Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenan_0

Bu neden çıkıyor bunun çıkmasını istemiyorum nasıl kapatabiliriz

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

peel smart remote uygulaması yüzünden çıkıyor olmalı ben durdurdum uygulamayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Geçen ay itibariyle samsung modellerine Android 7 dağıtımı hız kazanınca, malum bu telefona da aylık güncelleştirme desteği de son buldu.

Sanırım son güncelleştirmesini de aldık.

Geçmiş olsun.
  • Merhaba,

Bu modele hangi tür hafıza kartı takılıyor?

ve en fazla kaç gb'lik kart destekliyor?
  • maestro_34 kullanıcısına yanıt
    Microsd class10 kart takılıyor.Sandisk 32gb 48mb hızında kart kullanıyorum.128 gb kadar destekliyor.Mümkünse alabileceğinizin en hızlısını alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal piliyle ekran sürem 3 saatin altına kadar düşmüştü hatta duruma göre iki saati zor yakalıyordum, bataryayı yeniledim, şu anda 4-5 saat arası ekran süresi almaya başladım.

• Arkadaşlar selam. ekran sürem max 2.5 saat. telefon saçma salak ısınıyo bazen ve sürekli '' şuan indirilemiyor '' uyarısı veriyo.

garantisi bitti custom rom varmı önerceğiniz stabil ve güzel. yada başka bi rom ?
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    "Şu an indirilemiyor" uyarısınin nedeni MMS. Bütün MMS'leri silin. MMS kaynaklı bu uyarı bütün telefonlarda görülebiliyor.

• Asceticc kullanıcısına yanıt
    Pili nereden aldıniz ?

• hal-9000 kullanıcısına yanıt
    bildiğimiz multimedyamı ? birde rom konusunda bilgi alabilirmiyim
  • evet multimedya mesajları. romlar için en iyi kaynak xda forumlari.

Daha önceki telefonlarımda da kullandığım Deji batarya aldım. Orijinal bataryayı aratmayan başarılı bir batarya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Daha önceki telefonlarımda da kullandığım Deji batarya aldım. Orijinal bataryayı aratmayan başarılı bir batarya.

DEJİ batarya tavsiyemdir 1.5 yıldır kullanıyorum her hangi ısınma, şişme görmedim. Sürekli şarja takılı bırakıyor ve düzensiz kullandığım halde sorun yaşatmıyor.
  • Android 7.1.2 Naugat room deneyen varmı yoksa nerden bulabilirim güvenilir bir site tom için

• deji'yı deneyeceğim . sagolun

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    XDA forumlarına bak. En iyi kaynak orası ve stabil rom editleyenler var orada...
    Deji bataryayı S4 Mini için almıştım. Dişlerinden dolayı uymamıştı, bende maket bıçağıyla dişin tekini budayıp oturtmuştum. 6 ay kadar kullandım. Denilen kadar var. Şişme görmedim. Cidden stabil ve piyasada bulabileceğiniz bataryalara göre performans kaybını en az yaşayabileceğiniz batarya...

Haaaa... Sonuçta çakma batarya olduğu için kimse garantisini veremez. Her türlü risk altındasınız. Ayrıca NFC desteği var mı bilemiyorum. Test etmeniz lazım. Gümrük yasağı olmasa Mugenpower getirtin derdim. Lityum bataryalar gümrükte takılıp geri dönüyor diye biliyorum.
  • Orjinal farkli samsunglardan portlanmis nougat bulabilirmi s5 icin bu xda felan guvenilir gelmedi benim dedigim gibi birsey olabiliyormu mesela a5 a7 den felan s5 e uyarlama gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s5 ile uyumlu bir şekilde çalışan akılı saat olarak ne alınır?
  • Merhaba arkadaşlar;

3 ekim 2014 ten beri s5 kullanıyorum, telefon gerçekten taş gibi baya temiz kullandım hatta ilk aldığım zamanlar sudan çıkmıyordu diyebilirim :D

Bu sene başında aliexpressten aldığım full kasa kitiyle telefonu yenilemiştim ve şunu diyebilirim ki gerçekten orjinaliyle aynı kalitede bir ürün gelmişti 11 dolar civariydi sanırım.

Geçenlerde telefonumu düşürdüm telefon açılıyor ama ekran gelmiyor iç lcd ve dış cam sapasağlam fakat soketin lcd ye bağlandığı yer çatlamış.. Şimdi uyguna lcd bakıyorum ama çoğunda not düşmüşler ekran parlaklığı ayarlanamaz felan diye. Daha yüksek fiyatlılara bakıyorum onlarda aynıdır diye korkuyorum açıkcası ve çokta para vermek istemiyorum eski bir telefon için.

Yurtdışından alıpta beğendim diyen arkadaş var ise tavsiyelerini bekliyorum. Ha ben kullamıyorum köşede duruyor, anakartı yandı diyen varsada talibim ekrana. (Çatlak cam dahil)

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.