Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4054. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40524053405440554056
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

Ertelenmis zaten
    buyur burdan yak daha dün 13 nisan diyordu hocam vallaha haklı çıktınız ama geç olsun güç olsun ama sağlam şekilde gelsin hatalı olmasın
  • Hadi bari önce Almanya ya gelse 😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta ertelenmiş hemde Bir hafta sonra gelir o güncelleme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 edge güncellemeyi (vietnam üzerinden) aldı, ama düz S7 cihaz dünyada hiç bir yerde oreo almadı. Custom rom kullanıyorum ve şu an S9+ port rom kullanıyorum S7 edge üzerinde. Düz S7 için o kadar çok araştırma var, ama henüz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

Ertelenmis zaten
    Yaptıkları terbiyesizlik. Millet S9 alsın diye bizim güncelleme yi geciktirdiler resmen. Almıyorum kardeşim o paralara S9 falan. İstediğin kadar verme

• Samsung işte ne yapacağı belli olmuyor bakarsın hiç vermeye bilir bakarsın cumaya vermiş olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrzgn

Yaptıkları terbiyesizlik. Millet S9 alsın diye bizim güncelleme yi geciktirdiler resmen. Almıyorum kardeşim o paralara S9 falan. İstediğin kadar verme

Alıntıları Göster
    Samsung milleti enayi yerine koyuyor daha garantisi devam eden satista olan telefonuna sahip cikmiyor guncellemeyi ocakda vermesi gerekirken bide yuzsuzce 2 hafta ertelemisler hazir olan yazilimi kimse kusura bakmasin her 2 yilda bir telefon almakda yanlis yazilimla yapilmayacak bir sey yok suan doyum noktasina geldi telefon teknolojisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 10 Nisan 2018; 17:11:14 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda bae cihazı bugün güncelleme geldi ama oda güvenlik güncellemesi sanırım paket içeriğinde bişey yok

• Samsung Gözümden düştü. Telefonu elime bile alasım gelmiyo. Telefonda sorun olduğundan değil markası samsung oldugundan

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

selam Noobs Gona Wild hocam benim ofisin olduğu yer biraz kötü 1 yada 2 çentikle çekiyor ve az önce arkadaşımıza yazdığım gibi şarjım su gibi içiyor diyince hocam bunları yapmasını söyledim ama 4g ye alabilir o sıkıntı değil
    Hocam çekmiyorsa almak mantıklı tabi haklisiniz kesinlikle

• Android P çıkacak biz oreoyu alamadık daha. Ertele babam ertele. S9 alasım vardı ama artık kesin kararımı verdim bir daha ki telefonum iPhone olacak!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah hocam ama sadece bizim ofisin olduğu yer diğer yerlede böyle fazla sıkıntı yok ama bataryaya baya etki etti mesela 4g iken batarya günlük kullanımda günü çıkartmıyordu ama bu ayarlarıda yapınca günü çıkartıyor hocam %45 il e% 40 arasında eve götürüyor
    @Noobs Gona Wild
  • Bunu yaptılarsa erken filan vermezler hocam.yapılan ayıp yani bence bilerek bekletiyorlar.zaten önceden sızdırılan yazılımdada pek sıkıntı yok gibiydi.

• Güncellemenin gelmeyeceğini, 20 yada 27 Nisan da oda belki verilebileceğini daha dün yazdım. Acı da olsa bazen gerçekleri kabul etmek zor oluyor ama bu beklenti ve heves tamamen forumda yazan çoğunluktan kaynaklı.

Hakkımız olan ve eninde sonunda gelecek olan bir güncelleme.. Şuan Oreo öncesi birçok ülkeye Mart güvenlik yamalı güncelleme dağıtılmakta. Oreo güncellemesinin ilk gelen sürümü muhtemelen stabil bir sürüm olmayacak. beklentilerinizi ona göre şekillendirin isterseniz ve kimse de isyan etmesin.. Plotika hiç değişmedi her zaman aynıydı..
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    ben haftalar önce yazmıştım erteleme olacak diye herkez karşı çıkmıştı hatta kaynağı bulamadım samsung bu anında kıvırır, orada verdiği tarihler kanun hükmünde sanki
  • Samsung s7 serisini kullanan herkesi enayi yerine koydu note 7 elinde patladi s7 yle devam etti o sene s8 cikmadan once 7yi verdi eski toucwizle s8i cikardi yenilikler yapti satti snraki telefonlara 7 yi verdi yeni toucwiz vsyle s7 eski surumle devam etti suan j7 primde bile dual messanger var s7 de yok dalga geciyor ustelik 8i geciktiriyor s9 u satmak icin bir daha samsung almak yerine huawei almak en iyisi

• Şaşırdık mı hayır. Samsung ve özellikle Samsung Türkiye olarak zaten bir kaç aylık gecikmelere alıştık 2 hafta erteleme nedir ki. Ama insanı aptal yerine koyuyorlar. Yanlışlıkla verilen yazılım oldukça stabil gözüküyordu ve bunun üzerinden aylar geçti neyin ertelemesi bu derler adama, gerekli kodlamalar, düzenlemeler çoktan bitmiş olması lazım. Sanırsınız ki Androidi baştan yazıyorlar. Altı üstü Turkiyeye uyarlayacaklar. Bu erteleme keyfi erteleme. Garanti olarak zaten tavırları gerçekten rezalet.

• Arkadaşlar oreo güncellemesi gelmedi diye Samsung kötülemeyin iPhone ile kıyaslamayın emin olun Samsung bütün cihazlara taş çıkarır S7 S7 Edge illaki bir şekilde güncellemeyi alacak Lakin ufak tefek sıkıntıları olur düzeltmeye çalışılır Bir daha da güncelleme alacağını sanmam fazla para verip son çıkan cihazlara yönlendirecek iki sene önce bende S4 vardı lolipop güncellemesi ile içine etti Ben de 7 aldım bekleyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

selamı aleyküm Arkadaşlar Serserigönlüm12 hocam telefon 'da yapacağınız işlemleri söyliyim
    onları yapın
    Ayarlar 'a girin
    Bağlantılar/Wifi Taramasını kapatın çok pil harcar
    yine geri gönün bağlantılar da kalın
    Mobil Ağlar 'a girin
    Şebeke Modu LTE/3G/2G 'yi değil
    3g/2g Otomatik Bağlantı yı seçin
    Yine Mobil Ağlar dan bir ayar daha kapatacaz Volte Aramaları kapatın
    Bağlantılarda şimiz bitiyor

ondan sonra Uygulamalara gelin burda uygulamalarda bütün uygulamaların içine tek tek gircez
    durmaya zorla yapacaz bu uygulamarın içinden konum seçeneklerini kapatın

birde ekran seçeneğine girin
    BUrda Uyarlanabilir ekran değil
    Amoled Ekranı seçin burda etki edin

birde bu videoyu izleyin :https://www.youtube.com/watch?v=blGshMy0CEE

bunları yaptıktan sonra

hocam cihaz bakımına girin ordan Performans moduna girin
    Yüksek Performans 'ı seçin tıklayın ve ordna çıkan ekran çözünürlüğü FHD Full Hd 'yi hd ayarına getirin
    burdan tamam deyip çıkın
    konum sürekli kapalı dursun
    ondan sonra rahat bir şekilde kullanın bir aradaki farkı görün ben hep bu şekilde kullanıyorum hocam günü çıkartıyor dün akşam mesela %45 ile eve geçtim

Alıntıları Göster
    Arkadaşım Bu yöntem çok zahmetli daha önce böyle uğraşmıyordumki.benim cihazın şarjını yiyen uygulamalar bölümünde Facebook services bakın Siz de göreceksiniz uygulamayı devre dışı bıraktığım zaman şarjım gayet iyi dün gece saat 3de çektim %100 Şu an saat 6 45 Şarjım yüzde 45 yoğun kullandım Çok memnunum ama o programı neden devre dışı bırakayım ki beni ileride ne etkiler Facebook'ta Neyi kullanamam takıntım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serserigönlüm12 -- 10 Nisan 2018; 18:46:56 >

• O KADAR BEKLEDIK 13 nısan dıye :((
    sımdı 27 nısan yazıyor o zamanında garantısı yok..
  • 
Sayfa: önceki 40524053405440554056
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.