Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu uygulamayla girebilirsin o menüye
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Arkadaşlar S6 güzel mi alayım mı? Pişman olur muyum?

Beklentiler kisiden kisiye degisir. Ben 1 senedir kullaniyorum ve memnunum. Kusurlari yokmu var. Bayarya yetersiz diyorlar ama ben bunu bilerek.aldim.ve beklentilerimi karsiliyor. Kamerasi mukemmel. Performansi ve tasarimi veninfazlasiyla tatmin ediyor. Fiyat urun olarak karsilastirirsam hakkini fazlasiyla veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ononu88

quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Arkadaşlar S6 güzel mi alayım mı? Pişman olur muyum?

Beklentiler kisiden kisiye degisir. Ben 1 senedir kullaniyorum ve memnunum. Kusurlari yokmu var. Bayarya yetersiz diyorlar ama ben bunu bilerek.aldim.ve beklentilerimi karsiliyor. Kamerasi mukemmel. Performansi ve tasarimi veninfazlasiyla tatmin ediyor. Fiyat urun olarak karsilastirirsam hakkini fazlasiyla veriyor.

Siz 1 günü çıkarıyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Ne işe yarıyor tam olarak

• Yeni Ücretsiz Android Oyunum Simple Soccer (Basit Futbol)

İndirip Destekte Bulunmak İçin:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AktasEntertainment.SimpleSoccer

Note 3 Hediyeli Turnuvaya Katılmak İçin:

https://forum.donanimhaber.com/m_119928589/tm.htm

Herkese Şimdiden Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

O zaman bosuna onca parayi veripte samsung almisim iphone gibi kisitli kullanacaksak zaten knox sayaci yuzunden root atamiyorum baslicam samsunguna birdaha alirsam tovbeler olsun.

Bunları bilerek almalıydın
  • O Kısmın ne işe yaradığını bilmiyorum ama ben mobilde 4g den durduk yere 3g ye düştüğü yerlerde Only LTE özelliği için kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Nasıl kullanıyoruz bu özelliği yani ne gibi bir avantajı var mesela ben onizleme ekranında hareketli bir nesneyi odakliyorum bu nesne kameranın alanının dışına da çıksa kamera biraz dönüp onu takip ediyor olması mı lazım? Yoksa ben yanlış mı anlamışım?

Sizin zannettiğiniz özelliği telefonda "İzleme AF" diye geçiyor. O özelliğin amacı odağı sabitlediğiniz nesnenin netliğini nesneye olan uzaklık değişse dahi hiç bozulmamasını sağlamak. Tabi eğer kadrajdan çıkmaması lazım. OIS ile uzaktan yakından alakası yok bu özelliğin.

OIS dediğimiz şey "Optik İmaj Sabitleme".Hem ışığın az olduğu senaryolarda oluşabilecek bulanık görüntülerin önüne geçmek, hem de video çekerken videodaki sarsıntıları en aza indirmek için kullanılan bir teknoloji. Kameranın çıkıntı yapmasının nedeni de OIS.

Dediğim gibi arka kamerayı kullandığınız taktirde OIS hep aktif olacaktır. Fakat yine dediğim gibi; OIS'in çalışabilmesi için Video sabitleme ayarının kapalı olması lazım.

video sabitleme kapalı olursa ois nasıl çalışacak?

yada şöyle sorayım; video sabitleme ne işe yarıyor ve açık olması neden ois engel teşkil ediyor?

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Eskiden de samsung kullandim boyle degildi neyse semsiye girdi birkere 😂

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Eywllh kardesim adamsin 🖒🖒🖒 😃

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Yaptım hocam ama olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: talha733

Sizin dediğiniz ile hiç karşılaşmadım. Sadece telefon ilk açıldığı zaman geçerli o dediğiniz şey 1 kereye mahsus olmak üzere.

Yok hocam bende ana ekranda kilit açarken sormaya devam ediyor. Smart Switch ile yedekleyip hard format atacağım olmazsa.

• keyfoagam K kullanıcısına yanıt
    nasıl nerden yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

Merhaba arkadaşlar. Son gelen güncellemeden sonra ekran kilidini açarken parmak izinden sonra ekran kilit pinini de istemeye başladı. Sadece parmak izi olacak şekilde nasıl ayarlayabilirim?

Evet arkadaşlar sorunu çözdüm. Screen off and lock uygulamasını kullanıyordum ekranı kilitlemek için. Cihazın kendi kilit düğmesi ile kilitleyince şifre sormadığını fark ettim. Ben de uygulamayı kaldırdım.

• bu yeni güncellemeyi alanlar hangi ülkenin romunu kulanıyor benimki birleşik arap emirlikleri daha güncelleme gelmedi
  • ec1000 kullanıcısına yanıt

ALdırgımdan beri jelatinle kullanıyorum. Bükümlü kısımlarıda kapatıyor dikkatli şekilde uygularsan memnun kalırsın. İlk aldıgım mavi olanıydı sanırım parmak kaydırma hissiyatı hoşuma gitmedi, aynısının yeşil olanını aldım gayet iyi
  • UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    Merhaba bunu nereden aldınız acaba?

• UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    Cihazdan resim atarsanız güzel olur hocam.

Bir de aldığınız yerin linkini

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

O Kısmın ne işe yaradığını bilmiyorum ama ben mobilde 4g den durduk yere 3g ye düştüğü yerlerde Only LTE özelliği için kullanıyorum

Eğer cihazda VoLTE yoksa veya herhangi bir nedenden dolayı VoLTE aktif değilse cihaz aramalara kapalı olacaktır. Yani ne siz arayabileceksiniz, ne de başkası sizi arayabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Nasıl kullanıyoruz bu özelliği yani ne gibi bir avantajı var mesela ben onizleme ekranında hareketli bir nesneyi odakliyorum bu nesne kameranın alanının dışına da çıksa kamera biraz dönüp onu takip ediyor olması mı lazım? Yoksa ben yanlış mı anlamışım?

Sizin zannettiğiniz özelliği telefonda "İzleme AF" diye geçiyor. O özelliğin amacı odağı sabitlediğiniz nesnenin netliğini nesneye olan uzaklık değişse dahi hiç bozulmamasını sağlamak. Tabi eğer kadrajdan çıkmaması lazım. OIS ile uzaktan yakından alakası yok bu özelliğin.

OIS dediğimiz şey "Optik İmaj Sabitleme".Hem ışığın az olduğu senaryolarda oluşabilecek bulanık görüntülerin önüne geçmek, hem de video çekerken videodaki sarsıntıları en aza indirmek için kullanılan bir teknoloji. Kameranın çıkıntı yapmasının nedeni de OIS.

Dediğim gibi arka kamerayı kullandığınız taktirde OIS hep aktif olacaktır. Fakat yine dediğim gibi; OIS'in çalışabilmesi için Video sabitleme ayarının kapalı olması lazım.

video sabitleme kapalı olursa ois nasıl çalışacak?

yada şöyle sorayım; video sabitleme ne işe yarıyor ve açık olması neden ois engel teşkil ediyor?

Telefon ayarlarındaki Video sabitleme'nin diğer adı "EIS" (Yazılımsal video sabitleme). Bu işi yapabilmesi için kadrajdan biraz çalması gerekiyor. Fakat bu özeelik açık iken cihaz neden OIS'i devre dışı bırakıyor onu bilmiyorum. Video sabitleme kapalı iken çok daha stabil bir video elde ediyorsunuz. O yüzden devre dışı bırakın derim ben

• 
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.