gear VR hediye. En geç pazartesiye kadar önsiparişler açılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 24 Şubat 2016; 21:24:33 >
  • Hocam s6 çıktıktan 2 ay sonra fiyatı ne kadar düşmüştü yada düşmüşmüydü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taklitçi karşıtı -- 24 Şubat 2016; 21:30:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Hocam s6 çıktıktan 2 ay sonra fiyatı ne kadar düşmüştü yada düşmüşmüydü

Hocam ilk iki ay düşmedi fiyat. Ama ondan sonra yavaş yavaş her telefonda olduğu gibi düşmeye başladı. Böyle pat diye birden düşmedi fiyat.
  • Bildiğim kadarı ile Edge'lerin fiyatları düz modele göre daha az düşüyor. Fiyat konusunda bu kadar takıntısı olan varsa edge modelini tercih edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmarFar

Bütçesi yetmeyen gitsin başka telefon alsın yanlış bir cümle. Aynı telefon bir kaç ay sonra 2300 lira şuraya yazıyorum Bunun dışında yurtdışından cihazı getirtmek de iyi bir opsion s1-2-3 kullandım hiçbirinde de garantilik olmadım bence bunları düşünmekte yarar var.

Yurtdışı seçeneğinde haklısınız hocam. Gayet avantajlı. Ama fiyatın makul bir seviyeye inmesi için birkaç ay dediğiniz en az 5-6 ay geçmesi lazım.Zaten 1 sene sonra S8 tanıtılır. O zaman alacak olanlar onu bekler bence daha mantıklı olur :) Yani şunu demek istiyorum S7 serisinin şimdiden fiyatının pat diye düşmesinin beklenilmesi bence hata olur. Alacak olanlar uygun fiyata çok iyi bir amiral gemisi istiyorsa bence bekleyeceklerine G5 almalı. Ama dediğiniz gibi yutdışından S7 getirtme alternatifi bence çok mantıklı.

• arkdaslar fm radıo yok dımı gene her 2 cihazdada
  • Arkadaşlar Note 6 mı S7 Edge mi alınır hangisi daha iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

arkdaslar fm radıo yok dımı gene her 2 cihazdada

Yok hocam.

• Aslında yurtdışında almaya değmez gibi s7 edge orada 2640 liraya geliyor türkiyeden önsipariş edersek hem gear vr 300 lira değerinde bide harçlar falan derken aynı paraya denk geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkdaşlar bu konuyu takip eden bilir, burada kimse şu telefon iyi, aman mutlaka bunu alın diye fanboyluk yapmıyor. Samsung S7 serisi çok güzel bir telefon, ancak pahalı da bir telefon. Eğer ciddi anlamda bütçenizi sıkıntıya sokarak alacaksanız, LG G5 çok daha makul bir fiyatla gelecektir ve o da çok güzel bir telefon. Bu alternatifi her zaman aklınızın bir köşesinde tutun derim 😉

Hocam Turkcell vb. servis sağlayıcılarda da telefon ön siparişe açılacak mı bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Arkadaşlar Note 6 mı S7 Edge mi alınır hangisi daha iyi?

Hocam beklentileriniz ne ise ona göre karar verin. Bunu biz bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 24 Şubat 2016; 22:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Samsung S7 Edge Camera Test - Barcelona

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge_mwc_2016-review-1400.php#next

Gece cekimleri de var, 1:1 konulmus fotolar bakin derim

Hocam çok sağolun paylaşım için. Bence örnekler çok çok iyi seviyede ama fotoğrafçılıktan iyi anlayan arkadaşların değerlendirmesi daha iyi olacaktır.

• Maalesef hocam o konuda bir bilgim yok, sadece tekno marketlerle ilgili bilgi sahibiyim...

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.