Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43294330433143324333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tiwetter hangi hesaptan takip ediyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a. arkadaslar benim bir sorunum var cozumu bilen basina boyle birsey gelen varsa yardimci olursa cok sevinirim.

Telefon sicakligi yaklasik 40 derecenin uzerindeyken uzerine bir surahi su dokuldü sonrasinda pil sicakligi 27 dereceyi gecince hoparlor ve ahizede ses azalmasi ve cizirti meydana geliyor micrafondan karsiya ses kesik kesik gidiyor 27 derecenin altinda hersey normal sizce sorun ne olabilir bu konuda acil yardima ihtiyacim var telefon gorusmelerinde sorun oluyor.

Bu arada garanti bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 7 Ağustos 2018; 13:4:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelen güncelleme OTA üzerinden verilmeyecek mi arkadaşlar bilgisayara mı bağlamanız gerekiyor telefonu yüklemek için ?

• TylerDurden_35 T kullanıcısına yanıt
    İlerleyen saatlerde OTA üzerinden verilir. Beklemek istemiyorsanız PC üzerinden güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Honkong yazılımlı cihazıma ota üzerinden ne zaman gelir acaba?

• OTA üzerinden verilince kurarım artık. PC den 2 küsür GB indirmeye uğraşmaya gerek yok boş yere. OTA boyutunu merak ettim ne kadar olacak acaba.
  • triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    telefonun ahıze mikrofon girişi tam kurumamıştır kuruduğu zaman sorun kalmaz bende havuzdan çıkarınca benzer sorunla karşılaşıyorum kuruyunca sorun ortandan kalkıyor
  • https://mobile.twitter.com/samfirmware

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB9D01650 -- 7 Ağustos 2018; 14:16:21 >
  • Tmm teşekkürler

• bilygehan kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 ay gecti aradan ayrica 3 gun geceleri pirincte beklettim

• tanra T kullanıcısına yanıt
    Yorumların için teşekkürler note fe ithalatçı garantili olunca s8 e kaydım biraz ama yinede bi s7 edge den yanayım kullananlardan yorumları bekliyorum.

• Düz s7 güncelleme gelmemiş ne oradan nede pc üzerinden

• Bu akşama doğru gelir merak etme gelmezse sabah mutlaka gelir.

• PC den güncelleme yapan kimse yok mu? Nedir durum bilgi verilebilirmi acaba..

Teşekkürler.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Düz s7 gelmedi henüz pc ve otaya

• Yukarda bi arkadaş link vermişti odinden güncelledim de smart switchden baktığımda REM(TUR) yazıyor bunun üzerine orjinal güncellemeyi alabilr miyim?
  • Edge modelleri için yayımlandı. Yükleme ekranı paylaşanlar ve yüklüyorum diyenler olmuştu. Düz modellere de bugün yarın verirler diye düşünüyorum.

• Bugün yayımlanan en son süreme geçmişsiniz. Bundan sonra gelecek olan güncellemeleri alırsınız.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Güvenlik yaması düzeyi 1 nisan yazıyor hala. Phone infoda cihaz türü cihaz adı falan da değişti
  • Kablo buldum az önce Smart Switch den baktığım zaman bana güncelleme görünmedi

Oreo Hücre askıda sorunu yüzünden EREO modem fix dosyası yüklemiştim zamanında. Bundan dolayı olabilirmi acaba merak ediyorum.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SamFirm'de hala güncel sürüm görünmüyor..

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 43294330433143324333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.