Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende full kasa alıp değiştirmeyi düşünüyorum. Daha önce de kasa değiştirdim ama onlarda ekranı çıkartmak gerekmiyordu. Bunda gerekiyor siz zorlandınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 senelik bataryam artık istedigim performansi vermiyor. Orjinal batarya satin almak istiyorum. Onerebileceginiz link var midir
  • Telefonu ilk ciktiginda almistim hic unutmam teknosadandi sanirim hatta mavisini istemistim yok demislerdi

Herhangi bir root rom felan yapmadim , hala tas gibi calisiyor

Ben iphone a gectigim icin bir akrabama verdim teli gecen sene

Suanda s5 den yaziyorum hatta bu mesaji

Bataryasi idare eder ama degistirirsem 1 gunu rahat cikarir diye tahmin ediyorum

Batarya tavsiyesi vericek varmi ?

Birde bayan icin guzel kilif onerisi ? Telefon beyaz renk

Ayriyrtten ekrani degistirme maliyeti nedir ? Ilk aldigim sene dusurdugum icin yatay sekilde bir adet cam catlagi var

Herkese iyi forumlar

• balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Batarya olarak aliexpressten NOHON marka bataryalar 10 numara.Kullanma fırsatım olmustu
    10 dolar fiyatı var linki burada Aliexpress linki

Eğer bayan kullanacak ise soyle bir kılıf tavsiyesinde bulunabilirim size

n11 linki

Hocam panel calısıyorsa sadece dış cam kırıksa hiç gerek yok bence değiştirmene.Ekran aliexpresste bile amoled panel oldugu için biraz tuzlu diğer markalara göre.Cephastanesi diye site var istanbulda bayagı tanınmıs anlasmalı kargolarıda var 100 küsür liraya ön cam değiştiriyorlar.Ama tabi yinede siz bilirsiniz

burada da cephastanesi linki Cephastanesi linki

• uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Siz pili alali neredeyse 1 ay olacak. Bataryanin performansindan hala memnun musunuz ?

• Sadece 1 sayfa önce batarya ile ilgili sorunuza detaylı cevap verilmiş.

• Beyler android naugat yükleyen varmı bu cihaza room yoluyla?

• aklıma gelmişken yazayım sen mükemmel bir telefonsun s5. beni 3 koca yılda hiç üzmedi.
  • Aynen katılıyorum 3 yılı geçti 1 defa kar suyunda 1.5 saat kaldı.Bu yaz havuzda çekimlerde yaptım.Yine çalışıyor yine çalışıyor.Birde bende nova prime arayüzü kurulu hala yağ gibi akıyor cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkarakoyun -- 4 Eylül 2017; 10:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkarakoyun

Aynen katılıyorum 3 yılı geçti 1 defa kar suyunda 1.5 saat kaldı.Bu yaz havuzda çekimlerde yaptım.Yine çalışıyor yine çalışıyor.Birde bende nova prime arayüzü kurulu hala yağ gibi akıyor cihaz.

Benim telefonun GPS i bozuldu.

Duzeltmenin yolu var mi?

Yeni yazilim attim, eski yazilima döndüm ama duzelmiyor.

Navigasyonda beni takip etmiyor.

• Yazılımı yenilediyseniz donanımsal olma ihtimali var.Onuda servis halleder muhtemelen.

• Arkadaşlar sarj olurken kirmizi yanan isik sarj dolunca yesile dönüyordu, artik dönmüyor. Neyden yapar bunu?

Led test kismindan bakinca tum renkler çalışıyor.

• Selam arkadaşlar. S5 in LCD ekranı kırıldı ve değişmesi gerekiyor. Ucuza nereden temin edebilirim? Türkiye'de fiyat 400 ve uzeri

AliExpress de 200 TL'ye var ama nasıldır bilemiyorum. Daha önce ekran değişimi yapan ve bana yardımcı olacak olan PM atarsa yada cvp yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

• Uzun zaman sonra güncelleme geldi

• Güncelleme var yazınca acaba nougat mı dedim ama ufak bir yama imiş. Güvenlik güncellemesi muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Güncelleme var yazınca acaba nougat mı dedim ama ufak bir yama imiş. Güvenlik güncellemesi muhtemelen.

Usta bilgin olsun. Tansu Yeğen bir ara paylaşmıştı diye hatırlıyorum.
     ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 2 Ekim 2017; 19:36:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Basit bir güvenlik güncellemesi bu. AB deki versiyonuna geleli aylar oldu. Bize geç bile geldi.

• Arkadaşlar merhabalar öncelikle sıkıntıdan bahsedeyim size samsung s5 telefonumun iç ekranı kırıldı telefoncular 420 tl den ucuza yapmadilar bende aliexpress den ekran siparisi verdim lakin taktim ekrani eski samsung'un ekrani gibi oldu bir seye dokunurken başka bir yer dokunuyor ekranda yapismadi yerine ekran yapistiricisi siparisi verdim birde onu deniyecem başka bir önerisi olan var mi ne yapmalıyım? Teşekkürler şimdiden sağolun

• Beklenmiyordu ama sürpriz bir güvenlik güncellemesi gelmiş, yükleyen oldu mu, güvenlik açığı kapatma dışında başka bir özellik eklemesi-çıkarması var mı?

• 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.