Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nova prime yükledim pek sevemedim iade ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZoRLu2323

Nova prime yükledim pek sevemedim iade ettim

Nova prime candir bana gore. Onsuz olmaz.

• S6 Edge'in bataryasi beni tatmin etmedi. Daha once note4 kullaniyordum. O yuzden ekranda ufak geldi ve Note5'e geçtim.

• Temperli cam olarak ne kullanıyorsunuz memnun musunuz temperli camdan?
  • https://www.youtube.com/watch?v=DDWX6qJjY-0&feature=youtu.be
    arkadaşlar bu videoya bir bakın. bnm s6 da böyle uygulamaları çat diye açmıyor. 1 2 saniyelik beklemelerle açıyor. özellikle watsap rehber mesajlaşmada belirgin. android 5,0,2 kullanıyorum. acaba bundan mı? yoksa sizde de böyle mi??
  • Bilmiyorum 1 saat felan uğraştım öyle aman aman diyecek birşey bulamadım diye iade ettim belkide ben çözemedim tam anlamıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: janericc

https://www.youtube.com/watch?v=DDWX6qJjY-0&feature=youtu.be
    arkadaşlar bu videoya bir bakın. bnm s6 da böyle uygulamaları çat diye açmıyor. 1 2 saniyelik beklemelerle açıyor. özellikle watsap rehber mesajlaşmada belirgin. android 5,0,2 kullanıyorum. acaba bundan mı? yoksa sizde de böyle mi??

Bu videoda neden boyle olmus samsung halbuki 4 gb ram var ama tekrar yukluyor uygulamalari

• arkadaslar iphone 6 dan s6edgeye geçtim 5.0.2 yüklüydü ilk açtığımda 5.1.1 güncelledim telefonu iyi mi ettim kötü mü bilemedim ? geri dönüşte yok heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

Telefonun orjinal kulakligi icin gelen yedek kaucukktan kullanmayan varmı bana verebilecek uzerindeki gelenin bir büyük boyu lazım ben cihazi ikinci el aldim ona bakamak aklima gelmedi malesef su an kulaklik kilagimdan dusuyor ve dolayisi ile kullanamiyorum

Edit. Temin edecegim yer varsa oda olur

arkadaşlar yukardaki konu hakkında yardımcı olan arkadaşa dbrand marka siyah arka cam koruyucu bandından hediye edeceğim mavi oılanı bir kaç ay önce montajladım ve hala ilk günkü gibi sağlam ve yeni duruyor o yüzden siyahını takamayacağım ve kulaklık pilastiği lazım olduğundan bu şekilde yardımcı olan olabilir belki

aşağıdaki videoda bulunan masadaki siyah band
    https://www.youtube.com/watch?v=s1DsbgEMT5A

• TheMatador2 kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın, en son yayınlanan sürüm güzel, hayırlı olsun bu arada

• TheMatador2 kullanıcısına yanıt
    Mercedes'ten inip Pagani Huayra'a binmişsiniz hocam. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Eğer kurulum yapmadıysanız Smart Swicth üzerinden temiz kurulum yapın son sürümü.
  • Ram takıntısı olanlara şiddetle nova launcher prime öneririm
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
  • 1080 p i 60 fps cekebiliyoruz ve 30fps ye kiyasla cok daha iyi bir goruntu ve seyir zevki ortaya cikiyor
    720p de ise daha dusuk cozunurluk ve donanima daha az yuklenmilmesi halinde bile 30 fps secenegi var
    bir programla felan..video ve fps leri ile manuel oynama sansimiz varmi?
    mesela 60fps 720p video.cekmek istiyorum..ama nasil?
    bide tr s6 a nasil root aticam?
    ing:0

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Ram takıntısı olanlara şiddetle nova launcher prime öneririm

ara ara normal touchwizde olmayan özelliklerini yazabilirmisiniz. Almayı düşünüyorum 10 tl de olsa gereksiz para vermek istemiyorum. (Alıp bi kaç ay sonra fabrika sürümüne dönersek telefonun tekrar mı para vermemiz gerekecek?)

• quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Ram takıntısı olanlara şiddetle nova launcher prime öneririm

ara ara normal touchwizde olmayan özelliklerini yazabilirmisiniz. Almayı düşünüyorum 10 tl de olsa gereksiz para vermek istemiyorum. (Alıp bi kaç ay sonra fabrika sürümüne dönersek telefonun tekrar mı para vermemiz gerekecek?)

Eğer beğenmezseniz 2 saat içinde para iadesi yapılabiliyor
    Touchwiz de olmayan özellikler
    -El ve parmak hareketleri. Mesela ben parmağımı yukarı kaldırırsan Chrome aşağı kaldırırsan face çift tıklarsan twitter iki parmağımla sıkıştırılan ön izleme iki parmağımla genişletirsem müzik iki parmağımla yukarı kaydirırsam ayarlar aşağı kaydırırsam rehber açılıyor bunu sen istediğin gibi ayarlayabilirsun
    -Touchwiz ile hemen hemen aynı hızda ama sen özelleştirerek anasayfada menüde vs dolaşırken daha hızlıymış gibi hissediyorsun
    -Ram kullanımı daha iyi
    -Şimdi uzun uzun anlatmak istemiyorum. Benim için en iyi tarafı arayüzü ayarlarla istediğin gibi özelleştirebiliyorsun. Al pişman olmazsın zaten play store puanı 4.8 kullanan herkes memnun. Memnun olmazsan geri iade et

• Arkadaslar s6 edge telefonumun ekranı kırıldı...garantide ne kadar tutar ekran değişimi ve kac günde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirpeqa

Arkadaslar s6 edge telefonumun ekranı kırıldı...garantide ne kadar tutar ekran değişimi ve kac günde olur

Benden 700 lira aldılar ama benim ki s6 ydı 8 günde geldi benimki. Edge daha pahalı diye biliyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 14 Eylül 2015; 15:19:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirpeqa

Arkadaslar s6 edge telefonumun ekranı kırıldı...garantide ne kadar tutar ekran değişimi ve kac günde olur

Bir yerde okumuştum sanırım 900 lira civarıydı hocam. Geçmiş olsun.
  • Edge model kullanan arkadaşlar s6 yla kullanım arasında ciddi farklar varmı yoksa hevesten ibaret mi s6'm var edge ye acayip heves ettim yardımcı olabilirmisiniz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda böyle bir ekran süresi aldım. Tabi bu aldığım ekran süresinde 3g wifi konum Bluetooth vs hepsi kapalı ayrıyetten güç tasarrufu açık.
    Yalnız şunuda belirteyim bu ekran süresini almama rağmen şarj konusunda bende muzdaripim bu aldığım süre kimseyi şaşırtmasın mobil veri açıkken 3 saati hiç geçemedim.
    Keşfettiğim önemli olan olay 3. Fotoda paylaştım ayarlardan-veri kullanımı-daha fazla-arka plan verilerini kısıtla şarj konusunda gerçekten çok faydası var. Neleri kısıtlıyor tam olarak bilmiyorum..
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.