Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evaluna13

Güncelleme geldi fransa romu

S6 mi? Edge mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok s6 düz

• quote:

Yok s6 düz

Hocan sana zahmet s6 volte açma kapama yerinin ekran görüntüsünü atsana. 🤔

• TR rom yüklü S6 SM-G920FQ volte açma kapama yerinin ekran görüntüsünü forumdan birisi yükleyebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

quote:

Yok s6 düz

Hocan sana zahmet s6 volte açma kapama yerinin ekran görüntüsünü atsana. 🤔

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > voLTE

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Volte tuşu açma kapama var dimi? Sabit degil yani.

A5 2016 bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

Volte tuşu açma kapama var dimi? Sabit degil yani.

A5 2016 bu şekilde

Tabii ki var

• S6 telefonuma s7 edge bataryasını dün gece taktım. Dün gece saat 1 den şu saatte kadar 14 saatte %25 şarj gitti. Test amaçlı sürekli video izliyorum, iptv uygulamasından maç izliyorum ona rağmen böyle üstelik. Eski batarya olsaydı 4 5 saat önce telefon kapanmıştı. Gerçekten çok iyi oldu bu.

S7 edge bataryasının biraz kalın olmasından dolayı arka kapağın biraz köşelerden açık kalması olayı var. Onun içindir ki kılıfla kullanılması zorunlu. Ben ince slikon bir kılıf kullanıyordum ama bu durumdayken o kılıfı tam koruma sağlamaz toz girer. O nedenle kalınlık verdiği için pek kullanmadığım spigen kılıfımı taktım. Bu batarya performansı için kalın kılıf kullanmaya değer kendi adıma.

Eğer arka kapak tam otursun kılıfla uğraşamam rahatsız olurum diyorsanız s7 bataryası alın. Edge den daha ince ve küçük. Arka kapak tam oturuyor onunla. Videoları mevcut. Ben 3 senelik telefon olduğunu göz önüne alarak olmuşken tam olsun diyerek 3.600 mahlık s7 edgeyi taktım.

• Böyle bir batarya değişimini s6 edge için yapabilir miyiz? Deneyen var mı acaba?

• bloodup12 B kullanıcısına yanıt
    önceki sayfalarda da sorulmuştu ve bilen arkadaşalr s6 edgeye olamdığını söylemişti. sadece kendi bataryası takılabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Peder beyin S6 Edge yi verip S8 aldık. S6 Edge yi 1400 e saydilar. S8 ide 3700 etiket fiyatindan - 1400 lira çıkarak = 2400 liraya S8 sahibi olmuş oldum. Dex de hediye ettiler

hayırlı olsun normal s6 yı kaça alırlar acaba ? Geçen sene 1100 1200 civarı alıyorlardı sanki
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım gün 1300 e de S6 yı alıyorlardı. Marttan itibaren Edge yi 700 TL ye sayıyorlar. Düzünüde 600 falan sayarlar heralde
  • ithalatçı garantili samsung S6 SM-G920F (THR)iran yazilimli idi.rootsuz bir şekilde turkiye romu kurduk csc değişti .4.5G ve VOLTE Geldi..multi csc olmayan (rusya)romunu kurduk.ardindsn turkiye romu kurduk. Her yazilim sonrası hard reset attik..türk romunu yukleyince 2 sefer ard arda hard reset attik.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese,

telefonun Home tuşunda basmama problemi var ve pili değiştirmek istiyorum. Ne kadara mal olur? Samsung yetkili servisinde yaptırmak istiyorum.
    Devamında telefonu ablama vereceğim.
  • Merhabalar ayarlardan arama engelleyince engellenen numaradan gönderilen mesajlar ulaşıyo mu? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

• Ekte ki ekran hatası için geçen sene 10 ay içinde ilk seferde anakart değişti. 2 sefer de farklı zamanlarda ekte ki ekran oluşmaya başladı sürekli. Serviste hata yok diyerek yolladılar telefonu. Bende hakem heketine başvurdum. Bilirkişiye teslim ettim ve hata yok denilerek red kararı verdiler. Telefon bilirkişiye verdikten 2 hafta sonra bazen dokunmatik hiç çalışmamaya başladı. Ekranı kapatıp yeniden açtığım zaman çalışmaya devam ediyor sadece. İtiraz hakkım duruyor hala. Bundan sonrası için nasıl bir adım izlemeliyim? Telefonu verince 17-18 gün içinde alamıyorum telefonu. İdareten telefon var ancak onunla da uğramak can sıkıcı.

• Ne bir şey bilmediğinizi nede diğer dediğiniz şeyleri ima ettim. Düzgün bir dille kendi düşüncelerimi belirttim. Hala ikinci telefon olarak kullanıyorum S6 yı. Seni oneplus forumuna alalımmış. Ahaha. Daha fazla muhatap olmayacam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • relling R kullanıcısına yanıt
    Ulaşılıyor. Gelen kutusuna düşmüyor, ayarlarda numara engelleme bölümünde tutuluyor mesajlar.
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    s6'yı 2 yıla yakın kullandım, doğan benzetmesi yerinde değil bence. s6 halen çok güzel bir telefon. İade etmek zorunda kalmasam halen de kullanırdım.

Daha önce de söylediğim gibi, kamerasının kıymetini bilin s7'de veya s8'de o ayrıntı ve gerçeklik yok.Hayvan gibi yazılım var sırf iyileştirmek için fotoğrafları.
  • 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.