Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
90.445
Cevap
595
Favori
2.848.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      79 Mesaj
      30 Temmuz 2018 11:46:39

Bir aydır güncelleme gelmeyen telefon neden Pubg güncellemesinden sonra kasar sizce? Optimizasyon sıkıntısı yaşadığı ortada. Üstelik firma kendiside kabul etti. Para kazanmak için uygulamaya skin paketi ekleyeceklerine optimizasyon güncellemesi getirmeleri gerekli. Asphalt 9 neden kasmıyor. Birazda uygulama üreticileriyla alakalı bir problem bence telefonla değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanTC -- 30 Temmuz 2018; 11:47:41 >
      |
      |
      Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Computer: Acer Aspire 5750G | Phone: Samsung Galaxy S7 Edge | TV: Samsung UE48H6270
    • Çavuş
      79 Mesaj
      30 Temmuz 2018 11:49:53
      Evet pil orjinal fakat kapak hakkında bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Computer: Acer Aspire 5750G | Phone: Samsung Galaxy S7 Edge | TV: Samsung UE48H6270
    • Yüzbaşı
      610 Mesaj
      30 Temmuz 2018 14:59:13

Ek olarak söylediğiniz 2. problem devam ediyor. Saat ve bildirimler 1-2 saniye geç geliyor.
      |
      |
      celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14293 Mesaj
      30 Temmuz 2018 15:18:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Ek olarak söylediğiniz 2. problem devam ediyor. Saat ve bildirimler 1-2 saniye geç geliyor.
      Hocam telefona kilit koymuyorum, bundan önce sorun nasıldı bilmiyorum ancak arkadaşların merakını gidermek için telefona parmak izi kilidi koydum ve defalarca denedim. Saat veya bildirimde gecikme hiç yok.

Bu arada Hücre Askıda bataryadan 8 saatlik kullanımda 60 mAh tüketmiş yani bu sorun çözülmüş görünüyor. Aslında telefonu gün içinde pek kullanamıyorum belki daha yoğun kullansam daha kesin bir şeyler söylerdim.

En buyuk savas, cahillige karsi yapilan savastir
    • Yüzbaşı
      951 Mesaj
      30 Temmuz 2018 16:21:50
      beyler facede dolaşırken telefon dondu sonra kapandı şuanda açılmıyor biri yardım ederse sevinirim. şarja taktım şuan.
      |
      |

• Yüzbaşı
      524 Mesaj
      30 Temmuz 2018 17:57:57

Aynen telefonla gorusume yapip internete baglansaniz belki daha net kiyaslanabilir. Peki batarya ile alakali hissedilir bir şekilde azalma veya artma hissettiniz mi gün içinde

|
      |
      celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      951 Mesaj
      30 Temmuz 2018 18:03:15
      beyler telefon kendi kendine kapandı bu sorunu yaşayıp çözen var mı ?
      |
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      30 Temmuz 2018 19:41:15

kardeşim merhaba ben s7 edge kullanıyorum play store dan gfx tools adında uygulama var onu indir gerekli seçenekleri yap telefonda oyun inan yağ gibi akıyor ben öyle oynuyorum sadece birazcık ısınma oluyor oda pubg yi göre normal note 8 de denedim onda da ısınma oluyor eğer yapamaz isen youtube den nasıl yapıldığına dair videolar izle.
      |
      |
      Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14293 Mesaj
      30 Temmuz 2018 20:13:00
      quote:

Orijinalden alıntı: khan143

Aynen telefonla gorusume yapip internete baglansaniz belki daha net kiyaslanabilir. Peki batarya ile alakali hissedilir bir şekilde azalma veya artma hissettiniz mi gün içinde
      1 Temmuz tarihli güvenlik yamasını içeren güncelleme ile hücre askıda sorunu çözülmüş, bilginize.

• Yarbay
      10131 Mesaj
      30 Temmuz 2018 20:15:07
      quote:

Orijinalden alıntı: celebic

1 Temmuz tarihli güvenlik yamasını içeren güncelleme ile hücre askıda sorunu çözülmüş, bilginize.

Alıntıları Göster
      Aynen şarjda da bayağı bir iyileşme var.

|
      |

• Binbaşı
      1534 Mesaj
      30 Temmuz 2018 20:24:05

Hocam samsung game tuner uygulamasını kurup oyunlarda fps ve çözünürlük ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayıp ısıi ve kasma sorununu çözebilirdik kesinlikle tavsiye ederim bende s7 edge kullanıyorum ve o uygulamayı kullanıyorum real reading 3 oynuyorum mesela 30 dk oynamada bulunduğunuz oda ve ya hava şartı da önemli cihaz çok hafif ılık oluyor pubg de internet bağlantısı da olduğu için biraz daha fazla ısı oluyor bu normal ama el yakacak kadar işi oluyorsa sıkıntı oyun optimizasyonu da önemli tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 30 Temmuz 2018; 20:24:39 >
      |
      |
      OzanTC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      805 Mesaj
      30 Temmuz 2018 20:57:24
      Bazen telefonun orta tuşuna basmama rağmen uyanmıyor.7-8 defa basıyorum ama nafile.
      Güç tuşuna basınca düzeliyor.
      Bu problemin çözümü varmıdır?
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      30 Temmuz 2018 21:28:04
      Merhaba arkadaşlar. Geçen gün telefonum dondu kapandı açıldı kapandı ve sonradan hiç açılmadı. Servise götürdüm, az önce aradılar ve dediler ki hafıza kartı yanmış ve ellerinde 0 olarak 400-450 tl civarında bir hafıza kartı varmış. Harici hafıza kartı bu kadar pahalı olamayacağına göre telefonun hafıza kartı yanmış sanırım. Acaba bunun fiyatı bu civarlarda mıdır ? Bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim
    • Çavuş
      42 Mesaj
      30 Temmuz 2018 22:30:20
      quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Alıntıları Göster
      Güncelleme ne zaman gelir hocam

• Teğmen
      103 Mesaj
      30 Temmuz 2018 23:38:47

Telefon kendi hafizasi degismi icin anakart degisiyor diye biliuorum sd kart yanmissa ne ala 30 40 tl birsey

|
      |
      alanenes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      411 Mesaj
      31 Temmuz 2018 00:18:02
      arkadaşlar bu 1 temmmuz tarihli güvenlik yamasını odin ile nasıl yükleyebiliriz, link bulamadım yardımcı olur musunuz

şu anki oreo sürümüm united kingdom , csc tur

• Yarbay
      3085 Mesaj
      31 Temmuz 2018 08:33:05

Günaydın Samfirm programı ile United Arab Emirates (XSG) yazılımı indir kur. ordaki csc Tur ile aynı başka bir ülkenin csc ile kurulum yaptıysan csc Tur olmayacak batman olan yazılımı kurarsan Tur olur. Ben ilk başta Netherlands (PHN) G935FXXU2ERG2 olanı kurdum csc tur olacak şekilde, daha sonra United Arab Emirates (XSG) cıkan G935FXXU2ERG2 den home cscyi kurdum hepsi bu.
      |
      |
      ERTANE78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"INSANIN INSANA VERBILECEĞI EN ÖLÜMSÜZ HEDIYEDIR SEVGI"

SIZ IZIN VERMEDIKÇE, HIÇ KIMSE, KENDINIZI DEĞERSIZ HISSETTIREMEZ!
    • Yarbay
      14293 Mesaj
      31 Temmuz 2018 09:12:38
      quote:

Orijinalden alıntı: TurkishForce

Güncelleme ne zaman gelir hocam

Alıntıları Göster
      Bu bilmek zor ancak belli ki yakın zamanda TUR cihazlara da güncelleme gelecek.
      |
      |

• Yüzbaşı
      408 Mesaj
      31 Temmuz 2018 09:55:50

Hocam elindeki cihaz s9 değil s20 de olsa güncelleme gelir diye bekleme. Android böyle

|
      |
      TurkishForce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      31 Temmuz 2018 11:26:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

Günaydın Samfirm programı ile United Arab Emirates (XSG) yazılımı indir kur. ordaki csc Tur ile aynı başka bir ülkenin csc ile kurulum yaptıysan csc Tur olmayacak batman olan yazılımı kurarsan Tur olur. Ben ilk başta Netherlands (PHN) G935FXXU2ERG2 olanı kurdum csc tur olacak şekilde, daha sonra United Arab Emirates (XSG) cıkan G935FXXU2ERG2 den home cscyi kurdum hepsi bu.
      Hocam şimdi benim telefonda tur United Arab Emirates (XSG) cıkan G935FXXU2ERG2 bu romu kursam içindekiler csc dahil tur kalır mı denediniz mi tur çıkmadan yüklemek istiyorum aynı diye düşünüyorum

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım,web design
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.