Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri teknoloji cahiline anlatır gibi adım adım 7.0 dan nasıl 6.0.1 e döneceğimi söyleyebilir mi bıktım kasmalardan

s6 SM-G920FQ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra telefon alev alıyor. 2 şer dakikalık 4 video çektim 1 saat içinde. telefon sanki güneşin altında kalmış gibiydi.
  • Merhaba arkadaşlar. Aranıza altın S6 ile katıldım. Samaung'a geçme sebebim, Türkiye'ye Samsung Pay gelecek olması. Cihazımın modeli SM-G920FQ. Samsung Pay uluslararası cihazlarda çalışmıyor diyorlar, acaba benimkinde çalışacak mı? Türkiye'den alınmış cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu kullanırken "çok fazla kilit ekranı açıyorsun istersen şifreyi kaldır" tarzı bir bildirim geldi bende tamam dedim mevcut şifrem parmak izi +şifreydi. şimdi açmak için kaydırmak yeterli ben bunu nasıl eski haline getiricem yardımcı olursanız sevinirim

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilit ekranı ve güvenlik kismandan tekrar aktif etmeyi denedin mi ?

• berkaybesikci B kullanıcısına yanıt
    hallettim arkadaşlar smartlock diye bir şey miş konum vs ayarlayıp bulunduğun yere göre kilitli kaldırıyor falan

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Eger videoyu uhd olarak çekti isen ısınması normal başından beri öyle idi ama normal çözünürlük ise yorum yapamayacağım

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Muallakta bir konu

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapmadan öncede video çekmiştim 1080P olarak. O zaman hafiften bi ısınmıştı sadece o kadar. Ama güncelleme yaptıktan 2 gün sonra aynı mekanda tekrar video çektim, telefon çok fazla ısındı.
  • Arkadaşlar, odin ile en güncel SM-G925FQ Romu attıktan sonra No command hatası veriyor ekran öylece kalıyor wipe data/factory reset ve Wipe Cashe yaptım, değişen bişey yok. konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.
  • ehasiripi E kullanıcısına yanıt
    İmzamdaki Nougat rehberine bak, smart switch ile yazılım kurtarmayı dene.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    telefonum samsung türkiye garantili s6 edge.en güncel yazılım yüklü(android 7). whatsapp bildirim tonu ''sessiz'' kullanırım hep çünkü mesaj her geldiğinde ses çıkmasını,telefonun titremesini istemem.son 2 aydır whatsapp bildirim tonu ''sessiz'' seçiliyken bildirim ışığı yanmıyordu ama bildirim tonu herhangi bir zil sesi seçiliyken yanıyordu.telefonu dün Teknosa'ya bıraktım yetkili servise yollayacaklar ancak merak ettiğim konu şu: bu sorun sadece bende mi var yoksa sizde de var mı?
  • S6 edge bataryası degistirdim sözde orjinal denilen batarya ile bi telefoncudan sipariş verdik ne kadar orjinaldir bilmem ama aldığım değerler güzel s6 edge sarj sorunu yasayanlara batarya değiştirmelerini öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

telefonun sarji komle bittikten sonra kapali sekilde fulle sonra *#0228# ile kalibre et 3 defa ust uste yap sonra teli kapa aç sarj 10 dk daha dursun.en sonunda battery calibration programini indir kalibre et catir catir kullanmaya dewam et.

ben de denicem teşekkürler

• S6 edge için root olmadan kernel yükleyebilir miyim ? Direk odin ile flashlana bilir mi ?

• mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    Evet odinde AP kısmına koyarsanız olur.

• pil bölümündeki 3 gün kullanılmadiğinda uygulamayi kapat ayarini kullanmayin. Force stop yapip durduruyor çözdüm olayı. o da ram yönetimini bozuyor en mantiklisi kullanmamak.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Peki bu kernel için ne diyorsun ?

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/development/7-0-samsung-galaxy-s6-aldeon-kernel-t3617819

• mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    Bunu denemedim hiç N0g33 vardi onu denemistim iyiydi telefon bekleme suresini artirmisti. Stock iyidir her türlü bir sorunum yok.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    E ne güzel işte canı cehnneme o boşta çalışan uygulamaların müşterileri tatmin etmek için böyle birşey düşünmüş adamlar demekki

• 
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.