Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gear Fit2 kullanıyorum.İyi anlaşıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shealth adımsayar uygulaması ve yüklediğim benzer hiçbir uygulama çalışmıyor.Problemin güncelleştirme sonrası olduğunu düşünüyorum.iki defa format attım.Kısa bir süre saydıktan sonra saymayı bırakıyordu.şimdi ise tık yok.Aynı problemi yaşayan veya çözüm önerbilecek arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.(garantisi doldu)
  • Arkadaslar s5 in sarj olma süresi git gide uzamaya başladı. Hatta bazen hic sarj olmuyor olsa bile %60 70 civarı doluyor. Fisi söküp takınca sarj doluyor. Galiba pil ömrünü tamamladi. Yeni pil icin tavsiye edebileceğiniz bir satıcı varmı orijinal pil icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Şarj aleti ve pil sorunlu olabilir Samsung mağazalarından orjinal almak en iyisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek taraf değilim bu saatten sonra orjinal olayına... Şarj cihazı tamam ama, piller hep 2014 üretimli... Beklemekten rahat %25 çöpe gitmiştir çoktan...

2016/06 üretimliler vardı. Denk getirdiğiniz online mağaza olursa ben de alacağım.

Getirtebiliyorsanız yurtdışından alın. Orjinal sitesinden Mugenpower siparişi verebilirsiniz. Lityum bataryaların gümrükte takılma olayı vardı sanırım...

Sıkıntılı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 24 Temmuz 2017; 12:25:56 >
  • Arkadaşlar bu cihazın temiz ikinci eli​ ne kadar eder?

• Arkadaşlar merhabalar. Size danismam gerek. Elimde kullandigim bir g3 var. Wifi bt mobilveri sorunlu. Bir de s5 var. Ekran ve soket sorunlu.

Sizce hangisini yaptirmaliyim? Fikir verirseniz sevinirim.

S5 icin 420 lira ekran degisimi

• mihritalia M kullanıcısına yanıt
    s5 performans olarak tokatlar g3 ü
  • Dur bakalım, hepsiburada'dan Samsung isimli mağazadan aldım. Eve gelmiş kargo. Eve gidince bakayım batarya üretim tarihi ve performansına... 2 yıl oldu, benim batarya iyice cozladı...

Edit:

Bataryanın kontrol ve kıyaslamalarını yaptım. Kutusunda ve orjinal gibi duruyor. İnternetten çeşitli araştırmalara bakarak kontrollerini gerçekleştirdim. Üretim tarihi tuhafıma geldi. Bu saatten sonra halen Samsung Galaxy S5 bataryası üretiliyormuymuş diye korsan olabileceği ihtimalinde duruyorum.

Üretim tarihi : 2017/07/05
    Menşei: Kore

Seri nosu ve samsung sitesindeki talimatlara göre de kıyasladım. Orjinal gibi... İçinde %33 şarj ile geldi. Epeydir bitsin diye online oyun oynuyorum, aşırı grafik gerektirmeyen bir oyun (Yaklaşık olarak 2,5 saati geçti şuan %6'da...). %6'ya inince şarja kapalı konumda başladım. İlk şarjda 6-8 saat arası önermişler bazı sitelerde... %6-%10 arası iken takın demişler. Yalnız şuan gözümen çarpan ve şüphelendiğim husus sanki biraz hızlı şarj oluyor. 8 dk'da %10 doldurdu ve şuan %20'de halen de hızlı doluyor gibi... Tuhaflık var biraz...

Bakalım, dolsun 7 saat kadar, bir de full boşaltıp tekrar kapalı konumda fulleyip deneyeceğim.

Sonuçları batarya almak isteyenler için buraya yazarım.

15 gün ve bir ay sonrasında bakacağım tekrar şişme olmuş mu diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 2 Ağustos 2017; 23:33:31 >

• Acil bugün alacam ben de batarya, şu nasıldır acaba nfc var mıdır?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s5-batarya-eb-bg00bbc-293247034

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 3 Ağustos 2017; 16:37:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Hepsiburada'da Samsung mağazasından aldım. Performansta büyük gelişme oldu. Önceden şarj tutmayan telefon şimdi 2 gündür iyi... Enerji tasarrufu+fazla oyun alışkanlığım yok şuan %35'te... 3 kere daha 7 saat kadar %6'ya inince full şarj edip oyun oynamadan şarjın oturmasını bekleyeceğim.

Ben memnun kaldım. Yalnız şarj süresi %90'a varınca biraz uzadı. Sanırım şarj oturana kadar biraz kalibrasyon sorunu olacak.

Biraz tuzlu ama orjinal batarya gibi duruyor. Kontrollerini de yaptım. Gayet iyi... Fiyat olarak biraz tuzlu ama... Kargo dahil 82 TL'ydi sanırsam... Piyasa diğerlerini de inceledim. Fiyat olarak düşük olup orjinal diye satılan bataryaların %98'i yan sanayi, korsan batarya...

Siz bilirsiniz yine de... Şans işi... Siz alırsınız sıkıntılı çıkar...
  • Arkadaşlar dün itibarı ile S5 in google haritalar çalışmamaya başladı.
    Daha doğrusu konum buluyor ama navigasyon devreye girmiyor.
    Beni hareket halindeyken takip etmiyor.
    Sizde de böyle oldu mu?
  • Arkadaşlar bu cihaz smartdock ile çalismiyor. Mhl ve hdmi ile tv ye goruntu aktarabiliyorum. Ama smartdock a bagladigim da goruntu yok. Monitor, Maus ve klavye baglamak istiyorum. Nasil yapabilirim yardimci olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihritalia -- 7 Ağustos 2017; 0:54:17 >
  • Bugün havuzda video çekimleri yaptım.Bi kaç saat kulaklık takılı uyarısı çıktı kuruduktan sonra düzeldi

• s5 cihazım için 3500mah + kapak batarya almıştım samsung bayinden 1 sene olmuştur alım tarihini hatırlayamadım. fazla kullanmadım ihtiyacı olan varsa 70tlye satıyorum. ürün linki(birebir aynısı,siyah renk):
    http://www.samsung.com/de/mobile-accessories/extended-battery-eg900b-galaxy-s5/EB-EG900BBEGWW/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Oxy.gen- -- 15 Ağustos 2017; 21:37:22 >
  • samsung s5 im var. 2017 şubat öncesi arama geçmişi görünmüyor. bir şekilde silinmiş sanırım. arama kayıtları kendiliğinden siliniyor mu? geçmiş yıllara ait mesajlar ise mesajlarda görünüyor
  • Bİr haber siteisnde Next Radio programı ile telefonun içindeki FM çipi ni aktive ettiğinden bahsetmiş. Denedim fakat işe yaramadı. Acaba telefonu rootlasam çalışır mı?
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Türkiye için üretilenlerde çalışmadığını okudum.Uyumlu cihazlar listesinde genelde amerika operatörleri için üretilenler var.

• Arkadaşlar bu telefon için kasa, kılıf ve batarya kiti almak istiyorum. Şu anda bu telefondan daha iyi bir telefona geçmenin maliyeti en 2000-3000 TL arası değer mi geçmeye bu fiyata asla değmez o yüzden telefona bu şekilde bi yatırım yapmaya karar verdim.bu saydıklarımdan alan varsa bilgi verirse çok iyi olur.

• s5e hong kong romu kursam volte çalışır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.