Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler o telefonu elime alip incelemistim hoparlor sesi yeterli gelmedi bana sirf o yuzden sogudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Ben 2016 modelini inceledim. Hoparlör sesi gayette yeterliydi

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    sen s7 bataryasını s6 edge'e mi taktırdın?
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    s6 duz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    garantin devam ederken mi yaptın bu işi? bataryayı nereden aldın kime taktırdın? batarya kaç para? biraz detaylı anlatabilir misin?
  • Benim telefonda bi sorun var ya arkada whatsappin izi var beyaz ekranda bakınca çok az belli oluyo pembelesmis gibi ekran ama derin bakınca anlaşılıyor çok net değil ama nasıl düzelir bu ya

• Açıp 1 saat falan beyaz ekran da mı bekletsem ya nolur yardım edin ciddi bu

garanti bittikten sonra yaptim n11 den 70 tl ye aldim indirimi vardi 90 tl idi normalde.15 yillik usta bir teknik servise yaptim hic bir sorun yasamadim batarya samsungun orijinal bataryasi gibi degil.ama cok kaliteli 1.sinif batarya.teknik servise takmasini soledigimde cok sasirdi olmaz dedi.sen yap sorumluluk bana ait dedim takti gorunce sasirdi kapakta tam oturdu normalde 3g ile kullandigimda en fazla 3 saat sure alirdim bu batarya ile 4.30 5 saat aliyorum wifi ile en fazla 5.30 saat aliyordum bununla 6.30 7 8 saat aliyorum kisacasi sarj sorunu kalkti zirt pirt sarja takmiyorsun

• Sinan5 S kullanıcısına yanıt
    Hayalet ekran denilen sorun. Çok net olmasa da aynı sorun bende de var.sürekli oynadığım bir oyunun simgesi ekranda yapışmış kalmış.çok dikkat edince belli oluyor ama ileride daha bariz olur bence.o zaman da servise yollarım.telefon 14 aylık s6 edge.samsung türkiye garantili

Teşekkürler... Benim s6 edge 8 ay daha garantili o yüzden şimdi yaptırmam ama garanti bitince yaptırırım

Beyaz ekran da bekletsem ne olur acaba

• Sinan5 S kullanıcısına yanıt
    Rahatsız edecek seviyedeyse telefon distribitör garantiliyse servise yolla. Beyazda beklet bakalım ne olacak

• Merhaba arkadaşlar yabancı forumlarda araştırmalarım sonucunda sonunda root'lu s6 için şebeke band'ını sabitlemeyi buldum şimdi sizede göstereceğin resimli olarak :)

İlk başta galaxy tools denen uygulamaya ihtiyacımız var onun linki ->http://dosya.co/sozlfvc5qu3o/Galaxy_Tools.apk.html
    Şimdi anlatıma geçelim biraz düzensiz oldu ama düzenlenip ana konuya eklenebilir :)

Uygulamayı açıp biraz aşağıda bu kutucuğa "2263" yazıp "Broadcast Code" butonuna tıklıyoruz
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Burdan "STACK 1" seçeneğini seçiyoruz

Burdan "Band Disable" seçeneğini seçeceğiz çünkü "Band Selection" Menüsünde ne kadar seçim yaparsma yapıyım işe yaramadı bende onun yerine band disable menüsündne kullanmak istemediğim bandları seçerek aynı işlemi yapmış oldum :)

Burdan hangi şebekeden band seçimi yapacaksanız onu seçin ben ilk olarak "LTE" menüsünden band kapattım.

Burdan kullanmak istemediğiniz bandın üzerine tıklayın ekrana yazı gelip şebeke gidip gelecektir sonra sağ üstteki 3 noktaya basıp "BACK" seçeneğine basın.

Tekrar isterseniz "WCDMA" seçeneğini seçip 3g bandınıda kapatabilirsiniz ben türk telekom kullanıcıs olarak çekim gücü yüksek olduğu için 2100 bandını kapatıp 900 bandını kullanıyorum.

Ve işlem bu kadar bunlarda sonuçlar :)
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Bugun epey den baktim hafiza da 16 gb guzel telefon yapiyorlar ama illa biryerden kisiyorlar 16 cok dusuk artik

• ARKADASLAR ACIL YARDIMA IHTIYACIM VAR!!!

TELEFONUMDA 2 YIL ICERISINDE 6 KEZ MEKANIK PARCA DEGISMESINE RAGMEN YENISINI VERMIYORLAR TANSU BEYLE IRTIBATA GECSEM YARDIMCI OLURMU ACABA

garanti icindeyse mutlaka tansu beye bildir m.hizmetlerini durmadan ara

s6 edgeye olmuyor s6 ya oluyir sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

garanti icindeyse mutlaka tansu beye bildir m.hizmetlerini durmadan ara

Evet garanti devam ediyor twitter'den mesaj atıcam şimdi tansu beye
  • Arkadaslar samsung beni resmen oyaliyor birkac gune telefon servisten doner kargoyu almalimiyim yoksa direk gerimi gondereyim ne yapmam gerektigini hic bilmiyorum yardiminiza ihtiyacim var.

6 kere mekanik parça değişimi olduysa seçimlik hakların doğmuş.talebini reddediyorlarsa thh'ye başvurabilirsin ama ben 5 ay önce başvurdum hala sonuç çıkmadı.6 aydan önce sonuçlanmıyormuş.hatta 1 yılı bile bulabiliyormuş.sabır işi yani
  • 
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.