Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
38.739
Cevap
271
Favori
1.045.911
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      262 Mesaj
      15 Şubat 2018 21:50:44
      Şuan xef Fransa romu olan son marsmallow sürümünü kullanıyorum arkadaşlar bu sürümde sürpriz yok yani kayıyor fena halde stabil çok rahat ciddiyim hafif telefon adeta bu sürümle gücü hissettiriyor ama ben nougatin tasarımını çok seviyorum vazgeçemem galiba geçerim yine nugata keşke oda bu performansda olsa bazı noktalarda nugat daha performanslı tabi batarya durumu da iyi gibi 7 de hemen düşüş oluyodu 6 da biraz daha yavaş düşüyor gibi şuan %78 de ve 1 saat ekran süresi var hemde çok pil harcayan bir uygulama kullandım sonuna kadar bittiğinde paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      15 Şubat 2018 22:47:56
      Arkadaşlar S6 telefonun bataryasını orijinal bataryayla değiştirmek istiyorum. Bunu kime ve ne kadara yaptırabilirim?

• 15 Şubat 2018 22:54:47
      Android telefonlarla ilgili yeni gelişmeleri haberleri görmek istersen faydalı site:https://mobilnetim.blogspot.com.tr gözat beğenirsinhttps://www.mobilnetim.blogspot.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet Barut07 -- 15 Şubat 2018; 22:56:35 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      15 Şubat 2018 23:25:11
      |
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      16 Şubat 2018 00:04:02
      quote:

Orijinalden alıntı: alcest

Arkadaşlar S6 telefonun bataryasını orijinal bataryayla değiştirmek istiyorum. Bunu kime ve ne kadara yaptırabilirim?

http://samsung.biz.tr/urun/4350-samsung-galaxy-s6-orjinal-yedek-batarya.html

Piyasada 30 tl den baslayip 100 kadar var.telefon tamiri yapan arkadaşım var orjinali 180 tl dir demişti

|
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      16 Şubat 2018 00:07:17
      S6 da volte ayar resmini biri atsa

Not:resim samsung a5 2016.volte ayari

|
      |

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      17 Şubat 2018 16:30:58
      Evet telefonum şuan son nugat sürümünde bence performans iyi artık uğraşmaya gerek yok böyle devam rahat batiyo bana sanırım &#128529; daha ne istiyim klavye rahat hızlı duvar kağıdı değişirken biraz yavaştı o bile hızlı olmuş

|
      |

• Teğmen
      171 Mesaj
      17 Şubat 2018 23:46:50
      Arkadaslar sa suan 6.0.1 kullanıyorum s6 edge war.Sarj baya azaldı 3 saati gecmıo garantiminde 1 ay kaldı dolmasına serwse wersem pili değiştirirlermi birde serwiste 7.0.1 yüklerlermi ben istemyorum cünkü 7 yi.yada 7 yi yüklemeden işlem yaparlarmı

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      17 Şubat 2018 23:50:57
      Garantiye girerse niye android 7 yuklesinlerki.soylersin.mecbur değilsin ki sonucta,ama android 7 yuklememissin diyip pil parasini almaya çalışırlar servis&#129300;

• Teğmen
      213 Mesaj
      18 Şubat 2018 22:02:01
      Garanti bitmeden servise göndersem cihazı batarya değişimini ücretsiz yaparlarmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      18 Şubat 2018 22:52:36
      Garanti devam ederken yapmaları gerek,ama servislerin işi belli olmuyor.gönder ücret isterlerse seni aramaları gerekir

|
      |

• Yarbay
      13895 Mesaj
      19 Şubat 2018 17:38:46
      quote:

Orijinalden alıntı: cicek_7

Arkadaslar sa suan 6.0.1 kullanıyorum s6 edge war.Sarj baya azaldı 3 saati gecmıo garantiminde 1 ay kaldı dolmasına serwse wersem pili değiştirirlermi birde serwiste 7.0.1 yüklerlermi ben istemyorum cünkü 7 yi.yada 7 yi yüklemeden işlem yaparlarmı

Yükleseler bile Android 6'ya dönebilirsiniz.

Bilgisayar: Dell Inspiron 7567 - Intel i7-7700HQ - 16GB 2400MHz DDR4 RAM - Nvidia GeForce GTX1050Ti - 1TB HDD - 128 GB Sandisk X400 M.2 SSD
      Oyun: Xbox 360 Elite RGH/JTAG - Nintendo Wii - PSP 3004
      Telefon: Samsung Galaxy S6 - Xiaomi Mi 6 - Lenovo K5 - LG G3 - Sony Xperia Z2 - LG G2 - Turkcell T50 - Samsung Galaxy SIII - Samsung Galaxy Ace 2 - Huawei Ideos X5 - Nokia 5230 - Samsung Omnia - Nokia N70
    • Yüzbaşı
      540 Mesaj
      20 Şubat 2018 00:23:04
      Merhaba arkadaşlar, samsung türkiye garantili olan kardeşimin s6 cihazını ekran süresi 2 saate düştüğü için batarya değişimine yollamak istiyorum ancak faturayı bulamadık. Imei numarası yeterli midir ? Ayrıca servise elden mi vermek gerek yoksa samsung mağazası-teknosa falan mı ? Teşekkürler .

Yasamak ! bir agac gibi tek ve hur ve bir orman gibi kardescesine.
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2018 02:28:44
      Imei yetiyor. ben direkt servise gondermistim. teknosa ustunden de gonderilebilir tabi ama sehrinizde servis varsa direkt goturun daha iyi.

|
      |

• Teğmen
      171 Mesaj
      20 Şubat 2018 07:22:52
      Peki serwis komple pil degistirldigınde format atıyormu tele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicek_7 -- 20 Şubat 2018; 7:23:13 >

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2018 17:46:50
      Servis ne sebeple vermiş olursanız olun format atar ve son sürüm yazılımı yükler. Böylece sorunlar en aza indirilmiş olur.

Servis = Format

|
      |

• Yüzbaşı
      955 Mesaj
      20 Şubat 2018 19:25:38
      quote:

Orijinalden alıntı: satici_53

batarya alacak arkadaslar icin.n11 sahin iletisim orjinal batarya basligi altinda s6 batarya aldim 3 saat fazla ekran suresi aliyorum. 2 ay oldu herhangi bir sıkınti yasamadim. adamlar hem yan sanayi hemde orjinal satiyoruz dedi. yan sanayi 30 tl iken orjinal 80 tl aldim. almak isteyen arkadaslar ordan alabilir.

80 tl ye orjinal oldugunu sanmiyorum.kaliteli olabilir.bende arastirdim 180 tl demislerdi orjinal bataryaya.

|
      |

• Yarbay
      4341 Mesaj
      20 Şubat 2018 19:53:02
      çok çabuk bitiyor bizimkide 2600 dayanmıyor. Yeni güncellemeler de geldi güncelledim sıkıntı yok şimdilik
      |
      |

• Teğmen
      235 Mesaj
      22 Şubat 2018 13:20:13

ekrandaki bir problem dikkatimi çektiği için cevap yazıyorum. buna benzer bir ayrılma benim telefonun 3 tarafında da vardı hemde bolca. keşke görsel olsaydı da paylaşsaydım. kendiliğinden oluştu ve sonra her düşürdüğümde daha da açıldı. garantiye götürdüm sorgusuz yaptılar. çünkü ilk kez böyle birşey görmüşler anlaşılan, şaşırdılar telefonu teslim ederken.

• Teğmen
      244 Mesaj
      22 Şubat 2018 17:29:08
      O benim telde de var daha küçük. Düşürdükten sonra oldu.

|
      |

Samsung Galaxy S6
      Sony Nex F3
      Ford Fiesta TDCİ
    HızlıCevap

Reklamlar
SEO
SEO
türksohbet.net
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.