Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40534054405540564057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu altı üstü 2 haftalık bir gecikme var herkes celallenmiş.

Almayın o zaman bi daha Samsung. iPhone alın bence de. her iOS sürümü ile eskiyen cihazınız belli başlı özelliklerden yavaş yavaş mahrum bırakılıyor. Sanki bilmiyoruz.

Bu düzende 2-3 yılda 1 cihaz aldırma düşüncesi var. Xiaomi ve Huwei konusunda ise ben daha iyimserim. Adamlar her tür cihaza UI güncellemei veriyorlar. Ha onlar da konularından biliyorum sıvıyorlar sonra 1 güncelleme daha.

Android P o da olmadı Q geldi diyelim bu cihazlara. Şu an yapamadığınız neyi yapacaksınız merak ediyorum. Akıllı telefonlar aşırı doygunluk seviyelerinde. 3 kamera 5 kamera derken inovatif bir şey de bulamıyorlar artık...
  • adamlar s9 satabilmek için mağazalarda s8 bırakmamışlar. suç samsungta değil, doğru yazılımı uygun donanımla bir araya getiremeyen diğer firmalarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FuaTT kullanıcısına yanıt
    Samsunga muhtac ettiler bizleri parasini verdigimiz urunun tabiki guncellenmesini istemek en dogal hakkimiz burda bi kac arkadas anormal bi durummus gibi yorumlar atiyor cevap vermiyor cogu kiside sacma sapan yoruma ne cevap verilcek bu yuzden kimse cevap yazma geregi duymuyor dogruda yapiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 10 Nisan 2018; 19:38:31 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Eninde sonunda gelecek. Geldiği zamanda türlü türlü olumsuz yorumlar yazılacak. Bir yazılımı binbir çeşit cihazda kullanılmak üzeri kodlayıp şekil verilince ister istemez sorunlar yaşanıyor.

S8 ve S8+ kullanıcıları genel anlamda memnunlarken, note 8 kullananların büyük bir kısmı Oreo yüklediğine pişman. Gelecek bir iki güncelleme ile sorunlar çözülür mutlaka..

Aynı durumu S7 ailesi içinde yaşarsak şaşırmam çünkü uzun yıllardır android kullanan biri olarak versiyon yükseltmeleri olduğunda hep çeşitli sorunlar olmuştur. IOS da farklı değil bu arada.

iPad Mini 2 kullanan biri olarak ilk aldığım zamanki IOS sürümündeki hız ve akıcılık 9-10 ve en son 11 sürümü ile yerle bir oldu. Hantal ve sürekli ağırlaşan tepkileri geç bir cihaza dönüştü. aşırı ısınmada cabası..

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Yahu altı üstü 2 haftalık bir gecikme var herkes celallenmiş.

Almayın o zaman bi daha Samsung. iPhone alın bence de. her iOS sürümü ile eskiyen cihazınız belli başlı özelliklerden yavaş yavaş mahrum bırakılıyor. Sanki bilmiyoruz.

Bu düzende 2-3 yılda 1 cihaz aldırma düşüncesi var. Xiaomi ve Huwei konusunda ise ben daha iyimserim. Adamlar her tür cihaza UI güncellemei veriyorlar. Ha onlar da konularından biliyorum sıvıyorlar sonra 1 güncelleme daha.

Android P o da olmadı Q geldi diyelim bu cihazlara. Şu an yapamadığınız neyi yapacaksınız merak ediyorum. Akıllı telefonlar aşırı doygunluk seviyelerinde. 3 kamera 5 kamera derken inovatif bir şey de bulamıyorlar artık...
    Ordaki tarih 2 hafta gecikmesi kızmıyor insanlar bu güncellemenin bu kadar geç çıkmasına kızıyor.oreo güncellemesi ocak ayı gibi çıkarılması gerek bir güncelleme ama bize hala gelmedi.önceden sızdırılan yazılımda gayet iyi çalışırken bu yapılan şeyin tek amacı keyfi geciktirmedir.

• Bir dünya para vererek aldığımız cihazın üreticisi şuan dalga geçiyor bizimle. Size güncelleme vercem ama keyfim ne zaman gelirse o zaman vercem kafasındalar. Bu kabul edilebilir bir durum değil benim açımdan. Elbette verdikleri bu güncelleme hiç bir zaman rayına oturmayacak oda ayrı bir konu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 12 Şubat 2020; 2:10:16 >
  • S7 edge alalı 15 gün oldu , konuyu aktif takip ediyorum , daha önce hep Çin teli kullandım , xiomi , meizu , leeco ve neden samsunga döndüğümü söyleyeyim , xiaomi kesinlikle kaliteli bir telefon değil , bunu mi5 s arka kapağını pilini sökerken anladım , zaten her yeri oyuncak gibi , özellikle ekranı diğer tüm Çin tellerin de olduğu gibi ipince , ve de xiaomide şöyle bir politika var , sürekli her hafta bir güncelleme yayınlayarak milletin gözünü boyamak , kardeşim neden sürekli her hafta güncelleme veriyorsun zaten hiçbir değişiklikte olmuyor , bazen gelen güncelleme de mahvediyorlar ve geride denemiyorsun , xiaomi telefondan sıkılanlar için çok çeşitli rom seçeneği sunuyor bu yönü güzel ama genelde her güncelleme de sorun oluyor geri çekiyorlar , girin xiaomi grubuna millet hep sürekli bir sorundan bahsediyor .bu yüzden çok çok aşina olduğum xiaomi ve diğer Çin tellerin den vazgeçtim pişman olacağımı düşünmüyorum , siz o gruplara bakmayın adamlar inanın iPhone 7 ile xiaomi mi not 3 ü kıyaslayıp mi not 3 daha iyi diye gruhla karşılşıyorsunuz , xiaomiyi yada Çin tellerini kötülemiyorum ama boşuna ucuz vermiyor adamlar , yani parasının karşılığı , ama insanlar xiaomi furyasına çok aşırı kaptırmış

• Senin ekran pili hiç harcamamış ki. Ekranı simsiyah bir tema ile mi kullanıyorsun, neden o kadar az harcamış ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Israrla Mart güvenlik yamasını vermemeleri Oreo vereceklerini düşündürüyor ama dünyada ilk olarak 80 milyonluk ülkeye vermeleri de hiç mantıklı değil sorun çıkarsa çok fazla kullanıcı etkilenir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 12 Şubat 2020; 2:11:30 >
  • 2 saat 50 dk ekran süresi alıyorum. %24 şarjım var şuan. Çokmu kötü arkadaşlar

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Parasina gore xiaomi cihazlar cok iyi.Ornek verelim Mi A1 cihazi 1000 lira cihaz android one kapsaminda metal kasa,2.5d gorilla glass ekran,Sd625,64GB,4GB ram,12mpx dual kamera vs bu ozellikleri samsungun herhangi bi cihazina koyup distributor garantili satsalar 2.500 liradan asagi olmaz.Kendim s7 edge kullaniyorum fakat bundan sonra ust cihazlara gecmeyecegim bi kac yil once 2000 liraya en iyi cihazi alabilirken simdi 5000 5500 lira olmus 10000 de olsa millet alicak bende onlarin arasina girmicem.Adamlarin kicinda donu yok ama senetle krediyle cihaz aliyorlar :)

• Wifi film vs izlersen bu sureleri alabilirsin ama full 4.5g acikken bu sureler imkansiz.Bu tarz ssler atmanizi onermiyorum insanlar ana konuya girip ooo 10 saat ekran suresi veriyor diye gidip cihaz aliyolar sonrasi husran..

• Senin telefonda bi anormallik oldugu kesin ben 5 saati görsem öpüp başima koyacam telefonu. bu arada benim güç butonuda aldigimdan beri sallaniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teman nedir yada simgelerin nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Wifi film vs izlersen bu sureleri alabilirsin ama full 4.5g acikken bu sureler imkansiz.Bu tarz ssler atmanizi onermiyorum insanlar ana konuya girip ooo 10 saat ekran suresi veriyor diye gidip cihaz aliyolar sonrasi husran..
    sarjdan cekiyim 1.5 2 gun kullaniyim kafi

13 saat telefon acik kalmis 8 saat ekran suresi almisim cok onemli degil

• VioLee kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 12 Şubat 2020; 2:11:56 >
  • Hocam bende s7 edge var eger film izler veya samsung tarayicida surekli gezersem bende o surelere ulasiyorum tabi arka plan islemleri filan kapali olucak parlaklikta dusuk tabi bu wifi baglantisinda oluyor ama gun icinde mecburen 4.5g kullandigimiz icin bu sureler imkansiz telefonda sorun filan yoktur cihaz yeni muhtemelen bide tarayicida film filan izliyorsaniz normal zaten yukarida ki sslere baktim cihazda en yogun ekran kullanilmis onun disinda firefox oda cok enerji tuketmiyor.Hizli sarj surekli acik kullananlar icin de batarya biraz daha az gidiyor

• Hocam bu iyi bisey anormal bi durum yok bence eğer sadece tarayıcıda vakit geçiyorsanız normal diyebiliriz ama facebook instangram ve benzeri uygulamaları kullanirsaniz bu degerleri zor görürsünüz vede cihaz daha yeni yanı batarya yeni olduğu için zamanla bu değerlerde düşüş olabilir ilk günkü performansını kaybedecektir doldur boşaltan dolayı zevkini çıkarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 10 Nisan 2018; 22:26:52 >
  • 
Sayfa: önceki 40534054405540564057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.