Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40504051405240534054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s5, note4, a7 2016, s6 edge kullandım (bunlardan önceki telefonlarım da samsung idi); şu anda da s7 edge kullanıyorum.

Oreo heyecanı iyi güzel de;

Arkadaşlar oreo mayıs sonu gelirse öpüp başınıza koyun

Şu anda s8 ve note8'e verilen oreo'nun sıkıntılarını çözecek ara güncellemeler vardır kesin gündemlerinde. S9 satışları ne alemde o da belli değil... Samsung Türkiye 0 sorunlu yazılımı hazır etse bile hemen yayınlamaz.

Not: Haksız çıkmayı sizden daha çok isterim emin olun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 edge mi xz premium mu şu an alcam arkadaşlar ? Sizce batarya ve işlemci performansı karşılaştırıldığında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Türk

S7 edge mi xz premium mu şu an alcam arkadaşlar ? Sizce batarya ve işlemci performansı karşılaştırıldığında
    bütçen yeterli ise hocam s8 al bence sony boşver s7 alacaksan eğer tavsiye ederim edge olano alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Hocam s7 edge ve xz premium arasında kaldım s8 e çıkamıyorum çok kararsızım açıkçası 835 gayet iyi bi işlemci

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam iyi de samsung işlemci yönünden iyi s7 edge tavsiye ederim bence ama almadan iyi bir araştırın içinize sinen bi cihaz olsun aldıktan sonra pişman olacağınız bir cihaz olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 9 Nisan 2018; 21:50:33 >
  • Hocam en basitinden şunu söylim sony bir çok firmaya kamera sensorlerini satıyor ve buna samsung ta dahil ama ne hikmettir ki sony kendi cihazlarında xz premium gibi bir cihazda kamerasında ois sistemini kullanmıyor anlamış değilim ha yazılımsal olarak var ama mekanik gibi hicbir zaman olmayacaktır 4k ekran nekadar gerekli ve pilede olumsuz etki edecektir okadar çözünürlük daha 2k yı kullanmazken s7 edge 2k ekrani samoled çok iyi zaten tasarım anlamında s7 edge daha göze hitap edecektir edge ekran sayesinde batarya konusunda s7 edge derim performans son iki yıldaki cihazlar zaten fazlasıyla hızlılar

Benim tavsiyem s7 edge hocam ama başka arkadaşlardansa yorumlar bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 9 Nisan 2018; 22:1:15 >
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    şimdi telefonu alırken o 400 lira boş yere gibi gelebilir ama uzun kullanımda illa ki telefonda sorun yaşanır ve o 400 lira fazla vermeniz size çok büyük faydalar sağlar

diyelim ki arkadaş telefondan sıkıldı.ithalatçı firma garantili telefonu satmakla samsung türkiye garantili telefonu satmak aynı şey değil.milletin ilk sorusu garantisi var mı resmi mi yoksa paralel ithalat mı şeklinde. birçok telefon sattım.bu sorularla çok karşılaştım.

hele ki s7 serisi gibi kronik ekran sorunu olan bir telefonun paralel ithalatını almak hiç mantıklı değil.diyelim ki 1-1.5 yıl bu telefonu kullandınız.zaten kulaklık bozuluyor,şarj aleti bozuluyor.sadece bunları orijinali bile 100-150 tl ki bunlar en ufak sorun.bugün s7 edge'in orijinal ekran değişim fiyatından haberiniz var mı? diyelim ki anakart sorunu yaşandı.bu gibi ihtimalleri düşünmek lazım.

diyelim ki telefona hiçbir şey olmadı.gene 400 lirayı çöpe atmış olmazsınız.satarken daha rahat ve yüksek fiyata satarsınız.

• Arkadaşlar size bişey sorcam. S7 kullanıyorum. Bu aralar şarjım çok çabuk bitiyor. Pil durumundan bakınca facebook services uygulaması en üstte ve 17 19 araları da. Diğer uygulamalar da 3 5 gibi. Sizde varmı böyle bi sıkıntı. Devre dışı yapıyorum ama tekrar etkinleştiriyorum. Yine şarj yiyoo. Sizde varmı böyle bi sıkıntı.

• Serserigönlüm12 S kullanıcısına yanıt
    Facebook lite dene

• Dostlar şu videoyu bi izleyin ya bu apple cıların hali nolcak hicbişiden anladıkları yok
    https://youtu.be/eGRufSTLEbY
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de tasarımı için apple demezler mi Abi kör müsünüz? Kör taklidi mi yapıyorsunuz? Galaxy s7 serisi de dahil olmak üzere s8 ve s9 tasarımları çok net şekilde apple 'ın her cihazını yerden yere vurur . Illa övecekseniz mantıklı bir şekilde yazılım stabilitesinden felan bahsedin değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Facebook lite dene
    Orjinali varken tasaruflu lite gerel yok. Sağol arkadaşım önerin için. Başına gelen ve çözümü bulan yokmu.niye bu kadar pil yesinki

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

şimdi telefonu alırken o 400 lira boş yere gibi gelebilir ama uzun kullanımda illa ki telefonda sorun yaşanır ve o 400 lira fazla vermeniz size çok büyük faydalar sağlar

diyelim ki arkadaş telefondan sıkıldı.ithalatçı firma garantili telefonu satmakla samsung türkiye garantili telefonu satmak aynı şey değil.milletin ilk sorusu garantisi var mı resmi mi yoksa paralel ithalat mı şeklinde. birçok telefon sattım.bu sorularla çok karşılaştım.

hele ki s7 serisi gibi kronik ekran sorunu olan bir telefonun paralel ithalatını almak hiç mantıklı değil.diyelim ki 1-1.5 yıl bu telefonu kullandınız.zaten kulaklık bozuluyor,şarj aleti bozuluyor.sadece bunları orijinali bile 100-150 tl ki bunlar en ufak sorun.bugün s7 edge'in orijinal ekran değişim fiyatından haberiniz var mı? diyelim ki anakart sorunu yaşandı.bu gibi ihtimalleri düşünmek lazım.

diyelim ki telefona hiçbir şey olmadı.gene 400 lirayı çöpe atmış olmazsınız.satarken daha rahat ve yüksek fiyata satarsınız.
    Hocam bu konuda kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum. Şöyle ki ben telefon aldığım zaman satmak amacıyla almıyorum. S7 bozulmazsa 3-4 yıl daha kullanırım. Önceki telefonum moto g idi. Şuan annem kullanıyor. 5 yıl oldu nerdeyse bozulmadı. Resmî garantili olması cihazın bozulduğuna kesin işe yaradıgi da söylenemez. Önceki sayfalarda ufak darbeler nedeniyle kullanıcı hatası denilen cihazlar vardı. Aynı şekilde italatci garantili olup pembe çizgi sorunu halledilen cihazlarda mevcud. Ayrıca düşürüp ekranı kırarsanız iki garantide karşılamıyor. Yanı benim için resmî veya ithalat garantisi farketmiyor.

S7 edge nin ilk serileri dışında pembe çizgi veya kronik bir sorunu yok zaten cihazların. Anakart gibi problemler ise şans işi. Aksesuar konusunda da orjinal olanları kullanmıyorum. Aliexpressten yaklaşık 60tlye gayet kaliteli ürünleri temin edebilirsiniz.

Sonuç olarak kişi kendi kullanımına ve ihtiyaçlarına göre istediğini seçebilir. Size resmi garanti uygun geliyor bana da ithalat daha uygun geliyor. Iyi forumlar dilerim size hayırlı geceler.

• bekirbirim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama dahili bir ır nin yerini tutmayacaktır. Ne zaman lazım olacağı belli olmayacak.

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Genellemeyi hiç bir sevmem, marka fani falan da degilim ama apple diyenlerdeki (videoda) zeka düşüklüğünü siz de farkettiniz mi?

• Arkadaşlar telefonu Ekim ayında aldım. 3 ay kadar halihazırdaki kulaklığımı kullandım. Sonra o bozuldu bende orijinal kulaklığı kullanmaya başladım. Bu gecede dizi izlerken bi anda ses gitti. Acaba çıktı mı filan derken baya uğraştım ama kulaklık iptal, bi tarafdan çok az olmak üzere hiç ses gelmiyor.

Şimdi sorum şu Samsung Türkiye garantili bu kulaklığı garanti kabul eder mi?

Bide sadece kulaklığı göndermek gibi bir lüksüm var mı?

Telefonu da göndermem gerekiyorsa vazgeçeceğim.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Samsung Türkiye garantili S6 edge aldığımdan 1 yıl sonra kamerada sorun çıkardı.kamerayı açınca cız diye ses gelip telefon 5 saniye titriyordu.Yetkili servise yolladım 1 hafta içinde kamera ve şarj soketi değişmiş şekilde süper bir işçilikle geri geldi.benim şarj soketinden bir şikayetim olmamasına rağmen ben demeden onu da değiştirmişler.sanırım onda benim fark etmediğim bir sorun vardı.sadece şarj soketini bile 50 liradan aşağıya kimse değiştirmez üstelik parça da yan sanayi olur.

Bir süre sonra şarj kablosu yıprandı.teller görünüyordu servise gittim hemen kabloyu değiştirdiler ki orijinal bir kablo 30 lira.üstelik kibar ve kurumsal yerle diyalog kuruyorsunuz. Ben bu sorunları yaşadığımda ithalatçı firma garantili ürüne sahip olsaydım başım çok ağrırdı.samsung Türkiye garantili %100 iyi diyemem ama en azından ben kötü deneyim yaşamadım ama tabi ki bu yaşamayacağım anlamına gelmez.biraz da şans işi

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende marka fanı değilimdir istediğim özellikleri hangi marka da bulursam onu alırım iphonda dahil ama iphone kullanıcısı çoğu bilinçsiz görüldüğü gibi anlatmaya gerek yok görüyorsunuz [8D

• BCANG kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ilk okul çoğugu gibi cevaplar veriyolar

• BCANG kullanıcısına yanıt
    Bir videodan bunu nasıl anladın

• 
Sayfa: önceki 40504051405240534054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.