Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.441
Cevap
188
Favori
1.254.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burock76

Daha öncede sordum cevap alamadım,tavsiye edeceğiniz navigasyon uygulaması varmıdır?S3 te sygic kullanıyordum başka ne önerirsiniz?

here maps 10 numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsaid

Edge model kullanan arkadaşlar s6 yla kullanım arasında ciddi farklar varmı yoksa hevesten ibaret mi s6'm var edge ye acayip heves ettim yardımcı olabilirmisiniz:)

Eskiden aralarında 500 lira fark vardı s6 al derdim ama şimdi 200 lira fark var. Teknoloji marketlerinden alacaksan s6 edge al. S6 2400 edge 2600 lira o yüzden edge öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 m var zaten alırken dediğiniz gibi 500 TL fark vardı o yüzden almamıştım. Ama şuan alıp 200 TL verip alabiliyorum veya Note 5 mi alsam veya satmasammı baya karışık kafam:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

S6 m var zaten alırken dediğiniz gibi 500 TL fark vardı o yüzden almamıştım. Ama şuan alıp 200 TL verip alabiliyorum veya Note 5 mi alsam veya satmasammı baya karışık kafam:)

Satma o zaman ne yapçan s6 edge i. Bekle S7 Edge al

• hsaid kullanıcısına yanıt
    Az sık dişini s7 edge yi bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: serselner_

quote:

Orijinalden alıntı: burock76

Daha öncede sordum cevap alamadım,tavsiye edeceğiniz navigasyon uygulaması varmıdır?S3 te sygic kullanıyordum başka ne önerirsiniz?

here maps 10 numara

Hiç denemedim,bir bakayım.Cevap için teşekkürler

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Oda bu gidişle 3500 den çıkar:)

• Arkadaşlar normal şarj ile hiç denediniz şarj etmeyi ben akşam takıyorum normal şarj sabah alıyorum 3g açık sabah 8 çıkardım şuan için şarjım %50

• Merhabalar, back to n0t3 rom u kullanarak aldığım pil süresi aşağıdaki resimde mevcut. Bazı arkadaşlar 4, 4.5 saat ekran suresu için sadece mesajlaşma yapılıyor, kullanılmıyor telefon vs demişler onun için uygulama kullanım sürelerini de ekledim.
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCCo -- 14 Eylül 2015; 20:43:58 >
  • 5.1.1 polonya performansım. Sabahs erken saatlerden itibaren mobil veri sürekli açık kullanıyorum ve wifi hiç yok. Bulynduğum noktalarda zaman zaman şebeke çekimi kötü yani dağlarda ve sote yerlerde bulunuyorum. Parlaklık ortanın bir altında ve gereksiz programları durdurdum. Ekran saati ss'i almayı unutmuşum ama yaklaşık 3.5 saatti. Durum aşağıdaki gibi:
    Not: konuyu yanlış yere açmışım, cihazım note 4, özür SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 15 Eylül 2015; 14:40:22 >

• hsaid kullanıcısına yanıt
    O da doğru :)

• quote:

S6 m var zaten alırken dediğiniz gibi 500 TL fark vardı o yüzden almamıştım. Ama şuan alıp 200 TL verip alabiliyorum veya Note 5 mi alsam veya satmasammı baya karışık kafam:)

200 TL verip nasıl edge ye yada note 5 'e geçebiliyorsunuz? Bunu yapan yerler mi var yoksa arkadaşınızla faşan takas olayımı ?
  • Kamera ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı?

Bende ki olan problemler şunlar;

- ileri geri sallayınca kamera kısmından gelen tık tık sesi.

-kamerayı açınca 1-2 saniye titreme

-hafif karanlıkta pusluluk

Bu problemleri yaşayan benden başkaları var mı? Varsa servise götürdünüz mü?

Ve ek olarak home tuşu oynuyor.

• s6pil S kullanıcısına yanıt
    Tekrar para vermiyorsun. Satin alindi olarak gosteriyor google playde ve ucretsiz olarak indirebiliosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

quote:

200 TL verip nasıl edge ye yada note 5 'e geçebiliyorsunuz? Bunu yapan yerler mi var yoksa arkadaşınızla faşan takas olayımı ?

Sıfır değil hocam ikinci el telefon satıp ikinci el alacam

• Ben de bu hafta içinde S6 almayı planlıyorum.Şuanki telefonum olan S5i sattım S6 yı alacağım yeri araştırıyorum.S5'de ön kamera,tasarım,sağlamlık çok kötüydü.umarım aynı şeyleri S6 da yaşamam.Telefonu aldıktan sonra ilk izlenimlerimi ve S5 ile karşılaştırmasını yapmaya çalışırım.
  • Arkadaşlar ön kamerada karanlıkta mavi renkler oluştu bende. Bunun için götürsem ön kamerayı mı değiştiriyorlar. Birde şarj değerlerim nasıl. Bütün gün wifi açıktı bir ara 5 dakika 3g ye geçtim speedtest falan yaptım sonra hep wifi. Senkronizasyon hep açık. Konum wifi ve mobil ağlar açık. Ekranda full de devamlı. Benim kullandığım gibi kullanan varsa ekran süresi ne kadar alıyor bilgi verirseniz sevinirim. Telefonum s6 bu arada..

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 14 Eylül 2015; 23:12:28 >

• Ekran görüntüsü alamadan telefon kapandı. Şarja takıp açtım ama şarjdayken sayaçlar ilerlemiyormuş. Zaten açılır açılmaz SS aldım o arada da yüzde 5 dolu verdi

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Edit: Senkron, bluetooth, nfc kapalı. Smart Manager'dan gerekli uygulamalar otomatik kapamada. Wifi'ye bağlı. Cihaz 2g'de arada 3g'ye alındı. Güç Tasarrufunda kullanıldı. Bir iki oyun oynarken sadece kapattım ama 1 saati geçmez. Gerisi Whatsapp, mesaj ve konuşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 15 Eylül 2015; 1:41:40 >

• Arkadaslar sarj konusu tamamen kisisel birsey.S6 alip interneti az kullanan facebook vs. sarja etkisi olan programlari kullanmayan kisiler en az 4 saat ekran aliyor.Full interneti acik tutan programlardan ozelliklerden kismayanlar 3 saati zor goruyor.3310 gibi kullananlar 8 saati gormus onu da gorduk :) Cok kafaya takmayip bu sarj suresini ram kullanimini telefonun tadini cikarmaya bakin.Ben farkli ulke romlari kursam da wipe da yapsam google play hizmetleri ve android os nin uykudaki sarj yeme sorununu cozemedim ve boyle birakicam bundan sonrasini.Internetimi kapatirsam benim de gece %2 kadar gitmisti ama hep acik ve %10 gidiyor.Ram kullanimini dusurmeye calisan zart pirt telefonu yeniden baslatan arkadaslara anlam dahi veremiyorum zaten birakin kullansin arkadas sanki telefon tikaniyor.Hic takildiginu gormedim.

Bu dediklerim tamamen stok telefonlar icindi.Rom root kernel islerine giren arkadaslar tabiki interneti hem acik birakip hem de telefonun guzelce uyumasini saglayabilir.Benim s6 edgemi garanti disi birakasim yok.

• Valla benim gün boyu Wireless hep açık. Sadece şarja taktığımda kapatıyorum:) Facebook,twitter, instagram ve forumda takılıyorum. 3 ile 3.30 saat arası ekran süresi alıyorum. Çok aşırı kullandığım zaman günde 2 kere şarja taktığım oluyor. Telefon harika tek eksi yönü bu batarya olayı. Ama gülü seven dikenine bir şekilde katlanıyor.

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.