Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23942395239623972398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam doğru diyorsunuz da 3 ay sonra S8 ne kadara satılır sizce ülkemizde? Kurların ne olacağı belli değil. Tabii bütçe sıkıntısı yoksa o ayrı.
  • SeCr3TiVe S kullanıcısına yanıt
    Daha yüksek hızları da var. Misal:http://www.lexar.com/products/memory-cards/microsd/Lexar-Professional-1800x-microSDHC-microSDXC-UHS-II-cards.html#SKU=LSDMI64GCRBNA1800R

Ancak telefonun hafıza kartı okuyucusu UHS II hızlarının hakkın verebilecek mi?
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Huawei p9 mate 9 gibi cihazlar donanim kalite fakiri ve nerdeyse hic bir ozellik sunmamalarina ragmen 600 -700 usd bandi piyasaya cikmalarini dusunursek ve s7 edge nin 700 usd bandinda oldugunu dusunursek s8 yapay zeka 23 mp dual kamera f1.7 6 gb ram s835 islemci suya toza karsi dayanikli yeni nesil fingerprint ve retina tarama vs.. en az 750-800 usd bandindan cikar ulkemizde de 3800 -4200 tl bandinda satilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: celebi-c

S7 Edge çıkalı uzun bir zaman oldu. Madem bu civarda para vermeye hazırsınız o zaman Mart 2017 gibi çıkacak olan S8'i bekleyin.

Yeni aldığınız telefonun 3 ay sonra eski model olarak anılması hoş olmaz.

Telefon ilk çıkınca 2500 denmi çıkacak sanki en az 3000 tl den çıkar bence s7 edge iyi seçim olur

S7 Edge kötü seçim diyen yok. Zaten şu anda S7 Edge 3.000.-TL civarında satılıyor.

S8'in 3.500.-TL hatta $ kuruna göre daha yüksek fiyattan çıkacağını sanıyorum.

Soran arkadaş zaten bu rakamları gözden çıkarmış. 3 ay bekler, bu arada 500.-TL daha biriktirir. Aldığı telefon 3 ay sonra eski model olarak anılacağına böyle yapması mantıklı geliyor bana.

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Ama anakartı değişen telefonlarda genelde sıkıntı çıkmıyor daha sonrasında. Umarız samsung bir gün gerçekten sorunsuz telefon yapar

• Arkadaşlar yorumlar için sağolun ama en az 4 ay sonra S8 Piyasaya çıkacak ve acaba onun ne gibi hataları olacağını bilmediğimiz için en az iki ay beklemek gerek ve o cihaz da dediğiniz gibi kesinlikle 3500 altında olmaz :(

Lg'ler her türlü sorunlu zaten

HTC bakınca kaba bir telefon ki aşağıya doğru sürüklenen uygulama barı hiç hoş değil

Sony zaten bi türlü kurtulamadı tuğla tasarımından kii bende zaten z ultra var

Kafam da hiç böyle ölü piksel yada anakart yada ekran sorunu endişeleri olmadan, rahat rahat oyun oynayıp çok uzun süre en az 3yıl kullanabileceğim bir cihaz olmalı

Evet aklıma 6S-Plus yada 7Plus geliyor ama 6S-Plus çıkalı çok oldu yani yenisi varken bir önceki modeli almak mantıklı gelmiyor ama yeni çıkan model de maşallah çok para :(

Açıkçası bu kadar zaman bekledim ve şu cihaz çıkacak bu böyle olacak diye beklemenin sonu hiç yok gibi :(

7Plus mı alayım şimdi ben :(

• Arkadaşlar s7 edge Menüden son sayfaya geliyorum orda kalıyor. Tekrar sola çekince ilk sayfaya gelmek istiyorum ayarlarını söylermisiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

S7 Edge çıkalı uzun bir zaman oldu. Madem bu civarda para vermeye hazırsınız o zaman Mart 2017 gibi çıkacak olan S8'i bekleyin.

Yeni aldığınız telefonun 3 ay sonra eski model olarak anılması hoş olmaz.

Telefon ilk çıkınca 2500 denmi çıkacak sanki en az 3000 tl den çıkar bence s7 edge iyi seçim olur

S7 Edge kötü seçim diyen yok. Zaten şu anda S7 Edge 3.000.-TL civarında satılıyor.

S8'in 3.500.-TL hatta $ kuruna göre daha yüksek fiyattan çıkacağını sanıyorum.

Soran arkadaş zaten bu rakamları gözden çıkarmış. 3 ay bekler, bu arada 500.-TL daha biriktirir. Aldığı telefon 3 ay sonra eski model olarak anılacağına böyle yapması mantıklı geliyor bana.

3000 tl bütçe varsa tabiki s8 alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: onurQ7

quote:

Selam arkadaşlar. Bu aralar kablosuz sarj cihazı almak istiyorum önerileriniz nedir. Hangi seri son üretim ve sorunsuz nereden alsam daha iyi olur. 40 türlü ürün var bi zahmet el atın olaya.

Ben bu ürünü kullanıyorum

http://www.hepsiburada.com/samsung-kablosuz-hizli-sarj-pad-siyah-ep-ng930-p-TELSARJKSPS7EHSB

Normal hızda üç ile üç buçuk saat , hızlı şarjda ise iki buçuk saatte tam dolum sağlıyor

Bende bu tip olanı beğendim ama aklıma takılan şu söylediğin süreler normal mi yani ben hızlı şarj etmem genelde ama gerçi gece koyup sabah alacağım bilemedim

Bir kac arastirma yaptim kablosuz sarj ile hızlı sarj suresinin 110 dakika oldugu söyleniyor halbuki benimkisi hizli sarj ile 2.30 saatte doluyor ve kullanıcı yorumlarını okudugumda hemfikir olan yok nerede okusam normal hızda 3 küsür saatte sarj oldugunu söyleyen görüyorum. Hayatı kolaylastirmak adına degil (2 saniye daha gec cikarsan ne olur cikarmasan ne olur :) ) s4 un kasasindan ve sarj soketinden yakinan birisi olarak ayni vakayı yasamamak adina bu ürünü kullanmaktayim :)

• forumda kaç sayfa okudum ilk cihaz son cihaz gibi yorumlar yapılmış. ilk cihazlarda sorun vs. denilmiş.

Geçen hafta hepsiburada'dan s7 edge satın aldım ve phone info ile üretim tarihine baktığımda 17.06.2016 gösteriyor. Şimdi benim cihaz ilk sürümmü, ikinci sürümmü? Nasıl değerlendirmeliyim. 10 günlük süreçte HAMDOLSUN ki bir sorunla karşılaşmadım.
  • Samsung dan gelen bilgilere göre s8 in Mart ayında çıkması zormuş sanırım s8 Mayıs ayı gibi piyasaya çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

Samsung dan gelen bilgilere göre s8 in Mart ayında çıkması zormuş sanırım s8 Mayıs ayı gibi piyasaya çıkacak.

Kalemli seriden söz ediyorlar mı?

Arkadaş kaleme çok kötü alışmışım Bir ay geçti yokluğuna alışamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_42

forumda kaç sayfa okudum ilk cihaz son cihaz gibi yorumlar yapılmış. ilk cihazlarda sorun vs. denilmiş.

Geçen hafta hepsiburada'dan s7 edge satın aldım ve phone info ile üretim tarihine baktığımda 17.06.2016 gösteriyor. Şimdi benim cihaz ilk sürümmü, ikinci sürümmü? Nasıl değerlendirmeliyim. 10 günlük süreçte HAMDOLSUN ki bir sorunla karşılaşmadım.

Siz öyle deyince bende dün aldığım s7 edge cihazına programı indirip baktım. Bendekinin üretim tarihi 27.07.2016 görünüyor

Knox sayacinida görmüş oldum bu programla Knox 0x0

Bizim telefonlar içinde eski yeni ayrımını biri yaparsa çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonLt -- 22 Aralık 2016; 18:18:18 >
  • Arkadaslar merhaba. Akıllı kılıf aldım ancak çalışmıyor. B unun için ekstra yapmam gereken bir şey var mı?
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

TR Cihaz S7 Edge son sürüm bumudur doğru mu?
  • Merhaba arkadaşlar,

Microsoft Outlook a gmail kurdum ek hesap olarak mynet i otomatik bulmadığından manuel kurulum yapmak istediğimde hata veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim. İyi akşamlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar. Bu aralar kablosuz sarj cihazı almak istiyorum önerileriniz nedir. Hangi seri son üretim ve sorunsuz nereden alsam daha iyi olur. 40 türlü ürün var bi zahmet el atın olaya.

Ben bu ürünü kullanıyorum

http://www.hepsiburada.com/samsung-kablosuz-hizli-sarj-pad-siyah-ep-ng930-p-TELSARJKSPS7EHSB

Normal hızda üç ile üç buçuk saat , hızlı şarjda ise iki buçuk saatte tam dolum sağlıyor

Bende bu tip olanı beğendim ama aklıma takılan şu söylediğin süreler normal mi yani ben hızlı şarj etmem genelde ama gerçi gece koyup sabah alacağım bilemedim

Bir kac arastirma yaptim kablosuz sarj ile hızlı sarj suresinin 110 dakika oldugu söyleniyor halbuki benimkisi hizli sarj ile 2.30 saatte doluyor ve kullanıcı yorumlarını okudugumda hemfikir olan yok nerede okusam normal hızda 3 küsür saatte sarj oldugunu söyleyen görüyorum. Hayatı kolaylastirmak adına degil (2 saniye daha gec cikarsan ne olur cikarmasan ne olur :) ) s4 un kasasindan ve sarj soketinden yakinan birisi olarak ayni vakayı yasamamak adina bu ürünü kullanmaktayim :)

Bende hafta sonu bakayım da güzel bir şey bulursam alacağım. Son üretim hangi seri acaba biliyor musun onu alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Geçmiş olsun. Ama anakartı değişen telefonlarda genelde sıkıntı çıkmıyor daha sonrasında. Umarız samsung bir gün gerçekten sorunsuz telefon yapar

Benim sorunum sabah bir baktım telefon Wi-Fi'den kopmuş mobil bağlanmış. WiFi açılmıyor açılırken telefon kasiyo4 falan. Sonra format fabrika ayarı hatta resmi rom kurdum olmadı servise verdik anakart dedi. Bende onların yalancısıyım 3 ay civarı oldu halen maşallah iyi durumda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

Samsung dan gelen bilgilere göre s8 in Mart ayında çıkması zormuş sanırım s8 Mayıs ayı gibi piyasaya çıkacak.

Kalemli seriden söz ediyorlar mı?

Arkadaş kaleme çok kötü alışmışım Bir ay geçti yokluğuna alışamadım.

Bizim telefonları destekleyen harici kalem yok mu bazen bende eşimin Note 5'ini kullanıyorum bazen harbi hoş oluyor. Yani extra kalem alıp kullanılsa güzel olur. Şöyle şık bir kalem olsa. Günlük hayatta da kullanılsa normal kalem gibi olsa diğer ucu. Kullanılır sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: alper_42

forumda kaç sayfa okudum ilk cihaz son cihaz gibi yorumlar yapılmış. ilk cihazlarda sorun vs. denilmiş.

Siz öyle deyince bende dün aldığım s7 edge cihazına programı indirip baktım. Bendekinin üretim tarihi 27.07.2016 görünüyor

Knox sayacinida görmüş oldum bu programla Knox 0x0

Bizim telefonlar içinde eski yeni ayrımını biri yaparsa çok iyi olur

Benim telefonumda 2016.06.01 olarak görünüyor.Almanyadan satın alınmış nerde ise 1 senelik ve herhangi bir problem yok.

• 
Sayfa: önceki 23942395239623972398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.