Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14661467146814691470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdad44

http://www.hepsiburada.com/samsung-5200-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-hizli-sarj-eb-pn920usegww-p-TELSARJSAM5200MAH

bende bunu düşünüyorum ama kullanan arkadaslar varsa yardımcı olabilir mi

Aklimda xioami var. Kullananlar cok memnun ama piyasada cok fazla sahte urunu var. N11 den aldim. Hem faturasiz. Hem orjinal olmadigi belli hemde kusurlu geldi. Iade ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crowland C kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi telefon çok çok daha iyi oldu. Pili daha iyi gidiyor ve ısınma %70-80 azalmış. Ama parmak izi okurken sorun yaşatıyor eskiden idiyerek dokundurduguk anda açılırdı şuan 3. Okumada falan açıyor.

• ugurkamil kullanıcısına yanıt
    Hayır değil

• ononu88 O kullanıcısına yanıt
    Xiaomi ürünlerinde kutunun içinde bir kod gelir o kod ile originalligine bakılıyor diye biliyorum.

• Arkadaslar apn ile ilgili bir ayar yapmam gerekiyor bu kodu *#*#4636#*#* yazinca resimdeki menu cikmasi gerekiyor ama cikmiyor o menuye nasil girebilirim

Bu mesaja eklenen görseller:

• Ben de yeni güncellemeden çok memnun kaldım.Parmak izim sapasağlam çalışıyor.Geceleri su gibi inen şarj da düzelmiş.Isınma zaten herkesde azaldı.Vowifi midir ne haltsa kapalı bende.
  • Vowifiyi nerden açacagız kapatacafız volte de yok bende

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda wifi araması var wifinin hemen altında.Bazı arkadaşlarda gözükmüyormuş turkcelllilerde var sanırım.

• keyfoagam K kullanıcısına yanıt
    bunun ayarı nereden yapılıyor
  • Arkadaşlar s6 kullanıyorum ekranı yere düşürdüm ekran da morluklar var sol üst köşede giderek artıyor dokunmatik çalışıyor sadece üstündeki ekranı değiştirebilir miyim
    Cevaplarsanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tweaker001

bunun ayarı nereden yapılıyor

Hattin turkcell ise ayarlar wifi ayarlarini hemen altinda yapiliyor

• Size yavaş şarj hakkında güzel haberlerim var fakat harici şarj aleti + kablosu gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T3RR1BL3WH1SP3R

Arkadaşlar s6 kullanıyorum ekranı yere düşürdüm ekran da morluklar var sol üst köşede giderek artıyor dokunmatik çalışıyor sadece üstündeki ekranı değiştirebilir miyim

Maalesef mümkün değil. Ekran ve dokunmatik panel tek parça. İkisini birlikte değiştirmek zorundasınız. Maliyetli ancak telefonlar bu sayede ince oluyor.

• Son gelen 300 mblik guncellemeden sonra internete girdiğimde hata verip kapanıyor. Chrome la girmeye başladım sorunun kaynagini biliyor musunuz

• arkadaşlar 1 aydır "Ekran yer paylaşımı tespit edildi" uyarısı alıyorum. Swipe uygulamasını kullanamaz oldum. Çözümünü bilen aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: T3RR1BL3WH1SP3R

Arkadaşlar s6 kullanıyorum ekranı yere düşürdüm ekran da morluklar var sol üst köşede giderek artıyor dokunmatik çalışıyor sadece üstündeki ekranı değiştirebilir miyim

Maalesef mümkün değil. Ekran ve dokunmatik panel tek parça. İkisini birlikte değiştirmek zorundasınız. Maliyetli ancak telefonlar bu sayede ince oluyor.

Servis te ne kadar ücreti

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    soyle bakalım

• Merhaba arkadaşlar. Son gelen güncellemeden sonra ekran kilidini açarken parmak izinden sonra ekran kilit pinini de istemeye başladı. Sadece parmak izi olacak şekilde nasıl ayarlayabilirim?

• iscanthere kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz ile hiç karşılaşmadım. Sadece telefon ilk açıldığı zaman geçerli o dediğiniz şey 1 kereye mahsus olmak üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: talha733

soyle bakalım

iClever BoostCube 4.8A 24W Dual USB Travel Wall Charger
    11$
    https://www.amazon.com/iClever-BoostCube-Technology-Blackberry-Bluetooth/dp/B00QTE09SY

Çok işime yaradı, sadece ucuna dönüştürücü lazım, aynı anda S4 ve S6(yavaş şarjda bile) telefonlarını maksimum hız ile şarj ediyor.

Not : S6'nın kendi dandik kablosu sadece hızlı şarj destekli, harici sağlam bir kablo bulmalısınız. Bu sayede yavaş şarjda bile hızlı şarj süresinde şarj ediyorum, telefon ısınmıyor + pil daha uzun süre dayanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Ağustos 2016; 18:59:40 >

• 
Sayfa: önceki 14661467146814691470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.