Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar edge 6 kullanıyorum. telefonda bazen ses gelmiyor gitmiyor... videoyu oynatıyor ama ses gelmiyor. arama yapıyor ses gelmiyor gitmiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün akşam 35mb lık bir güncelleme geldi bende yaptım. ancak telefon şuan aşılmıyor, yeniden başlattığınızdaki samsung yazısı geliyor ya saatlerdir orada takılı kaldı hiçbir tuş işe yaramıyor napcam ben şimdi

samsung canlı desteğe bağlandım, servise alalım diyor cihazı, telefon güncelleme aldıktan sonra çakılı kalır mı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 6 Mart 2018; 10:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Peder beyin S6 Edge yi verip S8 aldık. S6 Edge yi 1400 e saydilar. S8 ide 3700 etiket fiyatindan - 1400 lira çıkarak = 2400 liraya S8 sahibi olmuş oldum. Dex de hediye ettiler

bu işlemi nerede yaptınız acaba? ve güncel fiyatları nereden öğrenebiliriz

• Ben marsmallowa geri dönüyorum fransa xef romunun marsmallow icin son güncelleme olan sürümü yüklüyorum sonuçta marsmallow yapım aşamasında s6 üzerinde cihaza odaklı ayarlanmış diye düşünüyorum gercekten de geçişler çok stabil ve instagramda hikaye geçişinde nougatta kasıyor ama marsmallow da asla kasmiyo arkadaslar bunu denedim gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    S6 Edge yi 700 e sayiyorlar Mart ayindan itibaren yeni fiyatlandirma.

Samsung bayilerinden ogrenebilirsiniz. Hepsi ayni fiyati veriyor. Ama kendileri sadece bizim sube bu fiyati verir diyor.

Ben Emaar Samsung ve Umraniye Buyaka Samsung bayilerinden almistim bu fiyati. Dedigim gibi Mart ayi itibarı ile S9 a tesvik için ugrasiyorlar s8 icin cazip teklifleri yok

• Arkadaşlar neredeyse 2.5 senedir s6 cihazımı severek kullanıyorum. Ancak son zamanlarda ufak bir iki sorun canımı sıkmaya başladı. Konuyla ilgili yardımcı olabilen, tecrübesini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

1- En çok sinirimi bozan sıkıntı bu sanırım. Kulaklığı takıyorum telefonu montun cebine yada herhangi bir yere(masanın üstüne bile) koyduğumda kulaklık kendi kendine telefondan çıkıyor. Yani diğer telefonların kulaklık girişleri gibi cuk diye oturmuyor. Son zamanlarda iyice olmaya başladı önceden var mıydı hatırlamıyorum ama.

2- Ön kameramın içi feci şekilde tozlanmış. Bunun üstesinden nasıl gelebilirim? Yetkili servise göndermeyi düşünüyorum bu iki sıkıntım için ancak garantim bittiği için ne kadar ücret çıkartırlar kestiremiyorum.

3- Bataryayla ilgili sorunum yok aslında. Alırken de bataryanın kötü olduğunu bilerek aldım benim için sorun olmadı hala da olmuyor. Ancak 2.5 sene oldu değişse iyi olur diye düşünüyorum. Ancak yine fiyat kısmı hakkında bilgim yok. Bilgisi olanlar yazarsa çok memnun olurum

• Marsmallow dayım şuan da çok rahatım nougata benzer bir tema ile de daha estetik oldu cloud ile uygulamalarımı yükledim düzenim oluştu şuan rahatım ve mutluyum daha eklemek istemiyorum bu arada instagram da sıfır kasma nougata ki hiç bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

S6 Edge yi 700 e sayiyorlar Mart ayindan itibaren yeni fiyatlandirma.

Samsung bayilerinden ogrenebilirsiniz. Hepsi ayni fiyati veriyor. Ama kendileri sadece bizim sube bu fiyati verir diyor.

Ben Emaar Samsung ve Umraniye Buyaka Samsung bayilerinden almistim bu fiyati. Dedigim gibi Mart ayi itibarı ile S9 a tesvik için ugrasiyorlar s8 icin cazip teklifleri yok

anladım hocam 700 çok düşükmüş, telefonum denize düşmesine rağmen 6 aydır faal ancak saatli bomba tabiki. s6dan gayet memnunum. 700lira fazladan veririm 2. telefon olarak yanımda taşırım daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Dün akşam 35mb lık bir güncelleme geldi bende yaptım. ancak telefon şuan aşılmıyor, yeniden başlattığınızdaki samsung yazısı geliyor ya saatlerdir orada takılı kaldı hiçbir tuş işe yaramıyor napcam ben şimdi

samsung canlı desteğe bağlandım, servise alalım diyor cihazı, telefon güncelleme aldıktan sonra çakılı kalır mı ya

Download moduna girerse(home+ses kısma+açma kapama)ayni anda bas.. orjinal rom indir . Odin ile yükle

Samsung galaxy S6 SM-G920FQ TÜRK ROMU

https://updato.com/firmware-archive-select-model?record=D0F808B1064E11E89F15FA163EE8F90B

• _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    10 aydir falan varmış bu kampanya ama benim son bir kaç gününde haberim oldu babam faydalansin dedim.

Bendede S7 ve iPhone 7 128 gb var onlari ne kadara alirsiniz diye sormuştum

S7 1700

İphone 7 2100 demişlerdi.

İhtiyacim olsa bende yapardim ama bu aralar yeni cihaz alacak kadar musait degildim maddi olarak. Birazda çok ihtiyacimin olmamasindan dolayi almadim.

• Telefonu aldiğimdan beri Fransa(XEF) romundayim cok ta memnunum gerek MM gerekse Nougat ama şu volte ozelliğini bir tadamadim. Onca güncellemeye rağmen hala bu özellik ayarlar menusunde gozukmuyor. Bu romda olup ta volteyi aktif etmenin yolu varsa nasil yapilir bilen var mi?

Not: simcard ve hattim 4,5G aktif destekliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_tr kullanıcısına yanıt
    Bende aynı romdayim sence nougat iyi mi mesela instagramda çok kasıyor

• Mart ayında s6 ya güncelleme gelmiş.

S6 türk garantili tlf da geldimi?

S6

SM-G920FQ

• Dün akşam geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: y_buruk

Dün akşam geldi

Eyvallah sagol

• https://forum.donanimhaber.com/samsung-s6-edge-32-gb-beyaz-tertemiz-distrbitor-urunu--131700566

s6 edge'imi satıyorum

• Bana özelden yazan arkadaş buraya bi cevap yazsin ordan cevap veremedim cevabım >>> Şuan hangi sürümde olduğuna bağlı nougat ta isen nougat in herhangi bir romunu atarsan hiç birşey silinmiyor güncelleme gibi algılıyor marsmallow sa yükleyeceğin rom silmek şart telefon açılmıyor yoksa ama yine de yedekleme yap Google fotograflar kullan sınırsız foto video yedekleme samsung cloud kullan

• Update olarak 35MB

Çıkış Tarihi : 07.03.2018

Model SM-G920FQ
    Model name Galaxy S6
    Country Turkey
    Version Android 7
    Product code TUR
    PDA G920FXXS5ERB6
    CSC G920FQOJT5EQL1
    MODEM G920FXXU5ERAI

S6 Edge için sadece satırların başı G925 gerisi aynı.

Bilgileriyle SamFirm'den indirebilirsiniz.

Yeni Cihaz Bakımı, Mesajlar, Hava uygulamalarından görüntüler, mesajları çok beğendim ama S6'da sorunsuz çalışmıyor. (S6 için 7 martta gelen S5ERB6 güncellemesi yapılması lazım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Mart 2018; 15:32:14 >

• Almanya Romundayım. Biraz önce 435 MB lik güncelleme geldi. Havadurumu widget değişti. Mesajlar ya da cihaz bakım değişmedi. Bu kadar büyük güncellemeyle ne geldi ne gitti merak ettim. Sürüm numarası da değişmedi. Rehber di mesaj dı s8 uygulamaları yüklüydü hiç silmedi onları ama. Ne bileyim emin olamadım. Gerçi memnunum oldukça :)

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bahsettiklerin apkmirrordan alınmış apklar mı ?

• 
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.