Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41164117411841194120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALyCho

Aranan kan bulundu resmi tur yayinlansin direk deneyecegim
    Rootsuz kesinlikle tat vermiyor nwdense Android.
    Bilginiz var ise paylasirsaniz sevinirim suan rootlu 7.0 kullaniyorum css tur yaptim. 8 e gecerken bunun degisme ihtimali yada degisim olmadan yapma yontemi varmidir saygilar. S7edge ve ithalatci telefon.
    vardır csc degısmesını ıstemıyorsanız en son cıkan tur romunun csc alın btu ile değiştirin odinle flaşlayın
  • mirliva34 M kullanıcısına yanıt
    s7 kullanıyorum edge ile aynıdır ayarları zannediyorumki ayarlar-bildirimler-gelişmiş ayarlar-orada whatsapp bulup tıklayın açılan menüde kilit ekranında şıkkı var oradan istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.
  • quote:

Aranan kan bulundu resmi tur yayinlansin direk deneyecegim
    Rootsuz kesinlikle tat vermiyor nwdense Android.
    Bilginiz var ise paylasirsaniz sevinirim suan rootlu 7.0 kullaniyorum css tur yaptim. 8 e gecerken bunun degisme ihtimali yada degisim olmadan yapma yontemi varmidir saygilar. S7edge ve ithalatci telefon.
    oreo yuklersen rott yaparken modlu tema marketıde yukle oreo ıcın burdan cekhttps://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/mod-samsung-theme-store-mod-trials-to-t3781503 ucretlı temaları reset atmadan kullan beleş :) ıse yaramaz seylerı sıldım artık 6 ay daha gıde temız :)

• fth F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Kasım 2016'dan beri S7 sahibiyim. Hızlı şarj özelliğini hep kapalı tuttum. Pil performansı olarak memnunum halen. Eski telefonum S4'tü ve şarj konusunda zayıfla hissedebiliyordum ve yeni pil alıyordum. S7'de halen bir sıkıntı görmüyorum, memnunum pilinden fakat pil değişimini de merak ediyordum ilerisi için. Pil performansı ne kadar düşmüştü sizde?

Ne kadar ödediniz değişim için. Bir de ön ekran da değişmek zorunda diye videolar izlemiştim. Su geçirmezlik garantisi verdiler mi? Taktıkları pilin orijinalliği ve performansı nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 6 Mayıs 2018; 10:32:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Eyw bugun deneyecegim fakat yanilmamak adina anladigimi aktarayim varsa yanlis bie kisim uyarirsaniz sevinirim. 7.0 in cikan son stoc rom css sini indirdigim ingiltere 8.0 romuna dahil edecegim css yi 7 nin geriye kalan dosyalari 8in olarak odinden yükleme yapacagim. Dogrumudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende duz s7 kulkaniyorum siyah modelini 1 senedir gel sana sifir diye satayim :) hic bi yerinde cizik bike yok o home tusu soyulma galiba ilk cikan versiyonlarda vardi diger kitlenme filan olmadi bikdirim gelememe de kesin guc tasarufu icin whatsapi guc tasarufina almislardir kesin yoksa hic yasamadim tek bana gore eksi yani ön kamerasi daha iyi olabilirdi yoksa her yonuyle guzel

• quote:

Eyw bugun deneyecegim fakat yanilmamak adina anladigimi aktarayim varsa yanlis bie kisim uyarirsaniz sevinirim. 7.0 in cikan son stoc rom css sini indirdigim ingiltere 8.0 romuna dahil edecegim css yi 7 nin geriye kalan dosyalari 8in olarak odinden yükleme yapacagim. Dogrumudur?
    Aynen öyle home csc secerseniz hafiza silinmez diger csc secerseniz temiz kurulum olur

• Oreodan memnun kaldım. Hız ve bataryada iyileşmeler olduğu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: maarul

Selam
    Arkadaşlar S7 edge telefonu samsung telefona yansıtmak istiyorum. Daha önce bunu sorunsuz yapabiliyordum ama şimdi tam yansıyack gibi oluyor ama telde smart view etkinleştirilemedi hata oluştu uyarısı veriyor. Neden olabilir?

Teşekkürler
    Bu konuda bana yardım edecek kimse yok mu?
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Eyw saolasiniz 👍

• maarul M kullanıcısına yanıt
    Root durumu nedir cihazda

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    telefonda root yoktu .ayrıca youtubeda video mevcut kapanıp acılma sorunu ile ilgili ,
    https://www.youtube.com/watch?v=A-UznCjC6_U
  • quote:

Orijinalden alıntı: 276539

telefonda root yoktu .ayrıca youtubeda video mevcut kapanıp acılma sorunu ile ilgili ,
    https://www.youtube.com/watch?v=A-UznCjC6_U
    batarya degiscek dediler degisti serviste. Ama sorun anakarttaymis ne zaman kapanacagi belli olmuyordu. O yuzden sattim kurtuldum

• Biraz daha bilmesen TR ile aynı anda fark ederdin ne güzel. Şimdi bekle bekle zaman geçmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tr oreoyu bekliyorum ve oreo yüklemeyenler için oreo hakkında çok güzel bilgi veriyorlar, oreo neler gelmiş video izleyin arkadaşlar....
    https://youtu.be/7Vk4fxHI-YU

• Arkadaşlar sac23 romun v4 üncü versiyonu çıktı. Telefona resmen yeniden aşık oldum. Bir sürü rom denedim, hepsinde farklı özellikler varken her birinde farklı farklı eksikler vardı. Bu Romda tüm özellikler eklenmiş ve eksik neredeyse yok gibi. Tavsiye ederim. Rom hem edge hemde düz modeli için

• Ben duz s7ye marsmallow attım bir cok sorun ortadan kalkti cok memnunum
    Sorun derken mesela wifi az cekiyordu ama mm da daha iyi cekiyor bunu hanimin s5 i wifiyi cekip benimki cekmediginden fark etmistim
    Birde uyduya ftp ile baglanirken dosyalarin yarisini atmiyordu misal 100kb sa 50kb ini atip bozuk yolluyordu bu da mm da duzeldi ilginc bir sekilde ayrica sarji daha fazla gitmeye basladi. Oreo icin bekliyecegim ama nougati begenmeyenlere orjinal 601 mm rom u tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sologezen

Arkadaşlar sac23 romun v4 üncü versiyonu çıktı. Telefona resmen yeniden aşık oldum. Bir sürü rom denedim, hepsinde farklı özellikler varken her birinde farklı farklı eksikler vardı. Bu Romda tüm özellikler eklenmiş ve eksik neredeyse yok gibi. Tavsiye ederim. Rom hem edge hemde düz modeli için
    nagivasyon bar yokmu bu surumde oncekinde vardi baskasina kurmustum ben

BIXBY VISION BİLE CALİSİYOR GUZEL YAPİYOR BU USTA

• btu romunda bixby yok apk ile kursak çalışırmı ?
  • mirliva34 M kullanıcısına yanıt
    Ayni durumdan bende muzdaripim kilit ekraninda gozukmuyo ama telefonda ana ekranda gozukuyo malesef bende guncellemede tek bekledigim ayar bu zaten app lock ile kimse giremiyo uygulamaya ama teli eline alan direk okuyo bildirmleri bu arada dediginiz sey sadece sms de var hem kilit hem ana ekranda sms icerik gozukmuyo bakalim bekliycez gorcez

• 
Sayfa: önceki 41164117411841194120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.