Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43274328432943304331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon düz s7 ise csc niz tur olarak geri dönmez. S7 edge ise bir ihtimal var. Root ile dönebilirsiniz tabii ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanamayacağım özellik olurmu

• Benim romum btu csc tur hepsini tur yapmak istiyorum ne yapmam lazım cihazım s7 edge

• Düz s7 yi tur a çevirdim ama çok uğraştırıcı

• berkaytunali B kullanıcısına yanıt
    Nasıl cevirdiniz. Yaptığınız işlemleri anlatırmısınız

• S health, gizli klasör ve tarayıcıda gizli modu kullanamazsınız. Ekstra olarak Volte ve Vowifi de çalışmaz. Sonradan tekrar stock rom kurarsanız volte ve vowifi çalışır.ben şu anda o şekilde kullanıyorum.
  • Eğer cscyi değiştirmediyseniz bence yeltenmeyin çünkü o yöntemi uygularken epey sıkıntı oluyor farklı bir firmware kurmak o yazılımdayken bir kod ile cscyi tur srçmek gerekiyor cidden çok zahmetli

• bk disabler uygulamasının çalışan versiyonunu bi arkadaş paylaşmıştı arattım arattım bi türlü bulamadım elinde olan varsa paylaşabilirmi arkadaşlar
  • Yardımcı olabilirmisiniz s7 edge almayı düşünüyorum almalimiyim bu hücre askıda olayı nedir bu fiyata başka mantıklı telefon bulamadım son guncellemeden herkse şikayetçi almalı mıyım sizce

• dd.dogan D kullanıcısına yanıt
    Alma hocam bu saatten sonra alınmaz daha güncel model alın

• Başka bulamadım açıkçası o fiyata amiral gemisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Veya ne alabilirim onun yerine androidde samsungtan başka dusunmuyorum apple zaten uçtu gitti

• Merhabalar s7 edge almayı düşünüyorum cihazın herhangi bir kronik arızası var mıdır revizyon olayı bu modelde de geçerli mi? tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holypessimist

Merhabalar s7 edge almayı düşünüyorum cihazın herhangi bir kronik arızası var mıdır revizyon olayı bu modelde de geçerli mi? tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Uretim yılı temmuz 2016dan önceki versiyonları alınmamalı. Malum pembe çizgi sorunu kronik geliyor. Ondan sonra üretilen tüm s7 edgeler kusursuz. Özellikle alınacaksa edge modeli alınmalı. 3600 mah günlük kullanımı çok ama çok iyi karşılıyor. Kamera kaliteside günümüz cihazlarına göre başarılı.

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • İngiltere BTU romu sürümü ERGE ile biten güncellemeyi almış. Sanırım biz önce onların almasını bekliyoruz.Bize ne zaman gelir Allah bilir.
  • ben şuan alacak olsam huawei p20 ye geçerdim.

ben 1.5 sene önce 2 aylık tertemız 1800 TL ye almıştım telefonu hala taş gibi menunum.

Ama kamerası kesmiyor. ekstra google programını yükledim o kurtarıyor Allahtan böyle biraz daha devam gıbı duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • holypessimist H kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra ilk üretim yoktur diye düşünüyorum ama yinede dikkat etmek lazım kullanan biri olarak hala çok iyi bir cihaz 2017 ekimde vatandan aldım çok memnunum pil kamera perfomans fazlasıyla yeterli bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 7 Ağustos 2018; 10:11:37 >
  • dd.dogan D kullanıcısına yanıt
    Ben gecenlerde aldim android surumunu su anda 7.0da bekletiyorum oreoda oluyormus o sorun.Benim cihazda simdilik bi sikinti yok sukur..
  • Hücre askıda çok garip bir sorun geçen telefonu kullanıyorum, bir baktım 6.5 saat ekran süresi almışım, normalde hiç görmemiştim bu kadar uzun süreyi, telefonu alalı da 1 ay falan oldu, telefonu tamamen wifi-de kullandım bir baktım hücre askıda kısmı %3 falan sonra dedim herhalde sorun çözüldü kendi kendine. Ertesi gün öğleye kadar kullandım 3 saat 15 dk falan gördüm %50.ye indiğinde şarj, 4.5g.de kullanıyordum telefonu, hücre askıda %2 falan idi sanki, sonra birdenbire öğleden sonra hücre askıda uçmaya başladı, 5-5.5 saat ile günü tamamladım hücre askıda %25 falan olmuştu gün sonu. Anlamadım gitti şahsen.
  • 
Sayfa: önceki 43274328432943304331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.