Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı
90.462
Cevap
595
Favori
2.849.496
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      11 Mesaj
      31 Temmuz 2018 11:31:03
      ben 1 gün önce bu güncellemeyi aldım s7 telefonumda ve gerçekten çok iyi etkiledi telefonumu pil kullanımı yüksek ölçüde azaldı. Hücre askıda 7 saatin sonunda sadece %2 pil yedi ve telefonum eskisi kadar ısınmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      31 Temmuz 2018 11:50:09
      Arkadaşlar merhaba, belki bu konuda soru sorulmustur ama yinede sormak durumundayım kusura bakmayın. Kuzenim de S7 EDGE modeli var ve Suudi Arabistandan gelme, imei kayıtlı. Geçenlerde odin üzerinden, Türkiye Oreo Romunu yükledik. Telefon açıldı hersey iyi güzel ama şebeke çalışmıyor. Tamam imei gitti galiba derken, Wi-fi bağlantısını açınca şebeke geliyor ve arama yapılabiliyor. Açıkçası kendi P9 Lite telefonumda da Rom, Root işleriyle uğraşıyorum ama böyle tuhaf ve saçma bir sorun görmedim. Bunun sebebi nedir? Nasıl bir çözüm bulabiliriz? Cevabınızı bekliyorum, simdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snnrvp -- 31 Temmuz 2018; 11:51:1 >

..Republic Of Fenerbahçe..
    • Yüzbaşı
      589 Mesaj
      31 Temmuz 2018 12:54:31
      Arap Emirlikleri güncellemeyi alalı kaç gün oldu hala müthiş ileri düzey samsung tr güncellemeyi veremiyor altı üstü bloatware ekleyip bize verecekler ne uzun sürdü şu saçma hücre askıda sorunu yüzünden 4g de cihazı kullanamaz oldum habire pili sömürüyor

• Yarbay
      3085 Mesaj
      31 Temmuz 2018 13:08:09

Hocam bir sorun olmaz gönül rahatlığıyla kurun csc de dikkatli olun telefonu sıfırlamadan kurulum yapmak istiyorsanız home cscyi secin ben sadece csc yi flasladım hepsi bu
      |
      |
      hamza06018 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"INSANIN INSANA VERBILECEĞI EN ÖLÜMSÜZ HEDIYEDIR SEVGI"

SIZ IZIN VERMEDIKÇE, HIÇ KIMSE, KENDINIZI DEĞERSIZ HISSETTIREMEZ!
    • Yarbay
      3776 Mesaj
      31 Temmuz 2018 13:32:38
      Merhabalar,
      S7 Edge ile Oreo'ya geçtim geçeli Hücre Askıda sorunu yüzünden şarj sorunu yaşıyorum.
      Şu an için buna yapabileceğim birşey var mı ?

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      31 Temmuz 2018 13:48:22
      quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

Merhabalar,
      S7 Edge ile Oreo'ya geçtim geçeli Hücre Askıda sorunu yüzünden şarj sorunu yaşıyorum.
      Şu an için buna yapabileceğim birşey var mı ?
      Hocam bu sorunu ilk çıkan oreo sürümlerinde bizde çektik ama son çıkan ERG2 sürümünde sorun çözüldü ya türkiye ye çıkmasını bekleyeceksiniz yada csc tur kalacak ERG2 sürümünü yükleyeceksiniz.
      |
      |

• Yarbay
      2103 Mesaj
      31 Temmuz 2018 13:55:21
      Güncelleme en geç cuma gelecektir arkadaşlar. Tekrar sürüm değişmezse ERGE ile biten sürüm ü alacağız.

• Yüzbaşı
      409 Mesaj
      31 Temmuz 2018 14:15:48

Onu nerden öğrendin hocam

|
      |
      tahirozgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      589 Mesaj
      31 Temmuz 2018 14:16:46
      Bu yazılım sorunu yüzünden sonraki telefonum kesinlikle iphone olacak orası kesin hücre askıda gibi rezil bir sorun yüzünden her 4g kullanmında pilim su gibi gitti en azından apple bu tip sorunları 1 hafta içerisinde gideriyor resmen aylarca geç sunulan güncellemeye haftalar sonra düzeltme yapıyorlar ne rezil bir durum milyarlık firma için...

• Binbaşı
      1582 Mesaj
      31 Temmuz 2018 14:35:34
      quote:

Orijinalden alıntı: DrTechno

Hocam elindeki cihaz s9 değil s20 de olsa güncelleme gelir diye bekleme. Android böyle
      s9 var bende gelmiyor Tr samsung çöp

|
      |

• Yarbay
      2103 Mesaj
      31 Temmuz 2018 14:51:19
      |
      |
      DrTechno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6885 Mesaj
      31 Temmuz 2018 15:06:26
      Samsung TR nin rezillikleri artık gına getirdi. Satış sonrası desteği, Teknik servislerin tutumu, davranışları ve en kötüsü ise yazılım güncelleme desteklerinin bu kadar rezil ve geriden gelmesi büyük bir ayıp.

Şuan son gelen Temmuz güvenlik güncellemesini neredeyse almayan ülke yok. Hatta bazı ülkelerin çeşitli operatörlerine bile ayrı ayrı güncelleme sunulmuşken TR için hala gelmemiş olması Samsung'un ülkemizdeki kalitesiz müşteri anlayışını bir kez daha gösteriyor.
      |
      |

SAMSUNG S7 Edge 32 GB Silver
      MSI Z97 MPOWER MAX AC /|\ INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /|\ Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /|\ EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /|\ Corsair H100 /|\ SAMSUNG 23'' SyncMaster XL2370 LED Monitör /|\ SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /|\ SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /|\ Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /|\ CM HAF-X 942 /|\ Logitech X-530 5.1
    • Yarbay
      3073 Mesaj
      31 Temmuz 2018 15:07:15
      quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

Bu yazılım sorunu yüzünden sonraki telefonum kesinlikle iphone olacak orası kesin hücre askıda gibi rezil bir sorun yüzünden her 4g kullanmında pilim su gibi gitti en azından apple bu tip sorunları 1 hafta içerisinde gideriyor resmen aylarca geç sunulan güncellemeye haftalar sonra düzeltme yapıyorlar ne rezil bir durum milyarlık firma için...
      Hocam size katılıyorum. Uzun süredir android ekosistemindeyim ama Samsung'un bu son saçmalamaları sebebiyle gittikçe soğudum. iOS ise beni sıkan bir OS.

• Yüzbaşı
      589 Mesaj
      31 Temmuz 2018 15:53:06

iOS'i daha önce uzun vadede deneyimlemedim gönül isterdi ki pixel 2 xl kullanayım ama ülkemize gelmiyor, her ne kadar iOS sıkıcı da olsa 1900 tl verdiğim telefonu dışarıda 3000mahlık bataryadan tam performans alamadan kullanmak hiç hoş bir durum değil, sürekli bir powerbank e bağlı gezmek veya priz yanlarında oturmak istemiyorum. Bu durumu çözseler bile şu an ki durumda olduğu gibi bu çözüm haftalar sonra geliyor.
      |
      |
      astegon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      409 Mesaj
      31 Temmuz 2018 15:58:31

Bizimkiler bozar o dediğin eklenecek dosyayıda biz yine hücre askıda bekleriz.

|
      |
      berkaytunali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      409 Mesaj
      31 Temmuz 2018 16:09:15
      Yeni sistem diye bekledik sorunlu cıktı. Ulan adam der sorunlu yapmışız işte işi gücü bırakalım sorunu çözelim diye. Hadi sorunu çözdün. Tüm ülkelerin ofislerine yaptırım uygulayacaksın benim müşterimi mağdur etmeyin diye güncelleme hemen gelir.

|
      |

• Yarbay
      5483 Mesaj
      31 Temmuz 2018 16:17:22
      arkadaşlar 1.5 yıllık gözüm gibi baktığım s7 telefonum sıvı teması nedeniyle serviş dışı kaldı gerçi daha mücadelelm devam ediyor fakat 1700 küsür fatura çıkardılar, şimdi bunu ödemek mi daha mantıklı yeni bir telefon almak mı daha mantıklı yada özel servise mi versem karar veremedim nedersiniz

• Yarbay
      3073 Mesaj
      31 Temmuz 2018 16:34:23
      quote:

Orijinalden alıntı: cumur

arkadaşlar 1.5 yıllık gözüm gibi baktığım s7 telefonum sıvı teması nedeniyle serviş dışı kaldı gerçi daha mücadelelm devam ediyor fakat 1700 küsür fatura çıkardılar, şimdi bunu ödemek mi daha mantıklı yeni bir telefon almak mı daha mantıklı yada özel servise mi versem karar veremedim nedersiniz
      Sıvı teması mı? Nasıl ya? IP 68 sertifikasyonu var. Asitli bir içeceğin içine mi düştü nedir?

• Yarbay
      5483 Mesaj
      31 Temmuz 2018 16:37:05

keşke öyle olsa havuz hemde 1 metrelik çocuk havuzu fabrikasyon bi sorun olduğu açık ama ispat edemiyorum edemedim günlerdir samsung müşteri hizmetleriyle dialog halindeyim sürekli aradılar durumu izah ettiler ama içime sinmiyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 31 Temmuz 2018; 16:40:23 >
      |
      |
      astegon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3073 Mesaj
      31 Temmuz 2018 16:47:18
      quote:

Orijinalden alıntı: cumur

keşke öyle olsa havuz hemde 1 metrelik çocuk havuzu fabrikasyon bi sorun olduğu açık ama ispat edemiyorum edemedim günlerdir samsung müşteri hizmetleriyle dialog halindeyim sürekli aradılar durumu izah ettiler ama içime sinmiyor işte
      Havuz mu? Ya geçen yaz ben havuzda defalarca su altında video çektim. Bir problem olmadı. Bir reklamı vardı S7'lerin. Su içerisindeki lavaboya düşüyordu arama esnasında. kanıt olarak onu gösterin.

Böyle saçma şey olmaz. IP68 sertifikasyonunun ne olduğunu da bilirler ama ayıp yaptıkları. Giderek "ne koparsam kâr" mantığına düşüyor üretici temsilcileri.

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.