Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    samsung türkiye'nin sana cevabı ne oldu? bahaneleri neymiş?
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    şebeke sabitlemedeki amaç nedir?
  • triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    telefonunun modeli nedir ve 6 kez parça niye değişti merak ettim.anlatır mısın
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Daha yüksek çekim gücü daha stabil bağlantı(Benim bulunduğum bölgede özellikle 3g'de sürekli 2100 ve 900 arasında değişiyor bazen giriyor bazen girmiyor) ve son olarakta çekim gücü arttığı için birde 4g de 2 frekans yerine tek frekansa bağlandığı için ben ekran süremde çok aşırı olmasa bir artış gördüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

telefonunun modeli nedir ve 6 kez parça niye değişti merak ettim.anlatır mısın

Hocam telefon s6 edge fatura bana ait olmadigi icin thh ile ugrasmak istemedim birkac defa gidip bilgi aldim fatura sahibini istiyorlar o kisiyi buldum o da biraz agirdan alinca canim sikildi vazgectim.

Swrvisi aradim topu samsung a atiyor musteri hizmetlerini aradim onlarda topu servise atiyor biz talebinizi aldik haklisiniz sizi donus yapacagiz diyorlar ama 2 gun oldu henuz arayan soran yok.

Telefon ilk aldigimda arka kamera lekeli cikti onu yaptilar ekrani bozdular ekranla birlikte ana kart degistirildi sonrasinda bilgisayar telefonu gormemeye basladi yine anakart degisti bu sekilde tam 3 kez ana kart ve sarj soketi degisti ve her seferinde arka cam kapak degisti sonrasinda telefon sarj olmamaya basladi batarya degisti en son olarak menu tusunun aydinlatmasi ve kulaklik girisi bozuldu bu sekilde ilerledi surec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 22 Eylül 2017; 21:37:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

aynı olay benim de başıma geldi.lg g4 ikinci el aldım 3 kez mekanik parça değişti.lg g5 ya da para iadesi istedim.servis topu lg türkiye'ye attı.lg türkiye'yi aradım onlar da servis ne derse o olur dedi.arada gittik geldik,baktık sonuç çıkmıyor fatura sahibi zaten tanıdıktı onla beraber thh'ye başvurdum 5 aydır daha sonuç çıkmadı.1 ay daha sürermiş.aslında fatura sahibi hiçbir şey yapmadı.dilekçeyi ben yazdım,servis formlarının kopyasını ekledim.fatura sahibi benle kaymakamlığa gelip imzaları attı bu kadar. kazanırsanız ona da para verebileceğinizi söyleyin belki gelir.kimse başkası için uğraşmak istemiyor.benim fatura sahibi 5 yıllık tanıdıktı da öyle uğraştı yoksa uğraşmayabilirdi.

thh'ye başvursanız davayı kesin kazanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 22 Eylül 2017; 21:51:38 >
    Ben ilk seferinde evraklari doldurup kendim basvurdum kabul etmediler sonrasinda ara tara fatura sahibini buldum fatura bedeli 2600 lira ben telefoncudan 1900 liraya almistim neyse vatandasa 700 tl gibi guzel bir rakam teklif ettim ilk once olur dedi sonra orali olmadi bende birdaha arayip sormadim.

Kafamda su soru var telefon servisten gelince alirsam kabul etmismi olurum almadan geri gondersem ne olur ne yapmak lazim bu durumda

Birde siz telefonu aldiginiz yerden mi sikayetci oldunuz lg turkiye den mi bana alinan yerden sikayetci olacaksin dediler thh de calisan memurlar alinan yer evkur adamlar zaten karanlik islerle ugrasiyorlarmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 22 Eylül 2017; 22:17:24 >
    benim telefon teknosa'dan alınma.teknosa'yı şikayet ettim.aslında lg türkiye'yi şikayet etmiştim ama thh'de teknosa'yı şikayet etmem gerektiğini söylediler dilekçeyi değiştirdim.satılan maldan önce satıcı sonra ithalatçı sorumludur.evkur'u şikayet etmek gerekiyor.

ben telefonu teknosa'dan almadım sadece servis formunun fotokopisini aldım ve thh'ye gideceğim için telefon sizde kalsın dedim.5 aydır telefon teknosa'da.700 lirayı kabul etmemişse adamın aklından şüphe ederim.nasıl bir para kazanıyor ki 700 lirayı önemsememiş
    Nediyorsun yani bende alnadan gerimi gondereyim servise.

Benim anladigim kadariyla bu arkadasin evkurda hesabi varmis oradan alisveris yaptigi icin kotu olmak istemiyor heralde ben teklifimi yaptim israr etmek istemedim

teslim alırsan kabul etmiş oluyormuşsun o yüzden ben almadım.servis formunun fotokopisini al yeter.olayın evkurla pek ilgisi yok çünkü sen evkur'u thh'ye verip paranı alırsan evkur samsung türkiye'ye iade faturası keser ve parayı ondan alır.evkur samsung'un telefonlarını satıp komisyon alır.senin fatura bedelini alman evkur'un pek umrunda olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Daha yüksek çekim gücü daha stabil bağlantı(Benim bulunduğum bölgede özellikle 3g'de sürekli 2100 ve 900 arasında değişiyor bazen giriyor bazen girmiyor) ve son olarakta çekim gücü arttığı için birde 4g de 2 frekans yerine tek frekansa bağlandığı için ben ekran süremde çok aşırı olmasa bir artış gördüm :)

Vodafone için hangi bandı kullanmalıyız acaba 4.5 G için bilginiz var mı hocam ? :)
  • NonFirStep kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone 4g de band 3,7,8,20 kullanıyor sizin orada hangileri kullanılıyor bilemem ancak büyük ihtimal band 8 ve 20 vardır bence bu iki frekansı ayrı ayrı deneyin hangisi daha iyi çekip iyi hız veriyorsa bu ikisinden birini kullanın ancak speedtest'lerde bir beklentiniz varsa tavsiye etmem ama gündelik kullanım için birebir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

teslim alırsan kabul etmiş oluyormuşsun o yüzden ben almadım.servis formunun fotokopisini al yeter.olayın evkurla pek ilgisi yok çünkü sen evkur'u thh'ye verip paranı alırsan evkur samsung türkiye'ye iade faturası keser ve parayı ondan alır.evkur samsung'un telefonlarını satıp komisyon alır.senin fatura bedelini alman evkur'un pek umrunda olmaz.

Eywllh hocam yardimlarin icin cok tesekkur ederim insllh pazaetesi fatura sahibi ile tekrar gorusup ikna etneye calisacagim sanada gecmis olsun insllh para iadesi alirsin.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Bulundugum yerde 4.5g baze çekiyor bazen çekmiyor odadan odaya atlıyorum. Anlık olarakda çeken yerde çekmediği oluyor :D

İnstagramda kanser etmeyecek şekilde dolaştırsın yeter yav
    Doğru

• Galaxy s6 telefonum son zamanlarda kendi kendine geri tuşuna basmaya başladı. Bu sorunun çözümü hakkında bilgisi olan var mı?

Ayrıca bir diğer sorun da wi-fi'a bağlıyken interneti sömürüyor resmen. Başka bir işlem yapılmıyor bilgisayardan v.b. bu neden kaynaklanıyor olabilir.

Son olarak internette gezinirken, video izlerken özellikle wi-fi bağlı değilken çok ısınıyor(eskiden hiç böyle olmazdı bildiğiniz alev alacak gibi oluyor beş dakikada). Bu üç sorun hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
  • 14 aylık samsung türkiye garantili s6 edge kullanıyorum.telefonda en güncel yazılım yüklü.eskiden normal çalışan bildirim ledi whatsapp'ta artık yanmıyor.bildirim tonu sessizde seçiliyse whatsapp mesajı gelince ışık yanmıyor ama bildirim tonu herhangi bir zil sesi seçiliyse ışık yanıyor.aynı sorunu yaşayan var mı?

Örnek olsun diye fotoğraf ekledim.fotoğraftaki ayarların aynısını yapıp deneyip sonucu yazar mısınız?

• Selamlar;

Arkadaşlar s6 edge telefonum da son zamanlarda kamera kalitesi düştü gibi geliyor. Özellikle gece çekimlerinde ön kamerada görüntüyü bozuyor puslandırıyor. Bu olay son güncellemeden sonra bariz arttı, başka farkeden varmı yoksa banamı öyle geliyor.
  • Telefonun serviste bataryası değişti bu onların söylemi.ama ben herhangi bir fark göremedim.bunu anlamanın bir yolu var mı?

• 
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.