Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.430.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41144115411641174118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce en uygun hangi ayar hocam amoled sinema mı yoksa temel secenegi mi ben sinemayı kullanıyorum sizin demeniz üzerine temele geçtim ama renkler baya düştü ve kalitesiz bir ekranmış gibi duruyor acikcasi beğenemedim ama sağlık açısından iyi uzun kullanimdada ekran için koyu diyorsunuz bunuda sinemada canlı renkler oda uzun kullanımda sıkıntı ekran için kafam karıştı açıkçası

Sizce nasıl bir yol izlemeli bu seçimlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

XDA'da BlackPearl S9+ portlanmış ROM'u kullanan var mı, bayağı methedildiğini duyuyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Bence sen ne memo kullan ne de s note kullan samsung notes kullan hem sifrele hem parmak izi koy bence hepsindne iyi google play ve galaxy apps da bulabılırsın

Alıntıları Göster
    Hamza S note ile aldığım notlar cihaz hafızasında snote klasöründe kayıt oluyo ve ben hafıza kartına da kopyasını alıyorum. Cihazı sıfırladıktan sonra tekrar klasöre geri kopyalıyorum. Ve snote programında bütün notlarım duruyo şifreli olarak. Senin bahsettiğin samsung notes de böyle bişey yok galiba baktım aama bulamadım

• Arkadaşlar S7 alacağım yakın zamanda fakat; kapanıp açılmama,takılıp tepkilere cevap vermeme, bildirim gelmeme,home butonunda soyulma gibi problemlerle ilgi birçok video izledim. Videolar 1 sene öncesi çekilmiş genelde belki yazılımsaldır diye düşünüyorum. Ancak yinede bir sormak istedim. Telefonda bu tarz kullanımı olumsuz etkileyen sorunlar yaşayan varmı ? Ve bu home butonundaki soyulmalar belirli bir renkte mi görülüyor veya en az hangi renkte belli oluyor ? Ben siyah modelini alacağım şimdilik. Ancak bu kasma,donma,kilitlenip açılmama gibi sorunlar yaygınsa hiç bulaşmayacağım.
  • Adam.gibi kullanirsan hicbirsey olmaz.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam adam gibiden kastın nedir ? Bu takılma donma ve kilitlenmeler ile ne alakası var.

Arkadaş, telefonu almadan önce bilgi sahibi olmak için soru sormuş. Sadece size değil konudaki herkesi ilgilendirdiği için yorum yapmak zorunda değilsiniz. Üslubunuza dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Arkadaşlar S7 alacağım yakın zamanda fakat; kapanıp açılmama,takılıp tepkilere cevap vermeme, bildirim gelmeme,home butonunda soyulma gibi problemlerle ilgi birçok video izledim. Videolar 1 sene öncesi çekilmiş genelde belki yazılımsaldır diye düşünüyorum. Ancak yinede bir sormak istedim. Telefonda bu tarz kullanımı olumsuz etkileyen sorunlar yaşayan varmı ? Ve bu home butonundaki soyulmalar belirli bir renkte mi görülüyor veya en az hangi renkte belli oluyor ? Ben siyah modelini alacağım şimdilik. Ancak bu kasma,donma,kilitlenip açılmama gibi sorunlar yaygınsa hiç bulaşmayacağım.
    Tam olarak 1 yıl önce Düz S7 aldım teknosadan. Kapanıp açılmama, takılıp tepkilere cevap verememe ve bildirim gelmeme gibi sorunlar ile karşılaşmadığımı çok rahat söyleyebilirim. Home butonunda soyulma yaşamadım fakat kılcak çizikler oluştu. Parmak izini şuan etkilemiyor fakat soyulmaya başlayınca durum ne olur bilemiyorum. Siyah modelini kullanıyorum ve görüntüsü mükemmel. Genel olarak performanstan çok memnunum çünkü bir önceki telefonum Sony Xperia M4 Aqua idi. Yanlış anlaşılmasın iki telefonu karşılaştırmıyorum çünkü farklı segment grubunun telefonları bunlar. Fakat gerçekten telefon çok akıcı. Sanal gerçeklik gözlüğünün uygulamaları [VR programları(Oculus)] yüklü olduğu halde performansta bir kayıp yaşamadım. Ayrıca, Samsung'un en çok satan modeli diye biliyorum Galaxy S7 modelini. Aklınız karışık ise bu konudaki yorumları ya da internetteki diğer forumlardan telefon hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Telefonu kullanan sayısı çok fazla olduğu için bu yorumlar size objektif bilgi verecektir.

• ozang98 O kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkur ederim hocam. Sony XZ Premium kullanıyorum ve telefondan çok memnunum ancak servisle sıkıntı yaşıyorum. Cihaz servisten geldikten sonra, arka kapağını yapıştıramadıklarını farkettim ve sırf bu yuzden 4-5 kez servise gonderdim her seferinde arkası açık geldi ve sonunda değişim oldu cihaz. Fakat gelen cihazda ekranda olu piksel ve toz gibi cisimler vardı, şuan yeniden değişim olacak ve ben telefondan çok soğudugum için satacağım. Ardındanda, servisi kalitesi ve garantisi bakımından apple,huawei ve samsung dışında bir cihaz asla almayacağım. S8 ler çerçevesiz ekran olmasınan oturu bana itici geliyor ben biraz daha kaba tasarım seviyorum. S7 Edge bile bana çok itici geliyor. 2300 lira civarında alabileceğim eklıma yatan en iyi cihaz şuan S7 ve kısa sure sonra alacağım.

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum hocam

• Hocam s7 işinizi fazlasıyla görür ilk seriler sıkıntılıydı artık bir sıkıntı yok cihazda kamera pil hız konuusunda şuan da kesinlikle sıkıntı yaşamayacaginiz bir cihaz servis konusunda da samsungun bölge bölge değişiyor çok iyi olan yer var kötü olan yerde var samsung kendine ait servisi iyi ama sıkıntı olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Cevabınız için teşekkur ederim hocam. Sony XZ Premium kullanıyorum ve telefondan çok memnunum ancak servisle sıkıntı yaşıyorum. Cihaz servisten geldikten sonra, arka kapağını yapıştıramadıklarını farkettim ve sırf bu yuzden 4-5 kez servise gonderdim her seferinde arkası açık geldi ve sonunda değişim oldu cihaz. Fakat gelen cihazda ekranda olu piksel ve toz gibi cisimler vardı, şuan yeniden değişim olacak ve ben telefondan çok soğudugum için satacağım. Ardındanda, servisi kalitesi ve garantisi bakımından apple,huawei ve samsung dışında bir cihaz asla almayacağım. S8 ler çerçevesiz ekran olmasınan oturu bana itici geliyor ben biraz daha kaba tasarım seviyorum. S7 Edge bile bana çok itici geliyor. 2300 lira civarında alabileceğim eklıma yatan en iyi cihaz şuan S7 ve kısa sure sonra alacağım.
    Rica ederim. Ben m4 aqua kullanırken facebook'taki sony gruplarında üyeydim. Sony'nin Türkiye'deki servis hizmetleri çok kötü. Sizin de başınıza gelen kasa açıklığı problemi zaten bütün servisten gelen cihazlarda oluyor. Bütün herkes o sorunu yaşıyor fakat inatla sorunu çözmemeye çalışıyorlar ilginçtir. Huawei bu sıralarda güçlü modeller çıkarıyor fakat servisi olsun, cihaz kullanımı olsun o konularda maalesef bilgim yok. Samsung servislerde de arada sırada da olsa servis kaynaklı sıkıntılar yaşanıyor ama bu sıkıntılar nadir ve çözümü kolay olan sıkıntılardır. Size rahatlıkla önerebilirim Samsung S7'yi :)

• Burak** kullanıcısına yanıt
    En azından hocam muhatap olabileceğin servisleri var. Sony de teleservice yi ara ki ulaşasın.. Ulaşsan bile cihazınız kayıt aşamasından derler bi bilgiye ulaşamıyorsun. Sırf bu yuzden nokia 8 almaktan vazgeçtim onlarda telservice ile çalışıyorlar. S7 almak konusunda kararım netleşti. Sadece garantiden gelecek yeni cihazımı bekliyorum eğer yeniden sıkıntılı gelirse hakem heyetine başvuracağım ve sonuclanmasını bekleyeceğim. Aksi halde 2000 civarında satabilirim teklifler var. Ardından S7 alıp kafa dinleyeceğim

• ozang98 O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Teşekkurler kararım netleşti kısmetse kısa sure sonra alacağım. iyi gunler

• Hocam cizik vs onu diyom

Tamamdır hocam anladım zaten çok titiz biriyimdir sorun yaşamam diye duşunuyorum.

• Hayırlı olsun şimdiden :)
  • Memnum kalirsin hocam o kelimeyi yanlis anlamayin ben telefon icin dedim yani farkli anladiysaniz kusura bakmayin.

• Selam
    Arkadaşlar S7 edge telefonu samsung telefona yansıtmak istiyorum. Daha önce bunu sorunsuz yapabiliyordum ama şimdi tam yansıyack gibi oluyor ama telde smart view etkinleştirilemedi hata oluştu uyarısı veriyor. Neden olabilir?

Teşekkürler
  • OREO Gelmeyecek heralde ?Bilgisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 41144115411641174118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.