Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43304331433243334334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düz s7 de btu için yeni sürüm de kaldırılmış sammobile dan acaba gene yüzlerine gözlerine mi bulaştırdılar yazılımı geri çekiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaytunali B kullanıcısına yanıt
    Edge modeli için yayımlanan sürüm SamMobil'de hala görünüyor.. Düz modeller için ne yayımlandı hiç bakmadım açıkcası..

Farklı bir tezatlıkta var şuan dikatimi çeken..

SamFirm'de en son sürüm olarak
    SM-G935F/TUR/G935FXXU2EREM/G935FOJX2ERF2/G935FXXU2ERD6/G935FXXU2EREM görünüyor.

Ama SamMobil'de çıkmış olan o Terihli ve cihazda yüklü olan ilk gelen Oreo sürümü G935FOJV2ERE8 geçiyor..

TUR için CP dosyasını Odinle yükleyip yazılım kontrolü yapmayı düşünüyorum. Benim cihaza güncellemenin neden görünmediğini hala anlamadım. SamFirm'de hala güncel sürümü göstermiyor. Çok değişik bir tezatlık var.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    samfirmde gözüken batman romu galiba.

Yok öyle bi durum şimdi baktım

Senin baktığın batman romu

• Düz s7 için batman romu yok ki.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Buyrun

Iki kez temmuz ayı güvenlik yaması btu için. Ilk gelen hatalı galiba en son bize gelecek olan iyi gibi görünüyor hatalı olmasa btu ya iki kez temmuz yaması vermezler

• Evet şimdi bende onu yazmaya girmiştim.

En son çıkan sürüm batman sürümüne ait olduğu için SamFirm onu çıkarmış. Acaba batman olmayan düz edge modellerine gelen modem sürümü ile batman modem sürümleri aynımıydı TUR yazılımında.?

SamFirm den az önce indirdim ama geç farkına vardım Batman sürümü olduğuna. CP yükleyerek eski haline getirmek ve tekrar yazılım kontrolü yapmak istiyorum. iyice çorba etmeyelim cihazı yanlış sürümleri yükleyip..
    S7 EDge için cevap vermiştim OJX terimi barındıran sürüm batman sürümü

Hocam sen direkt samfirm le en son OREO TEMMUZ SÜRÜMÜNÜ indir odinle kur. Elinde orjinal cp dosyası yoksa tabi

• En son sürümü Auto olarak bulmuyordu. Şimdi manuel olarak arama yapınca buldu..

Kolay gelsin hocam gözünüz aydın

• Emin olamadım bu sürümün TUR olduğuna. bulduğu sürümde TUR ibaresi yeralmıyor.

Edit; Güncelleme alan arkadaşın Smart Switch görseli ile kıyasladım ve doğru sürüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 7 Ağustos 2018; 18:35:25 >
  • Geçtiğimiz 1 hafta içinde bana 360 mblik 1 temmuz güvenlik yaması olan bir güncelleme gelmişti şimdi yine bu hayra alametmidir? Şu an mutluyum hücre askıda sorunum falan çözüldü acaba bu güncellemeyi yapanınız var mı. - Düz S7

• Evet arkadaşlar..

İlk gelen TUR Oreo sürümü Hücre askıda sorunu sebebi ile Modem dosyası diye çıkan Taiwan sürümüne ait EREO modem dosyasını yüklemiştim. Bu sebeple Güncelleme görünmüyordu..

Türkiye güncellemesine ait CP_G935FXXU2ERD6 modem dosyasını geri yükledim ve bingo.. Smart Switch hemen yeni güncellemeyi buldu.. Muhtemelen Fix dosyasını yüklemiş ve EREO sürümünde olanlar OTA yoluyla da güncelleme alamayacaklar..

Şuan Upload ediyorum CP_G935FXXU2ERD6 dosyasını. Güncelleme almak isteyenler eskisine dönüp güncelleme alabilirler.

• Türkiye güncellemesine ait ilk çıkan Oreo sürümün CP_G935FXXU2ERD6 modem dosyasıdır. Fix yapmış olanların Odin ile CP kısmından sadece 2 saniye süren işlemi tekrarlaması gerekiyor..

http://s7.dosya.tc/server8/gst29k/438344_QB17934979_REV00_user_low_ship.tar.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman.71

Geçtiğimiz 1 hafta içinde bana 360 mblik 1 temmuz güvenlik yaması olan bir güncelleme gelmişti şimdi yine bu hayra alametmidir? Şu an mutluyum hücre askıda sorunum falan çözüldü acaba bu güncellemeyi yapanınız var mı. - Düz S7

bu yamadan dolayı düz S7 güncelemesini geri çekmiş olabilirler, birleştirip günceleyip gönderecekler galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• s7 edge TR cihazım için smart switch ile güncelleme geldi . indiriyorum şuan umarım hücre askıda sorunu çözülmüştür.
  • Güncellemeyi Smart Switch ile başarılı şekilde tamamladım.

• 
Sayfa: önceki 43304331433243334334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.