Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14641465146614671468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıl sonuna doğru diye okumuştum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Yıl sonuna doğru diye okumuştum...

Çok varmış daha :( teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volte açık olursa sürekli şarja ekstra olumsuz etkisi oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

yav benim teelefon fransa romu bana güncelleme gelmedi. niye acaba

Daha Fransa ROM'una çıkmadı çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

Bu Almanya romu bir ilginç. Ağustos ayı güvenlik güncellemesi geldi. 39 MB. Wifi araması yok. VoLTE hala yok. Ama pil konusu gelişti gibi... Çok temel farklar var yazılımlar arası anlamak cidden zor.

VoLTE ve WiFi araması için Türkiye ROM'u yüklemek zorundasınız malesef.
  • Son güncellemeden sonra normal kullanımda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ortalama?
    Teşekkürler şimdiden.

• Güncellemeden sonra bazen kilit ekranını açmaya çalışırken sanki telefonu ilk defa açıyormuşum gibi şifre soruyor. PArmak izi sormuypr. Sizde de olan varm mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Güncellemeden sonra bazen kilit ekranını açmaya çalışırken sanki telefonu ilk defa açıyormuşum gibi şifre soruyor. PArmak izi sormuypr. Sizde de olan varm mı?

Parmak izini silip bir daha tanımlayın. Yazılımsal bir hata var hep bende geri tuşunu bozmuştu bir ara *#2663# ile duzeltmistim.

• bende volteyi actıktan sonra görüntülü konusma yapamıyorum kimseyle ne saçmalık anlamadım direk normal konusmaya dönüyor arama kimsede beni arayamıyor görüntülü çözüm sunabilecek arkadas varmı ?

• @ömerelif @talha733
    RAM'ın çalışma şeklini biliyorum zaten Note 5'te 1.5GB boş RAM görenler var bu yüzden rakamsal merak ettim.
    @Noctivagant
    Şimdi tekrar okuyunca anladım, sanırım RAM'de uygulama varsa daha hızlı çağrılır demek istemiş yoksa doldukça hızlanması söz konusu olamaz, sizin dediğiniz de ilginçmiş acaba o uygulamalar açınca giden bazı sistem parçaları kapatınca geri mi geliyor belleğe yoksa başka bir mantığı olamaz.

• İyi Forumlar

S6 Edge ve S6 arasında batarya perfonmansında ne kadar fark var ?
  • Sandrake S kullanıcısına yanıt
    Fark yok.

• vowifi açınca tercih edilen diye mobil mi seçmek lazım yoksa WiFi mi

• Samsung s6 almayı düşünüyoruz arkadaşlar fakat tr garantili olanlar fiyat açısından bizi aşıyor. İthalat garantili olanlardan hangi servisi öneriyorsunuz hangisi tercih edilmeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: frknl

@ömerelif @talha733
    RAM'ın çalışma şeklini biliyorum zaten Note 5'te 1.5GB boş RAM görenler var bu yüzden rakamsal merak ettim.
    @Noctivagant
    Şimdi tekrar okuyunca anladım, sanırım RAM'de uygulama varsa daha hızlı çağrılır demek istemiş yoksa doldukça hızlanması söz konusu olamaz, sizin dediğiniz de ilginçmiş acaba o uygulamalar açınca giden bazı sistem parçaları kapatınca geri mi geliyor belleğe yoksa başka bir mantığı olamaz.

Son 3 güncellemedir böyle öncesinde böyle değildi. Bana da tuhaf geliyor çünkü normalde tersi olması lazım.
  • http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/whatsappintepki-ceken-ozelligi-nasil-kapatilir-whatsapphesap-bilgi-paylasimi,tJQ7zl2IVkCDearImocZXw/UX7hYkD9LkG0JzLjTpPBuA

Dalga mı geçiyorlar. Öyle bir seçenek yok uygulama içerisinde. Olmayan seçeneğin yanındaki işareti nasıl kaldıracağız anlamadım.
  • Son güncelleme alanlar hangi ülkenin romunu kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evaluna13 -- 27 Ağustos 2016; 18:28:46 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ben beta sürümünü kullanıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• musty2626 M kullanıcısına yanıt
    Anladım ama haberde hiç beta sürüm filan şeklinde bir ifade yoktu.

WhatsApp'ın tepki çeken özelliği nasıl kapatılır? (WhatsApp hesap bilgi paylaşımı kapatma)

Geçtiğimiz günlerde bir ilke imza atan WhatsApp'ın aldığı karara tepkiler sürüyor.

WhatsApp kuruluşundan bu yana ilk defa Facebook'la daha fazla veri paylaşacağını ve bazı şirketlerin kullanıcılara mesaj göndermesine izin verileceğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından pek çok kullanıcı tepkisini sosyal medyada dile getirdi.

Peki WhatsApp'ın tepki çeken adımından etkilenmemek için ne yapılabilir?

İşte WhatsApp hesap bilgi paylaşımı kapatmak için yapmanız gerekenler...

Android kullanıcılarının bu özelliği kapatması için öncelikle Whatsapp'ta Ayarlar > Hesap bölümüne girmesi gerekiyor.

Daha sonra ise 'Hesap bilgilerimi paylaş' seçeneğindeki işareti kaldırmanız gerekiyor.

iPhone kullanıcılarının bu özelliği kapatması için ilk olarak Ayarlar > Hesap bölümüne gitmesi gerekiyor.

Daha sonra ise 'Hesap bilgilerini paylaş' seçeneğini değiştirin.

Haberin tamamı bu şekilde. Gördüğün gibi sürüm veya versiyon hiç belirtilmemiş. Böyle olunca en son güncellemeyle alakalı bir haber olarak düşünüyor insan.

Teknoloji haberini bile adam gibi yapamıyorlar. Ondan sonra gel bunlardan diğer normal haberleri de düzgün yapmalarını bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 27 Ağustos 2016; 18:50:24 >

• Sistem uygulamasına Norton Orta Riskli güvenlik uyarısı verdi. Deezer uygulaması. Kullanmadığım için devre dışı aslında ama telefonun kendi uygulamasına ne diye böyle uyarı veriyor ki.
  • 
Sayfa: önceki 14641465146614671468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.