Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40514052405340544055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Always on display de saat hareket ediyordu pikseller hata vermesin diye hatırlıyorum dün actim sabaha kadar kimildamamis bile değişti mi artik acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil olarak ekrana tam oturan koruyucu film lazım. Hangi çeşit aldıysam şeffaf kılıf taktığım zaman kenarlardan kaldırıyor. Sert olanlardan da kullandım ama bildiğiniz gibi onlarında kenarları kavisli olmadığı için havada duruyor. Kafayı yemek üzereyim
  • Spigen ultra thin kilif kullaniyorum ayni sorundan bende muzdaribim aliexpressten nano sivi kullaniyorum mecburen

• quote:

Orijinalden alıntı: Serserigönlüm12

Arkadaşlar size bişey sorcam. S7 kullanıyorum. Bu aralar şarjım çok çabuk bitiyor. Pil durumundan bakınca facebook services uygulaması en üstte ve 17 19 araları da. Diğer uygulamalar da 3 5 gibi. Sizde varmı böyle bi sıkıntı. Devre dışı yapıyorum ama tekrar etkinleştiriyorum. Yine şarj yiyoo. Sizde varmı böyle bi sıkıntı.
    selamı aleyküm Arkadaşlar Serserigönlüm12 hocam telefon 'da yapacağınız işlemleri söyliyim
    onları yapın
    Ayarlar 'a girin
    Bağlantılar/Wifi Taramasını kapatın çok pil harcar
    yine geri gönün bağlantılar da kalın
    Mobil Ağlar 'a girin
    Şebeke Modu LTE/3G/2G 'yi değil
    3g/2g Otomatik Bağlantı yı seçin
    Yine Mobil Ağlar dan bir ayar daha kapatacaz Volte Aramaları kapatın
    Bağlantılarda şimiz bitiyor

ondan sonra Uygulamalara gelin burda uygulamalarda bütün uygulamaların içine tek tek gircez
    durmaya zorla yapacaz bu uygulamarın içinden konum seçeneklerini kapatın

birde ekran seçeneğine girin
    BUrda Uyarlanabilir ekran değil
    Amoled Ekranı seçin burda etki edin

birde bu videoyu izleyin :https://www.youtube.com/watch?v=blGshMy0CEE

bunları yaptıktan sonra

hocam cihaz bakımına girin ordan Performans moduna girin
    Yüksek Performans 'ı seçin tıklayın ve ordna çıkan ekran çözünürlüğü FHD Full Hd 'yi hd ayarına getirin
    burdan tamam deyip çıkın
    konum sürekli kapalı dursun
    ondan sonra rahat bir şekilde kullanın bir aradaki farkı görün ben hep bu şekilde kullanıyorum hocam günü çıkartıyor dün akşam mesela %45 ile eve geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 10 Nisan 2018; 10:59:11 >

• hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın da telefonu 3310 gibi kullanacaksanız hiç kullanmayın bence. Bunlarla uğraşacağınıza bir tane powerbank alın rahat rahat kullanın telefonu, ben yıllardır öyle yapıyorum. Şu ekran süresine falan bu kadar takılmayın önemsiz şeyler bunlar. Dediğim gibi bir powerbank alın ne konumu kapatmaya gerek kalır ne full hd, 4k varken hd'de kullanmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Yanlış anlamayın da telefonu 3310 gibi kullanacaksanız hiç kullanmayın bence. Bunlarla uğraşacağınıza bir tane powerbank alın rahat rahat kullanın telefonu, ben yıllardır öyle yapıyorum. Şu ekran süresine falan bu kadar takılmayın önemsiz şeyler bunlar. Dediğim gibi bir powerbank alın ne konumu kapatmaya gerek kalır ne full hd, 4k varken hd'de kullanmaya.
    Yok hocam arkadaşımız su gibi şarj içiyor deyince mutlaka biryerde konum kullanıyor uygulamalardan bende öyle yaptım uygulamalardan mikrofonu ve konumu kapattım ondan şarjım acayip rahatladı şu an ülkemizde 4.5 diyorlar ama 4.5 daha tam anlmaıyla kullanılmıyor birde heryede 4.5 g çekmediği için acayip bataryadan yiyor
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Yüksek performans modunda kullanmak mantıklı gelmedi. Nedendir?

• bu illa yüksek performans olacak diye şart yok o size bağlı hocam ister normale yazda belirtmediğim için
    unutmuşum isterse arkadaşımız diğer seçeneği de seçebilir o farketmez kullanıma bağlı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 10 Nisan 2018; 11:28:15 >
  • dursunn D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben spigen curved hd kullanıyorum bu konuğunu çok tartıştık burda ama ben memnunun herhangi kalkma sorunu yok ekrana ve kavislere tam oturuyor oldukçada ince ekranda yok gibi diyebilirim ancak kesim yerlerinden alttan ve üsteki yerlerden belli oluyor jelatin uygulaması zor edge ekrandan dolayı eli yatkın kişiler biraz daha iyi yapabiliyor o işi ama eğer düzgün yapamazsanız kenarlardan kalkar bunu söylim ince işçilik istiyor ve düzgün yapmış olsanız dahi ilk uygulamada kenarlar hemen oturmaybiliuot bir süre orayı desteklemek gerek ben yanı hemen tapismiyir kenarlar zamanla yapışıyor

Uzun lafın kısası eğer bu işten çok anlamıyorsanız almayın ama yaparım derseniz öneririm ben çok memnunum tavsiye ederim saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

Yok hocam arkadaşımız su gibi şarj içiyor deyince mutlaka biryerde konum kullanıyor uygulamalardan bende öyle yaptım uygulamalardan mikrofonu ve konumu kapattım ondan şarjım acayip rahatladı şu an ülkemizde 4.5 diyorlar ama 4.5 daha tam anlmaıyla kullanılmıyor birde heryede 4.5 g çekmediği için acayip bataryadan yiyor

Alıntıları Göster
    Telefondan oyun oynayan birisi için 4.5 g çok farkediyor.3g de acayip ping oluyor.hem nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bsnim yaşadığım yerde genel olarak fulle yakın çekiyor. 3g almak mantıklı değil bence

• Bakalım bu hafta gelecek mi Oreo beyler :))

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    S7 başka ülkelerde güncelleme almismi acaba samsung a pek güven olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam Noobs Gona Wild hocam benim ofisin olduğu yer biraz kötü 1 yada 2 çentikle çekiyor ve az önce arkadaşımıza yazdığım gibi şarjım su gibi içiyor diyince hocam bunları yapmasını söyledim ama 4g ye alabilir o sıkıntı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

S7 başka ülkelerde güncelleme almismi acaba samsung a pek güven olmaz
    Bence almıştır. Ama tabii bilemiyorum :)

Bizim ülkeyi de araya sıkıştırsa bari :))

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Dün sammobil den dun baktım alan ulke yoktu daha

Hayırlısı olsun bakalım inşallah bizede kısa zamanda verilir

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

selamı aleyküm Arkadaşlar Serserigönlüm12 hocam telefon 'da yapacağınız işlemleri söyliyim
    onları yapın
    Ayarlar 'a girin
    Bağlantılar/Wifi Taramasını kapatın çok pil harcar
    yine geri gönün bağlantılar da kalın
    Mobil Ağlar 'a girin
    Şebeke Modu LTE/3G/2G 'yi değil
    3g/2g Otomatik Bağlantı yı seçin
    Yine Mobil Ağlar dan bir ayar daha kapatacaz Volte Aramaları kapatın
    Bağlantılarda şimiz bitiyor

ondan sonra Uygulamalara gelin burda uygulamalarda bütün uygulamaların içine tek tek gircez
    durmaya zorla yapacaz bu uygulamarın içinden konum seçeneklerini kapatın

birde ekran seçeneğine girin
    BUrda Uyarlanabilir ekran değil
    Amoled Ekranı seçin burda etki edin

birde bu videoyu izleyin :https://www.youtube.com/watch?v=blGshMy0CEE

bunları yaptıktan sonra

hocam cihaz bakımına girin ordan Performans moduna girin
    Yüksek Performans 'ı seçin tıklayın ve ordna çıkan ekran çözünürlüğü FHD Full Hd 'yi hd ayarına getirin
    burdan tamam deyip çıkın
    konum sürekli kapalı dursun
    ondan sonra rahat bir şekilde kullanın bir aradaki farkı görün ben hep bu şekilde kullanıyorum hocam günü çıkartıyor dün akşam mesela %45 ile eve geçtim

Alıntıları Göster
    Arkadaşım çok teşekkür ederim Eve gidince deneyeceğim. Çok sağolasın

• Arkadaşlar hayallerinizi kırmak gibi olmasın ama cuma günü güncellemeyi beklemeyin. Samsung önce diğer ülkelerin romunu vercek türkiyeye gelene kadar nisanın sonunu görürüz

• rica ederim hocam dün senin yorumu gördüm ama müsait değildim ancak bugüne yazmayı nasip oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 10 Nisan 2018; 14:53:57 >
  • Serserigönlüm12 S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam adamlar zaten 1 hafta geçebilir diye sitede yazıyorlar. Mayısa kalabilir zaten ama mart guncellemesini es gectiler oradada gelme umudu doğuyor

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Ertelenmis zaten

• 
Sayfa: önceki 40514052405340544055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.