Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40854086408740884089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tavsiye için sağol, önceki güncelleştirme ile karşılaştırma açısından dedim. o programı zamanında satın almıştım açıkcası pek bir farkını görmedim ve artık kullanmıyorum.

bk disable pro almak için google anket kasıyordum tam on liram oldu uygulama kalkmış marketten. iyi ki de almamışım yoksa on lirama yazık olacakmış.

bir de şu var. ne facesi ne instası ya ekranı açmadan bu kadar gitmiş. greenfy kurup da onları mı kapatıyım. he diceksin doze mode falan. android sistem harcamış bunu. bak diyorum tele hard reset atmışım ve tüm bildirimler kapalı, hatta tüm arka plan verileri kapalı. tüm sensörler kapalı halde. googlın bütün uygulamaları devre dışı. email vs devre dışı. senkro kapalı. gece yüzde ellide bırakıyosam ertesi sabah yüzde kırkdokuzda bilemdin kırksekizde almam gerek ve o günü de çıkarmam gerek. ha epil öyle diyorlar kullanmadım, kullanamam da. sadece şu güvenli klasör özelliğinden dolayı bile bu teli kullanmaya devam ederim. ben telden genel itibari ile zaten fazlasıyla memnunum sadece şu güncellelerle telin içine ediyorlar bence dediğim o. arakdaş da demiş mecvur verecek o güncellemeyi o zaman eski s4 üm var kitkatlı ona da versin epil gibi. ben diyorum ki ya hiç verme ya da telin içine etme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon sorunsuz tamir edilsin diye emaar mağazasına s7 edge'i verdim. Ön arka camı değişecekti. Elimizde parça var 1-2 güne yaparız dediler. 10 gün sonra anca teslim alabildim o da her gün aradım sıkıştırdım sürekli. Telefonu aldım dokunmatikte problem var. Titreşimi bozmuşlar. Hayır bir de ekranı test edeceğiz ekran kilidini, parmak izini kaldırın dedilerdi. Denemeden yaptık demişler. Şimdi telefonu yine servise verdim yine servis aldı bugün de telefonsuz kaldım. 3 haftadır telefonsuzum. Uyduruktan bir servise versem 1 saate yapar teslim ederdi. 1050 lira para verdim rezil oldum. Emaar mağazasına telefon teslim etmeyin. Telefonu alırken de her şeyini test edin
  • Ekran görüntüsü alırken ss'i uzatma şansımız var mı? Mesela bir whatsapp görüşmesini baştan sona bir ss olarak alabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntü alınca sol altta "yakalanan görüntü..." diye bir bölüm çıkar oraya basın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafay M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Telefon sorunsuz tamir edilsin diye emaar mağazasına s7 edge'i verdim. Ön arka camı değişecekti. Elimizde parça var 1-2 güne yaparız dediler. 10 gün sonra anca teslim alabildim o da her gün aradım sıkıştırdım sürekli. Telefonu aldım dokunmatikte problem var. Titreşimi bozmuşlar. Hayır bir de ekranı test edeceğiz ekran kilidini, parmak izini kaldırın dedilerdi. Denemeden yaptık demişler. Şimdi telefonu yine servise verdim yine servis aldı bugün de telefonsuz kaldım. 3 haftadır telefonsuzum. Uyduruktan bir servise versem 1 saate yapar teslim ederdi. 1050 lira para verdim rezil oldum. Emaar mağazasına telefon teslim etmeyin. Telefonu alırken de her şeyini test edin
    hocam benimde telefonu garantiye batarya için verdim -850 tl masraf çıkarıp ekranı çatlak dediler.gittiğimde ise ekran cidden çatlaktı.ilk verdiğimde böyle olmadığı söyledim değiştiriceklerdi ama samsung garanti konusunda baya sıkıntılı.

• ayarlar, gelişmiş seçenekler, akıllı yakalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung s9 cıktı ama,biz anca S7 alabildik😄.Samsung S7 takipteyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafay

Görüntü alınca sol altta "yakalanan görüntü..." diye bir bölüm çıkar oraya basın
    teşekkür ederim bunu bilmiyordum yardımınız için teşekkür ederim @mustafay

• ego37 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam takmayın kafaya s7 de iyi bir cihaz onu alamayanda var

• Kuzenim 9 plus almış inceleme fırsatım oldu gerçekten çok beyendim 4K çekim resim ses çok iyiydi almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hayırlı olsun hocam takmayın kafaya s7 de iyi bir cihaz onu alamayanda var
    Tsk ederim.sağolun.

Hayirli olsun bu zamanlarin Samsung içerisinde F/p telefonu bu S7 ( Note Fe den sonra )

Yaza doğru motor alma düşüncem var iki telefon kullaniyorum. S8 i satip S7 alabilirim. Telefonunuzu temiz tutun yani yaza lazim olur

• bu lanet olası instagram reklamlarını engelleyecek bi yol bulunamadı mı daha. 2 gündür bokunu çıkarmışlar işin, takip ettiklerimden 10 paylaşım görüyorsam, arada 4 reklam görüyorum. instagramın harcadığı verinin 4te 1i reklama gidiyor neredeyse
  • İyi günler. 2.el s7 edge almayı düşüyordum,alacağım telefonun model numarasına baktım SM935F bu model Türkiye garantili mi yoksa yurt dışı mı? Bir de arka kapağında made in vietnamese yazısı mevcut 1400 TL ye bırakıyor sizce ürünü satın almali miyim? Dikkat etmem gerekenler konusunda bilgilerinizi bekliyorum.

Yillardır telefona verdiğim parayla ev araba alırdım,ilk defa bir telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum,herşeyiyle harika bir telefon S7,adinı tarihe yazdırıcak bir telefon :) hayırlı olsun gule güle kulanın inşallah

• Arkadaşlar bazen playstoredan uygulamalar aşırı yavaş iniyor 20mb lik uygulamaya 3 saat kaldı diyor, bazen de düzeliyor. Tarayıcı, youtube vs. kullanırken sıkıntı yok. Evdeki diğer cihazlarda da playstoreda sıkıntı yok sadece benim telefonum bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 26 Nisan 2018; 12:4:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayko05

İyi günler. 2.el s7 edge almayı düşüyordum,alacağım telefonun model numarasına baktım SM935F bu model Türkiye garantili mi yoksa yurt dışı mı? Bir de arka kapağında made in vietnamese yazısı mevcut 1400 TL ye bırakıyor sizce ürünü satın almali miyim? Dikkat etmem gerekenler konusunda bilgilerinizi bekliyorum.
    selam sayko05 hocam edge olanı alırsanız batarya konusunda sıkıntı yaşamazsınız hocam 3600 mah bende ki cihaz 3000 mah s7 düz kasa bana pahalı geldi o yüzden onu alamadım bide şunu unutmayın ki eğer güncelleme meraklısı değilseniz cihazım stabil çalışsın derseniz ve kamerası çok iyi çeksin diyorsanız kesinlikle s7 derim hocam

• sayko05 kullanıcısına yanıt
    türkiye cihazı ise hocam viyetnam yazısının altında samsung elektronics ist. Paz.tic.ltd. agarantisi yazması lazım hocam o ibare varsa türkiye cihazıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 26 Nisan 2018; 12:36:26 >
  • Hocam yeni güncellendi playstor ondan sonra oldu bende de oluyor bazen hatta dün akşam iki uygulama vardı güncellenecek biri çok yavaş iniyor diğeri normal şekilde hızlı bir şekilde indi düzeltirler yakında cihazdan kaynaklı değil

• 
Sayfa: önceki 40854086408740884089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.